Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. Akjam przypomina mi swoją przemową kazanie w pobliskiej parafii w skrócie, każdy usłyszał co ma zrobić i kto z kim sypia
  2. kasztaniaki :decayed:
  3. ja idę na Mayday :gwizdanie: :gwizdanie: następny technomół
  4. z twoimi zdolnościami z dniówke
  5. a to miszka cię dopadł i już masz dolegliwości...? [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________ej czemu nikt się nie przejął że nie będę wchodził na forum... a co kolegów szukasz :polew:
  6. ze szkoły wracałem... a ja w szkole byłem gdzie to kończysz to gimnazjum :polew: w chrzanowie... pzejebany poziom tam mają... już tyle lat się staram i nie mogę skończyć zasranego gimnazjum... nie obcinaj się przez jakiś czas, nie gol sie, nie bierz tak często kąpieli, spoć się troche poczują pot to zobaczą że zmężniałeś i zdasz od razu mature :polew:
  7. ze szkoły wracałem... a ja w szkole byłem gdzie to kończysz to gimnazjum :polew:
  8. Seski co sie tak po niwce w weekendy wozisz ? za duzo ropy masz :tongue4:
  9. Kędzior masz z Seskim ciche dni ? :polew:
  10. założę się że nikt nie wie nawet kto to taki Drex :gwizdanie: obejrzałem i dowiedziałem się tylko że to koleś który zarobił a się nie narobił no ja ni hu hu nie wiem... król Poznania, prawa ręka Pershinga, właściciel najdroższych i najlepszych burdeli w polsce gdzie cała elita z pierwszych stron gazet, filmów itp zostawiała grubą kase po 30 tys zł za noc nawet a ty co też tam o tym robiłeś że wiesz...? :gwizdanie: możesz się śmiać, ale jakbym wsadził skóre do audi i czarne szyby teraz to bym chetnie sie zalapal zeby dziewczynki wozic po klientach :naughty: a co ze skóry łatwiej się ściera resztki co wyciekną... nie tak jak ze szmacianych recaro... :gwizdanie: taki postawili " wymóg " jak kumpel zaczynał je wozić 530 betą Kędzior na 95% będe- wyjmaki mam w schowku także jak coś to Ci je przytargam, ale podłącz na tyle, żebyśmy jutro posłuchali:)
  11. założę się że nikt nie wie nawet kto to taki Drex :gwizdanie: obejrzałem i dowiedziałem się tylko że to koleś który zarobił a się nie narobił no ja ni hu hu nie wiem... król Poznania, prawa ręka Pershinga, właściciel najdroższych i najlepszych burdeli w polsce gdzie cała elita z pierwszych stron gazet, filmów itp zostawiała grubą kase po 30 tys zł za noc nawet a ty co też tam o tym robiłeś że wiesz...? :gwizdanie: możesz się śmiać, ale jakbym wsadził skóre do audi i czarne szyby teraz to bym chetnie sie zalapal zeby dziewczynki wozic po klientach :naughty:
  12. założę się że nikt nie wie nawet kto to taki Drex :gwizdanie: obejrzałem i dowiedziałem się tylko że to koleś który zarobił a się nie narobił no ja ni hu hu nie wiem... król Poznania, prawa ręka Pershinga, właściciel najdroższych i najlepszych burdeli w polsce gdzie cała elita z pierwszych stron gazet, filmów itp zostawiała grubą kase po 30 tys zł za noc nawet
  13. ale mnie k**wa słuchacie KOLEDZY :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. włączcie TVN Uwage - zatrzymali Drex'a
  15. cześc Kato :hi: ja bym na wesele poszedł Ada Krawczyk - Weselny klimat
  16. Antonio znajomy zrobił patent sam, wyspawał " korytko " ,zawór powoli po pare kropel przepuszcza ze zbiornika przepracowany olej, dmuchawa podaje powietrze i to sie wszystko pali, uzywa to w zwyklym piecu jak ma olej, jak nie ma pali węglem.
  17. nie no z tą brą to tak tylko rzuciłem pomysl, zalożyć raczej nie założe, bardziej widze pomalowanie dokladek i zmiane lamp, to bardziej odmłodzi autko
  18. dzisiaj Adic był u mnie passatem i u niego Bra wyglada przeeeee kozacko
  19. a taka na caly zderzak i pół maski ?[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 20:28_________________________________________________http://www.vw-audi-styling.com/shop/images/product_images/popup_images/20_0.jpg
  20. jednak to średni pomysł... wszystkie co znalazlem są takie ze ramke grilla tez zakrywaja.. ja bym chciał taka zeby tylko na kawalek maski nachodzilo ...
  21. cześć chłopaki widze,że troche tutaj o d*pach gadacie,troche o motoryzacji wiec wszystko wporzo :decayed: zastanawiam sie czy by sobie BRY nie wrzucic na maske czarnej
  22. Seski wczoraj na Niwce do południa chyba jakoś
  23. och*jałeś 20-35 lat
  24. to koleżanki z roku ci zostają :gwizdanie: :gwizdanie:
  25. chodz na studia, fajnie jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.