Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. też mam jakiegoś wzmaka drugiego, jeździł w omedze, mój brat go wyciągał i zwarł plus z minusek, jak pierdolło hehehehe[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 21:55_________________________________________________Akjam, w weekend odpada, mam od jutra do niedzieli szkołe, musze być, moge spać ale obecnosc musi byc
  2. no widze , że ładnie opanowałeś photoshopa szczegóły ps. nowe graty wzmak JBL GTO 2060 tuba JBL CS1204T kable pozłacane RTO[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 21:52_________________________________________________nie wklejałem siebie gnojki, ona naprawde tu była :polew:
  3. Pucek, podobno nie wolno wrzucac twarzy osob bez ich wiedzy zobaczycie ja moze kiedys na spocie
  4. choroba ma swoje dobre strony ...
  5. :tongue4:
  6. chłopaki macie wp***dol za to psst... mi robi psssyt polopiryna jak sie rozpuszcza :wallbash:
  7. Keżor popierdalam od poniedziałku w kurtce zimowej.... miałem dzisiaj zamontować granie do auta...to pomontowałem w lozku :kwasny:
  8. tak to jest jak sie kota nie szczotkuje tak to jest jak sie kota w domu trzyma , kot powinien być uwiązany na sznurku "w obejściu" zgadzam się z Moskalem :> :> może wklej foto tego kota bo nawet nie wiemy jak wyglada, jak bedzie duży to może Terminatus
  9. witka chłopaki z wieczora, Pucek nie jesteś sam, przed chwilą brat mnie zawiózł na pogotowie bo nie potrafiłem do auta wsiąść, gardło mam tak czerwone, że nawet jak pije to prawie wyje z bólu, kurde nie wiem co mi jest, gorączka na zmiane 38-38,5 ehhhh
  10. to spokojnie zarobisz na tym, strzelam ze dostaniesz 3500 zł no zobaczymy w umowie mam że dają mi w zamiennikach, a robotogodzina to 60 zł netto najlepsze jest to że zderzak poleciał a nie ma zamiennika dla zderzaka pod spryski :gwizdanie: ciekawe co z tym zrobią Seski, jechałem z nim, on prowadził bo ja ledwo chodzę, potrafiłem powiedzieć tylko "ku***a tataaaa" ale co zrobić Talib, oj mylisz się, było mu głupio że ja szaleję i nic, a on raz jechał i przywalił matka też go zj***ła, za mandat i za zniszczenie mojego auta 2 dni nieszczęść, Pucek auto puknięte, Mroczkowi w M Jak Miłość spłonęło ehhh chyba pójde się pomodlić za was :tongue4: a tak serio Pucek to mi przykro, zdaje sobie sprawe jakie TU mają swoje " zasady " wydymać Cie, żebyś tylko podpisał, że ci kasa pasuje
  11. to się nazywa dobić leżącego... pewnie fajnego kaca moralnego ma że ci rozwalił auto... jakiego kaca moralnego, myśli sobie pewnie : dobrze mu kur*a, w końcu będzie siedział w domu a nie szlajał się na jakieś idiotyczne spotkania do tych katowic, przepijał całą wypłate i pożytku z niego nie było :decayed:
  12. to spokojnie zarobisz na tym, strzelam ze dostaniesz 3500 zł
  13. poskładanie to pikuś, gorzej z kasą, wszystko się okaże na dniach ogólnie to za 6 stówek + malowanie 2 elementów i mam to zrobione Keżor, myślę że byś nie skoczył a robisz z AC?
  14. Ty chyba tez powinienes dostawac regularny wp***dol.... to było z 15 lat temu, teraz koty nawet toleruje :decayed:
  15. Sierściuch pasuje jak nic innego mojej ciotki kot wabił sie Kokolino ( jak stary płyn do płukania bo miał taką mięką sierść ) dostawał ode mnie regularny wp***dol, tak nie lubie kotów :gwizdanie: :gwizdanie:
  16. http://kontakt24.tvn.pl/temat,pozar-w-wiezowcu-zginal-mieszkaniec,33308.html?grupa=najnowsze
  17. Człowiek pies leci :kox:
  18. ja wole raven riley
  19. jaki ten program jest pojeb**y... wole szał ciał na mtv albo ekipa z new jersey
  20. :good: no Talib chetnie tam odwiedze chlopakow i chlopaczki wlasnienadrabiam zaleglosci w sobote mają tam być, ja niestety mam uczelnie
  21. ja też, 18 jest spoko z 1BE jutro może Car Audio zamontuje sasasasa:P
  22. wtedy było KOKS czemu nie 18/19:)?
  23. Będzie na weekend? Spadam do domu ktoż to wie :decayed:
  24. Bulczas, Nosb do mnie dzwonił i pompka przyjdzie do mnie razem z 2.7 od niego kurierem
  25. No chyba nie chcesz mi powiedzieć, że jest jakaś podobna A4ka do mojej? Nie ma takiej drugiej Audiczki jak moja... dlatego zapytałem bo była zglebiona a coś tam czytałem o glebie.. blachy też o ile dobrze pamietam SBE..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.