Treść opublikowana przez talib1990
-
Spoty Katowice i okolice
no to na co innego
-
Spoty Katowice i okolice
a u kogo baba ma ubezpieczenie Hmm chyba w PZU to nie wiesz u kogo Policja mi powiedziała że mam iść do PZU a nie boli cię coś ? bo by było na turbo z awx'a i fmica :decayed:
-
[B6 ALT] Nowa instalacja BRC SEQUENT 24 - niekomfortowy problem
spróbuj kolego wyłączyć instalacje, i w momencie osiągnięcia temp roboczej ręcznie wrzuć na gaz i zobacz co sie będzie działo. ps. ilosc gazu jaki ci wszedł może zależeć od stacji, spróbuj zatankować na jakiejś innej shell itp. moze te objawy tez ustąpią z powodu jakości gazu choć nie koniecznie
-
Router DSL do Netii
chodziło mi ze w modem z netii wepne kabel telefoniczny, z modemu wyjdzie rj-45 ktory wejdzie do routera i reszta po wifi. Chodzi mi o to zeby router pełnił tylko role podziału internetu na kilka pc/lapków. a co do tego routera tp linka, mam go od pol roku i zero problemow ( sam byłem negatywnie nastawiony co do tego sprzetu )
-
Router DSL do Netii
Witam, mojej dziewczynie spalił sie router, truje mi żebym coś z tym zrobił. Chce jej zawieść na jakiś czas mój router z wifi bez modemu ADSL który użytkuje do Chello i takie pytanie czy jesli sygnal puszcze przez modem ktory ma z netii a z modemu do routera to spokojnie podziele sygnał ?[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 01:25_________________________________________________o taki ten router http://www.euro.com.pl/routery/tp-link-tl-wr340g.bhtml
-
[AFN+] Keżorowóz
Aju to zapraszam przejedź na tych kołach koło giełdy mysłowickiej 60 km/h od Katowic w strone Sosnowca :decayed: niestety na śląsku drogi są straszne
-
STROJENIE CB I ANTENY
zauważylem ze w niektorych sklepach z CB podpinają radio do SWR miarki i po 3 sekundach szeptają ze jest ok ... raz koledze tak zrobili i kiedys przy okazji wymiany uchwytu spr. mu SWR'a i miał 1,6 oczywiscie nowy uchwyt byl w tym samym miejscu wiec jak widac niektórzy wezmą to 10-20 zł za nic tak naprawde...
-
Gdzie montować gaz w malopolsce rejon Kraków [A6 C5 1.8T]
Zadzwoń do Marcina, powie Ci wszystko, szepnij słówko że jesteś z A4 klubu na pewno zostaniesz profi obsłużony, w poniedzialek bede u niego to powiem, że ktoś z a4 klubu bedzie dzwonił
-
Gdzie montować gaz w malopolsce rejon Kraków [A6 C5 1.8T]
Speed Gaz Chrzanów, ul. Oświęcimska 94, tel. 502054046 polecam w 100 %, sam właściciel jeździ S4, mam do niego z Sosnowca ok 40 km ale na każdą regulacje jeżdżę do niego zamiast do innego gaziarza na śląsku zna sie na rzeczy
-
[B6 ASN] 3.0 ASN telepie, trzesie na niskich obrotach (obroty nie faluja, trzyma moc)
swiece łatwo sprawdzic. odpal auto i po kolei ściągaj fajki kabli z świec i obserwuj co się dzieje, jesli sa sprawne to za kazdy sciagnieciem/zalozeniem kabla powinna nastapic zmiana pracy silnika.
-
[ALL B5] Instalacja Holenderska robic ją czy wyrzucić???
a wyjdzie tak, że skasuje Cie za wymiane kpl. instalacji a wymieni sam strerownik a reszte poczysci, naprawiaj na pewno wyjdzie Cie to taniej
-
Ceny paliwa marzec 2026
stacja LPG Mysłowice na przeciwko Giełdy Samochodowej od tygodnia 1.95
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
a to taki bajer, chyba bedzie trzeba tak samo zrobic za 1500 to sofcika sie zrobi :naughty:
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Paweł może źle zadałem tamto pytanie, też uważam że LPG jest dla ludzi, sam szukam 1.8 t zeby wsadzić LPG bo z cena ON jest różnie a LPG sie trzyma na mniej wiecej jednym poziomie... przy gazie mozna zaoszczędzić a teksty ze LPG to zło są z ust tych ktorzy go nie mają lub mieli do d*py instalacje z ktora byly same problemy, także sorry Pawle za tak sformułowanie pytanie ps. ile kosztowała Cie taka dobra instalacja do TT ?
-
Radio 12V/24V - pytanie
kup zwykle radio na 12v i kup przetwornice 12v --> 24v
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Paweł w TT masz LPG a w 745i zostaniesz przy PB ? :gwizdanie: :gwizdanie: przeciez taka bejca na pewno wpierdoli wiecej niż fryzjerowóz :kox:
-
Wymeldowanie córki byłych właścicieli mieszkania
dokladnie, mojego sasiada alkoholika rodzina stara sie wymeldowac z mieszkania, placi juz powoli zadluzenie za media wszelkiego rodzaju poniewaz po latach chca wrocic na " stare smieci " i jest przepis ze osoba jesli nie jest widziana w miejscu zamiesznania pol roku to jest automatycznie wszczynane postepowanie o porzucenie miejsca zamieszkania.
-
[B5 ADP] Gaśnie przy odpalaniu
jesli odpalasz na benzynie to problem odpalania nie leży po stronie LPG. a jak filtr paliwa ? świece, kable ? a jak juz Ci odpali i pomuli troche na benzynie to wszystko się normuje ? a jak auto chodzi na gazie??
-
[Małopolska] Widziany, widziana
kto jechał 10.05 autostradą a4 w strone Krakowa, widziany na bramkach w Kato miał tylko ramki klubowe , szara B6 w avancie na felgach MAM'a 17 blachy o ile pamiętam KR 37.... albo 73....
-
Problem z allegro
mieszka ten koles ulice dalej, udać sie do niego ?? wezme Kędziora i reszte zgrai :evil:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 23:16_________________________________________________a co do twojej sytuacji, miales zaznaczone ze licytacja bedzie wiążąca tylko po kontakcie z Tobą, powiedz ze dlatego to zaznaczyles poniewaz uwazasz ze powinien obejrzec towar licytowany i tyle
-
Przeszukanie samochodu przez Policję
ostatnio w Krakowie mialem przypadek, ze przy kontroli drogowej policjant zapytal mnie " a co pan w Krakowie robi " to go grzecznie zapytałem czy na sosnowieckich blachach po godzinie 22 nie moge poruszac sie poza miastem ? Na co sie głupkowato uśmiechnął i i kazał otworzyć bagażnik i sprawdził czy butla LPG posiada legalizacje oraz czy mam trójkąt i ważną gaśnice, aa i oczywiście IMEI w telefonie sprawdził czy kradziony... po czym kazał poczekać jeszcze 10 minut poniewaz musial wypisac protokół przeszukania który szczerze nie był mi w ogóle potrzebny.
-
[ALL] Olkusz i okolice
prosze - 501934119 a co do faceta z Koziegłów, może jest dobry ale bierze za dużo rzeczy do roboty i nie ogarnia się czasowo.
-
A ty ile jeździsz po mieście?
i pewnie 200 m przed przejsciem byl znak informujacy o wjechaniu w teren zabudowany a za 300 m za nim znak informujacy i koncu terenu zabudowanego... często tak jest i wlasnie w tych miejscach policja czesto ma " robote "
-
[ALL] Olkusz i okolice
Koziegłowy ===>tylko tam!!!! w ostateczności Siewierz wiele dobrych rzeczy slyszalem o tym pompiarzu z Koziegłów ale odmówił zrobienia pompy w 1Z a z pompą do sprintera CDI sie pieprzył 2 tygodnie, ciagle odwlekajac termin, a jego słowa mówiły same za siebie " panie 3 dni i zrobione " dopiero 1Z'ta ogarnął dziadek w Dąbrowie Górniczej.
-
Ukradli mi dekielki!
w Sosnowcu podobnie, za brata omegą 2.5 v6 jeździli 3 dni. ale w koncu odpuscili... a co do kradzieży dekli itp. kumpel w firmowym passku b5fl na kołpakach na zew. widocznej stronie wylutował nazwe firmy i tak za***ali ale wyrzucili 100 m dalej do rowu połamane :/