Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. :kox: talib kiedy u mnie byłeś :polew: to jest działka na której stanie mój dom heheh szkoda tak pięknej działki powiem szczerze że na taki wypad to bym się pisał odłoże troche kaski i na wiosne mozna cos pomyslec... samolot, kolega mech15 bedzie naszym przewodnikiem po szopikach i burdelach [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 22:31_________________________________________________ ja mam taki efekt bez palenia przestań walić konia twoje życie powróci do normy :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: to też sie Ciebie tyczy, widziałem w częstochowie :tongue4:
  2. :kox: talib kiedy u mnie byłeś :polew: to jest działka na której stanie mój dom heheh szkoda tak pięknej działki powiem szczerze że na taki wypad to bym się pisał odłoże troche kaski i na wiosne mozna cos pomyslec... samolot, kolega mech15 bedzie naszym przewodnikiem po szopikach i burdelach [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 22:31_________________________________________________ ja mam taki efekt bez palenia przestań walić konia twoje życie powróci do normy :decayed:
  3. PCP - Uciuany Giecik....POLECAM !! może klubowa wycieczka do Amsterdamu
  4. :kox: talib kiedy u mnie byłeś :polew: nie pamiętam, brałem od ciebie wtedy amnesie :polew:
  5. tyllllle trawy :decayed: efekt .... hmmm total luz i wszystko mieć głęboko w d*pie :kox:
  6. czyste, piękne, pachnące konopie indyjskie
  7. przywieź no troche holenderki ale takiej czystej :kox:
  8. bimbruj wełniana istoto pedz baranie :polew: :polew: ja pier***e :polew: :polew: :polew: :polew: Kędzior mistrz :polew: Chłopaki, Pucek poszedł na MayDay, będzie z tego jakaś fotorelacja w warsztacie? :mysli: tak, odpowietrzanie jego przełyku z wódki i różnego rodzaju substancjach " drażniących " :decayed: ciekawe czy Krolu jest w Spodku, a jeśli tak to jak się przebrał :polew:
  9. jedziemy pod spodek dziwyy pooglądac :decayed:
  10. chyba ci będę musiał za***ać wp***dol nie podpuszczam Cie Kędzior ale nie jebniesz mu :naughty:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________kiedy karwa ten śnieg spadnie... chce w końcu quattro zobaczyć jak chodzi :evil:
  11. to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko moze ja tez wpadne i zapalimy już nawet nie pamiętam jak to pachnie :gwizdanie: mogłeś być wczoraj na spocie.. byś nawet sobie zapalił )
  12. a jutro w tv bedzie o kolesiu co gwałci emerytki w będzińskich parkach :decayed:
  13. to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko moze ja tez wpadne i zapalimy
  14. Kędzior na c**j ci radio jak 3 tysiące na wydech wydałeś :decayed:
  15. siema
  16. tez jestem glodny :naughty:
  17. ja juz w domu hihihihi :polew:
  18. jedź z Dimanem i tyle
  19. czemu
  20. do Wojkowic Kościelnych masz cały czas dwa pasy i tam kręcisz na Pyrzowice też całkiem przyjemna droga - moim zdaniem najlepsza i najszybsza Do Wojkowic Kościelnych i dalej prosto bo tam już nie ma drogowskazu na Pyrzowice i dobrze bo jest lepsza droga. Jedź dalej prosto i zjedź na najbliższym zjeździe na Pyrzowice, Tarnowskie Góry i będziesz jechał S1... za***ista droga! Dłuższa o parę km ale na pewno LEPSZA i SYBSZA niż przez te wiochy! jade przez górke siewierską, wpadne do koleżanki na kawe przy okazji :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. dziękuje OKO myślalem żeby o Rzeszów przy okazji zachaczyc [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 08:51_________________________________________________A-rek lapek wybrany ?
  22. powiedzcie mi którędy najlepiej na lotnisko jechać do Pyrzowic ?
  23. http://moto.allegro.pl/a4-1-9tdi-131km-sedan-xenon-4-x-el-szyby-idealna-i1300304133.html fajnie wygląda na tym kole
  24. tam trzeba mieć konto a ja nie mam i oglądałem :gwizdanie: no nic , przepadły wam za***iste tyłki nie kłam, twoja przeglądarka automatycznie dodaje login :kezor hasło: podobnojestemmurzynemimamduzejaja :gwizdanie:
  25. niezłe dziwexy :naughty: I kto to wszystko dupi... Talib :polew: ode mnie to 3 w bok :tongue4: ja wszystkich nie ogarniam, chociaż staram się jak moge

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.