Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. spadam spac rano do szkoly chyba pójde na jakis wyklad, branoc !
  2. Rejony Puckowe ciekawe czy ją zna ? wątpię żeby soboty spędzała pod ziemią... Seski co Ci jest ? idz z psem na spacer a nie pier**lisz tutaj same glupoty :tongue4:
  3. Stellamara - Prituri Se Planinata (NiT GriT Remix) Nosb podał mi ten kawałek, fajna nuta :gwizdanie: :gwizdanie: a ja dzisiaj posciagalem kupe fajnej muzy i filmow... bedzie co ogladac po grobach w poniedzialek :evil:
  4. Sex anal machine
  5. brat ma poloneza trucka 1.9 5 osobowy a z tylu duża kryta paka, pali 6 litrów gnoju, prawie nie jedzie ale na pace z 5 osob moze siedziec :polew:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:11_________________________________________________Krolu, ja zaczalem wlasnie Mafie II sciagac na PC chcesz linka ;>
  6. ojciec chrzestny
  7. yyy żadnego gej party wolę GTA a nie masz siostry, sasiadki, kuzynki sąsiadki takie sobie, siostry nie mam, kuzynki zajęte albo młodociane nie wkręcisz się Talib, no ja też na x360 pykam, ale padły mi baterie w padzie ja mam 2, to wymienisz i kiedys sie ugadamy ekipą i pogramy w jakieś wyścigi albo w mordobicie, to jest dobre a samemu fajnie sie gra w Ojca Chrzestnego. Fabuła masakra
  8. ja od brata wzialem x360 HD, kupił córce, przerobił, pograła w jakąś farme i leży, wiec co sie bedzie marnować
  9. yyy żadnego gej party wolę GTA a nie masz siostry, sasiadki, kuzynki
  10. Pucek , mogłem przyjechać do Ciebie, byśmy pograli w Forze 5 przy herbacie z cytryną hahahaahahah
  11. tak gadacie, umawiacie sie i tak zostaniecie w domu
  12. jak za kilka lat bedzie sprzedawal i da rade juz do tfsi wsadzic gaz to go wezme, ma go od nowosci, w autocentrum w Kraku brany ten passek ponad 38 tys km ma a to 2007 rok a to co
  13. za***ista dziś pogoda więc cały dzionek gdzieś na świeżym powietrzu. A zaraz Zbieram się roboty. :gwizdanie: Jak zdrowie? lepiej, ale tylko troche, teraz najbardziej mi przeszkadzają napuchnięte dziąsła...gorączka znikoma a te dziąsła ..masakra mialem na sniadanko super swieze buleczki.chrupkie i w ogole...gryz a tu okruszek chrupkiej skórki sie wbił w dziąsło...słyszeli mnie pewnie w mysłowicach
  14. witka Akjam, co slychac?
  15. a mi sie wydaje, że z tą audi było coś nie tak, przednie koła miały przyczepność a widac, że nie wykonują zadnej pracy, nawet nie ma charakterystycznego podnoszenia przodu...
  16. jak za kilka lat bedzie sprzedawal i da rade juz do tfsi wsadzic gaz to go wezme, ma go od nowosci, w autocentrum w Kraku brany ten passek ponad 38 tys km ma a to 2007 rok
  17. no to ku***a bier go i upalamy on tylko tak gada jakbym gdzies rysnął to by mnie zjadł, pamietam jak było z jego Hilux'em
  18. to jest 2.0tfsi to ile to ma 200 kunia? wujas z ciotką przyjechali i drinkują z mamuśką, mówi mi : Młody passat zatankowany bierz go na dupeczki ale i tak fajniejszego wujek ma traktorka http://moto.allegro.pl/john-deere-7530-premium-2009-50km-hbrutto-jak-nowy-i1288637447.html miał dać ponad prawie milion z przyczepami pługiem do siania itp ale UE dała w 3 d*py kasy :naughty:
  19. Ja też spokojnie, nowe auto mam do dyspozycji a siły nie mam żeby wyjść :gwizdanie: :gwizdanie:
  20. super wygląda biała, dach czarny w planach super, ja do tego bym dołożył tylnie LED'y jak w A6 C6 + przednie lampy przyciemnił i wywalił pomarańczowe kierunki tak jak to Miron78 zrobił
  21. pisze sie odstrzelimy ci migdałki spindalaj
  22. pisze sie
  23. a Ty dalej nie spuściłeś z krzyża ? odpisze za 15 minut bo leży w wannie i układa włoski :polew: ty cfaniaak... uważaj bo ci braknie z tyłu... :gwizdanie: nie braknie, nie ulegne ci :polew:
  24. a Ty dalej nie spuściłeś z krzyża ? odpisze za 15 minut bo leży w wannie i układa włoski :polew:
  25. było dałem ci pare porad jak się zachować przy lasce i od razu są efekty nom jesteś moim sensejem Kędzior jebak-teoretyk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.