Treść opublikowana przez talib1990
-
Spoty Katowice i okolice
też mam jakiegoś wzmaka drugiego, jeździł w omedze, mój brat go wyciągał i zwarł plus z minusek, jak pierdolło hehehehe[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 21:55_________________________________________________Akjam, w weekend odpada, mam od jutra do niedzieli szkołe, musze być, moge spać ale obecnosc musi byc
-
Spoty Katowice i okolice
no widze , że ładnie opanowałeś photoshopa szczegóły ps. nowe graty wzmak JBL GTO 2060 tuba JBL CS1204T kable pozłacane RTO[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 21:52_________________________________________________nie wklejałem siebie gnojki, ona naprawde tu była :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek, podobno nie wolno wrzucac twarzy osob bez ich wiedzy zobaczycie ja moze kiedys na spocie
-
Spoty Katowice i okolice
choroba ma swoje dobre strony ...
-
Spoty Katowice i okolice
:tongue4:
-
Spoty Katowice i okolice
chłopaki macie wp***dol za to psst... mi robi psssyt polopiryna jak sie rozpuszcza :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor popierdalam od poniedziałku w kurtce zimowej.... miałem dzisiaj zamontować granie do auta...to pomontowałem w lozku :kwasny:
-
Imię dla kota :D
tak to jest jak sie kota nie szczotkuje tak to jest jak sie kota w domu trzyma , kot powinien być uwiązany na sznurku "w obejściu" zgadzam się z Moskalem :> :> może wklej foto tego kota bo nawet nie wiemy jak wyglada, jak bedzie duży to może Terminatus
-
Spoty Katowice i okolice
witka chłopaki z wieczora, Pucek nie jesteś sam, przed chwilą brat mnie zawiózł na pogotowie bo nie potrafiłem do auta wsiąść, gardło mam tak czerwone, że nawet jak pije to prawie wyje z bólu, kurde nie wiem co mi jest, gorączka na zmiane 38-38,5 ehhhh
-
Spoty Katowice i okolice
to spokojnie zarobisz na tym, strzelam ze dostaniesz 3500 zł no zobaczymy w umowie mam że dają mi w zamiennikach, a robotogodzina to 60 zł netto najlepsze jest to że zderzak poleciał a nie ma zamiennika dla zderzaka pod spryski :gwizdanie: ciekawe co z tym zrobią Seski, jechałem z nim, on prowadził bo ja ledwo chodzę, potrafiłem powiedzieć tylko "ku***a tataaaa" ale co zrobić Talib, oj mylisz się, było mu głupio że ja szaleję i nic, a on raz jechał i przywalił matka też go zj***ła, za mandat i za zniszczenie mojego auta 2 dni nieszczęść, Pucek auto puknięte, Mroczkowi w M Jak Miłość spłonęło ehhh chyba pójde się pomodlić za was :tongue4: a tak serio Pucek to mi przykro, zdaje sobie sprawe jakie TU mają swoje " zasady " wydymać Cie, żebyś tylko podpisał, że ci kasa pasuje
-
Spoty Katowice i okolice
to się nazywa dobić leżącego... pewnie fajnego kaca moralnego ma że ci rozwalił auto... jakiego kaca moralnego, myśli sobie pewnie : dobrze mu kur*a, w końcu będzie siedział w domu a nie szlajał się na jakieś idiotyczne spotkania do tych katowic, przepijał całą wypłate i pożytku z niego nie było :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
to spokojnie zarobisz na tym, strzelam ze dostaniesz 3500 zł
-
Spoty Katowice i okolice
poskładanie to pikuś, gorzej z kasą, wszystko się okaże na dniach ogólnie to za 6 stówek + malowanie 2 elementów i mam to zrobione Keżor, myślę że byś nie skoczył a robisz z AC?
-
Imię dla kota :D
Ty chyba tez powinienes dostawac regularny wp***dol.... to było z 15 lat temu, teraz koty nawet toleruje :decayed:
-
Imię dla kota :D
Sierściuch pasuje jak nic innego mojej ciotki kot wabił sie Kokolino ( jak stary płyn do płukania bo miał taką mięką sierść ) dostawał ode mnie regularny wp***dol, tak nie lubie kotów :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
http://kontakt24.tvn.pl/temat,pozar-w-wiezowcu-zginal-mieszkaniec,33308.html?grupa=najnowsze
-
Spoty Katowice i okolice
Człowiek pies leci :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
ja wole raven riley
-
Spoty Katowice i okolice
jaki ten program jest pojeb**y... wole szał ciał na mtv albo ekipa z new jersey
-
Spoty Katowice i okolice
:good: no Talib chetnie tam odwiedze chlopakow i chlopaczki wlasnienadrabiam zaleglosci w sobote mają tam być, ja niestety mam uczelnie
-
Spoty Katowice i okolice
ja też, 18 jest spoko z 1BE jutro może Car Audio zamontuje sasasasa:P
-
Spoty Katowice i okolice
wtedy było KOKS czemu nie 18/19:)?
-
Spoty Katowice i okolice
Będzie na weekend? Spadam do domu ktoż to wie :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Bulczas, Nosb do mnie dzwonił i pompka przyjdzie do mnie razem z 2.7 od niego kurierem
-
Spoty Katowice i okolice
No chyba nie chcesz mi powiedzieć, że jest jakaś podobna A4ka do mojej? Nie ma takiej drugiej Audiczki jak moja... dlatego zapytałem bo była zglebiona a coś tam czytałem o glebie.. blachy też o ile dobrze pamietam SBE..