Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. Keżor, zlokalizowałeś już pewną studentke o której rozmawialismy na spocie :naughty:
  2. a teraz tak szczerze zapytam, kto z was próbował kiedykolwiek w swoim życiu jointa,fety czy nawet dopalaczy ??
  3. :gwizdanie: :gwizdanie: wklejaj fote
  4. Keżor, co to za aniołek z opisu :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. http://jaskul0.wrzuta.pl/audio/7oquXCBReSw/dmx-_we_right_here stare dobre czasy :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. Moskal , na zimowym zajmiemy się naszą wspólną pasją :decayed: Ragga oboje wiemy, jak tą kase sporzytkują czy dragi będą legalne czy nie
  7. jakos mi sie nie widzi ale to oczywiscie rzecz gustu. Co to za listwy progowe w kolorze? S4?
  8. Lubie sobie czasami przypalić, napić się piwa, czy jestem wykolejonym życiem człowiekiem bez przyszłości ? Wydaje mi się, że przesadzasz.
  9. ogolnie umyslalem sobie ze to co bedzie czarne ma byc z brokatem i w perle:)
  10. VT w wykonaniu Keżora, co myslicie o docelowo takim wyglądzie? plus lusterka czarne. Wszystkie czarne elementy pomalowane na czarną perłe z brokatem
  11. to jest lepsze
  12. idź na arch wnętrz będziemy mieć dużo wykładów razem masz , widziałem przecież mówiłaś że Magda Ci kazała nosić miałem ale to nie był gps i poza tym się zgubiło... Ty do lasek, która Cie zechce jak ty lalusiu wiecej czasu spedzasz przed lustrem niż one :polew:
  13. on był z Knurowa, prawda
  14. i dlatego cię Stasiu cenie bo stawia :tongue4: Ty bys w końcu gaz wstawił, poczuł tą przyjemność z jazdy a nie patrzenia na auto pod blokiem :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. no co Ty ;( przestań się zadawać z Kędziorem, mniej będziesz pił i spokojnie kupisz takie 2.2 T w kilka miesięcy :polew: ty się ze mną zacząłeś zadawać to sobie 1.8T q kupiłeś więc niepitol [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 21:58_________________________________________________ no co Ty ;( przestań się zadawać z Kędziorem, mniej będziesz pił i spokojnie kupisz takie 2.2 T w kilka miesięcy :polew: :polew: :polew: :bicz: bo ja jestem ASERTYWNY, a Ty mówisz... Stasiu.... leć no po flaszke... i Stan leci..... a ja zawsze mówie Ci NIE :tongue4:
  16. no co Ty ;( przestań się zadawać z Kędziorem, mniej będziesz pił i spokojnie kupisz takie 2.2 T w kilka miesięcy :polew:
  17. no wybieg to mają zajebis*y ale mają getry hehehe .. ale jak dla mnie to są w wiekszosci za chude..... [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 21:36_________________________________________________ale tej z wawy suty sterczały :kox:
  18. włączcie TVN d*py znów
  19. kto będzie chciał to i tak to kupi. A likwidacja ma powiązanie z tym że jest straszne zainteresowanie dropsami a rząd nie ma z tego akcyzy itp. teraz sie obudzili i chcą z tym walczyć... Dla mnie mogą być, gdyby nie ta nagonka pewnie sam bym taki sklep otworzył teraz.
  20. chłopaki jakby ktoś słyszał o jakiejś robocie dla studenta zaocznej szkoły to mówić....
  21. No kapie mi olej bo mam dużo po tym jak mi turbo padło i on przy deptaniu się wypala Bulczas wychodz z założenia, że na 100 km powinno auto palić 6 l ropy i litr oleju wtedy wie, że jedzie :tongue4:
  22. :hi:
  23. nie jem od jutra i nie pale, zbieram na front od rs'a :polew: matka mnie z domu wywali bo mialem pomalowac pokoj a kupiłem 18" :decayed:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:08_________________________________________________ Talib na Fotce ???????????????????? :polew: :polew: :polew: jakbys mial prawie 3 dyszki to tez bys tak wygladal [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:14_________________________________________________tylni rs za 150 http://moto.allegro.pl/audi-rs4-rs-4-tylny-zderzak-na-osprzet-okazja-i1250296535.html
  24. :polew: co ku***a, zrobilem co mialem zrobic i do domu hahaha :polew: chyba ją całowałes przez domofon też tak myśle , albo zaczął sam w aucie :polew: nie k**wa, testowałem dziś passata wiecej miejsca i d*pa sie slizga na alcantarze hehehe[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:03_________________________________________________ Talib co to za panna??? kolezanka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.