Treść opublikowana przez talib1990
-
Spoty Katowice i okolice
bede prawdopodobnie po sciemie szyb i wrzuceniu skóry woził dziewczyny z agencji do klientów, auto musi sie rzucac w oczy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
z brokatem :kox:
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
skonczyły mu sie pomysły co by w b5 zrezac wiec bedzie teraz b6 rezał :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
a biały? białe do czerwonego będą moim zdaniem dobrze wyglądać białe do czerwonego :polew: :doh1: nie bez powodu się mówi że faceci to daltoniści zaproponuj cos
-
Spoty Katowice i okolice
i do tego czarna szyba, dokladki w kolor i przód lampy 2 lift?
-
Spoty Katowice i okolice
a biały?
-
Spoty Katowice i okolice
tak powaznie to mysle o czarnej perle z brokatem [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 20:21_________________________________________________ z pozycjami kamasutry nie, bo jakbym stawiał auto na pogoni to byś walił konia na ich widok :tongue4:
-
Spoty Katowice i okolice
a po co mam stalówki malować, odrapane są bardziej męskie :naughty: 18 chce malować ale jak nie wiem jeszcze, macie jakies sugestie
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley ale mowisz 50 zł od malowania 18 cali? Seski, nie dawałem jej w piec bo raz była zimna a po drugie wku**a mnie jak mieli papciami, to nie Q
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley narazie ok , jak mowilem bedzie kasa zrobie porzadnie te koła i moje 18 oddam do malowania...ale jaki kolor proponujecie? ma ktoś lakiernika co mi wszystkie dokladki i progi w kolorze zrobi w madrych $ ?
-
Spoty Katowice i okolice
w Mysłowicach wyważałem na szybko ale spoko, nie miałem teraz kasy i wrzuciłem takie Good Year'y UG 6 na jakies 2 miesiace, za 2 miechy bede miał wiekszy przyplyw gotowki kupie lepsze papcie i wyważe porządnie, nic nie bije a leciałem ze 140 dzisiaj na nich Ps. Seski ty żyjesz? jak Ci sie podobała ta 2.5 co ostatnio mnie widziales:)
-
Spoty Katowice i okolice
siemka Katooo :hi: kuniec lansu na 18"
-
Spoty Katowice i okolice
A8 są fajne :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć chłopaki, jeździ może ktoś w okolice Katowic/Sosnowca ? mam do odebrania pierścienie centrujące z Knurowa i fajnie by było jakby może ktoś przy okazji tutaj jechał to by mi podrzucił w jakieś bliższe miejsce:)
-
Spoty Katowice i okolice
chłopaki będzie ktoś może jutro albo w weekend w okolicach Gliwic?
-
Renault Safrane
nie powinno tak być, w poprzednim aucie miałem instalke 2 gen. i jak silnik osiągnął konkretną temp i przekroczyłem daną wartość obrotową wtedy przerzucał na gaz.
-
Spoty Katowice i okolice
jaki cwaniak no proszę żaden cwaniak jade w trase, wróce jutro pewnie pozdro.
-
Spoty Katowice i okolice
miłego spota chłopaki, ja jade do Warszawki. pozdro
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ja przed zimą stulecia się powoli przygotowuje, wczoraj kupiłem aku Boscha nowe, teraz zastanawiam się jakie zimówki kupic..
-
Spoty Katowice i okolice
Widzisz a Kadett jeździł zawsze toczył się w porównaniu z audi
-
Spoty Katowice i okolice
siemka
-
[ALL B8] Łaciata
Auto super, powiedz mi jaka masz folie na szybach ?
-
Spoty Katowice i okolice
mój sąsiad jest w pomarańczy Kryoman'em
-
Spoty Katowice i okolice
hahahaahahaa jest ta laska co mi auto uj***ła :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
przec**j co sie z OKA smiejesz ? jakbys tyle nie pił też byś teraz mogl na b7 zmienic :polew: