Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. Kędzior ty pedale ja nie musze sobie takich rzeczy wmawiać, chodź wezme Cie kiedyś na impreze i sie sprawdzimy kto ile wyrwie d*p z klubu juz mnie twoje gadanie troche wk***ia, pokaz w koncu cos a nie tylko d*py z redtube.com :wink4:
  2. niezłe co :decayed:
  3. :cool1:
  4. czesc chlopaki, ja dzisiaj zwalczyłem ABS, działa nareszcie :evil:
  5. czesc chlopaki i dziewczyny :hi:
  6. bede z wami duchem na spocie :naughty:
  7. jak bedziesz sprzedawal to jeździj z QRI'm wszędzie i mów - panie wsadzisz pan 30 tysiecy to też tak bedzie za***rdalac :polew:
  8. Massey & Kubix - Blachary tym akcentem ide obejrzec cos w tv i spac. czesc chlopaki :hi:
  9. dlaczego zabronione? Pytam nie dlatego, że chce się wyleczyć ale moze jest jakiś sposób żeby to złagodzić abym mógł coś zjeść.. wiadomo, jutro z samego rana udaje się do lekarza bezwzględnie...
  10. ja nie pije, wole zapalic
  11. taaa , ale patologicznej rodziny ta od razu patologicznej,napił bym się :gwizdanie: zachowujesz sie jak Walduś z Kiepskich... w morde to byś lał a do roboty nie ma kto chodzic
  12. Seski by ci dał kilka przydatnych rad zawsze ale to zawsze kiedy jesteś pijany zamiast położyć się jak prawdziwy oklaptus po imprezie w ciuchach do łóżka musisz iść wziąść prysznic, ogolić się i położyć do łóżka w świeżo prasowanej piżamce :tongue4: ps. ta piosenka mnie powala
  13. kup sobie golfa 3 za ta kase szukaj tez a4
  14. Witam na pogotowiu kolejki a ja dalej nie moge wytrzymać, tydzien temu dostalem anginy - osłabienie, wysoka gorączka, ból przy przełykaniu, biegunka, brak aptetytu. Zacząłem brać leki :Augmentin, Panazol, Nutriplant. Gorączka spadła osłabienie maleje wszystko wraca do normy oprócz tego, że mam wszystie dziąsła spuchnięte, nie ma mowy o jakimkolwiek jedzeniu, smarowałem sacholem, teraz w aptece wymyslila mi jakis fiolet, ehhh co mi pomoze bo ja juz nie wytrzymuje na tych serkach zasranych ps. próbowałem już : Tamtum Verde Wode z solą do płukania sachol maść roztwór jakiejś soli
  15. podaj jeden minus typowo techniczny że dobta instalacja gazowa powoduje cos negatywnego z pojazdem Auto traci na uznaniu niektórych kolegów którzy nigdy nie mieli z gazem do czynienia, nie doznali żadnego negatywnego skutku użytkowania lpg w aucie, a powtarzają jedno i to samo dokładnie Gregory często słysze jak podjeżdżam na stacje i tankuje gaz a obok stoi cos w stylu civic, 316 ze do takiego audi i to z turbo gaz to pewna smierc a ja do niego każdy silnik ma swoj zywot policzony a mi zalezy na taniej jeździe, na instalce nie oszczędzałem i nie mam ani problemu z nia [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 10:46_________________________________________________ :polew: :polew: nie montują! mają fabryczny LPG w GAZikach :naughty:
  16. podaj jeden minus typowo techniczny że dobta instalacja gazowa powoduje cos negatywnego z pojazdem
  17. Przecież ile razy widziałem Subaru jak tankował gaz porażka jakbym kupił STI, EVO czy nawet RS6 od razu montuje gaz ))))
  18. z teoretycznego punktu widzenia odwołałbym się, bo gdyby kierowca focusa nie przyspieszył może być tylko o podwojna ciagla zahaczyl... z praktycznego... mowi sie ze policjant policjantowi nie równy i taka jest prawda, ale nie chcialbym zeby co 5 minut sprawdzali mi dokumenty zeby tylko na zlosc robic za przygode z nimi.
  19. Święto wszystkich świętych - to w wiekszosci przypadków rewia mody i pokaz nowych futerek babć oraz nowych zniczy wymyslonych przez chinoli, każdy kto chce to pamięta o swych bliskich i zawsze sie szczerze za nich pomodli. co do halloween. nie popieram ani też nie jestem przeciwnikiem, neutralnie podchodze do tego, jak w mily sposob dzieciaki pytaja o cukierki to dam
  20. kumpel kupił ostatnio b6 1.8 T z 2001 za 20 k niecałe
  21. do zwyklego uzytku wystarczy ta mniejsza żaba, trzeba wziasc pod uwage ze ta mniejsza podejsciesz pod bardziej zglebione auta
  22. a dopiero co taki chorutki byl chyba musial sie pojawic jakis oklad z mlodych piersi gorączka ustąpiła, osłabienie też teraz tylko te napuchnięte dziąsła :angry:
  23. siema gejuchy, ja juz na uczelni :kox:
  24. teraz juz moge isc spac
  25. dzis w nocy zmiana czasu, pamietajcie przestawiamy z 3 na 2:P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.