Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB RADIO + ANTENKA - Jakiś niedrogi zestaw. Co polecacie ?


CRC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Zamierzam zakupić sobie CB-Radio wraz z jakąś antenką ( wizualnie preferuje te krótkie - najlepiej w kolorze czarnym :D - nie chce badyla na dachu :P ) - z tego co wiem jeżeli krótka to musi to być jakaś tam cewka na dole ??

Nie znam się na tym kompletnie więc sorki jeżeli się pomyliłem :)

Otóż chcę jakiś naprawdę tani zestaw - ponieważ będę używał tego ze 3 razy w miesiącu tylko na wypady do innego miasta do szkoły, dlatego nie uważam aby był sens inwestować nie wiadomo ile na coś co będzie

rzadko wykorzystywane :)

Bardzo bym prosił o jakieś sugestie/propozycje.

Będę bardzo wdzięczny :naughty:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście jeżdżę na zestawie Alan102+ Hustler 100cm. Zestaw tani i bezproblemowy. Wiadomo, że nie jest to jakiś high-end, ale swoje zadanie spełnia bardzo dobrze. Kilka mandatów już mi zwrócił :gwizdanie:

Przykładowa aukcja:

http://www.allegro.pl/item748773220_cb_radio_alan_102_hustler_ic_100_gratis.html

NIe wiem czy Ci się spodoba, bo antena ma 1 metr i kolor nie ten :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio ONWA MK3 lub UNIDEN 520 może tez być ALAN ale antene HUSTLERA omijaj szerokim łukiem, lepiej dorzucić 20 zł na cos lepszego, przerabiałem to na własnej skórze. Teraz ma antene TTI CB-X14, szału nie ma ale zasięg do 8 - 10km i o niebo lepsza od Hustlera za właśnie 20 zeta więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniden 520XL Pro plus antena Fiord( odpowiednik President florida) mam taki zestaw i sprawuje się znakomicie poszukaj takiego zestawu myśle żę w 300zł się zmieścisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bierz unidena520xl + własnie antenka President florida moj znajomy ma i mowi ze kozackie radyjko zero problemów ma z nim.

ja mam:

http://www.allegro.pl/item746352456_radio_cb_alan_100_plus_wtyk_gratis_wyprzedaz.html cos takiego ale to jest w sumie szumofon :tongue4: mogę ci sprzedac za 140 zł jak cos bo chciałbym zmienic na unidena;)

Jezeli chodzi o antenke to mam

http://allegro.pl/item749855548_cb_antena_magnes_president_missouri_3db_72cm.html i wg mnie jest to super sprzecik, napewno godny polecenia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko Maxon CM10 razem z Antenką Florida i jest super.....nie jest to żaden High-End ale daje radę :> kupiłem za mniej niż 400 pln .. i jestem mega zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniden 510XL oraz 520XL zostały wycofane z legalnej sprzedaży ponieważ nie mają homologacji. Oficjalnie UKE zakazał ich sprzedaży i użytkowania. W razie kontroli Policja ma prawo zabrać takie radio do ekspertyzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniden 510XL oraz 520XL zostały wycofane z legalnej sprzedaży ponieważ nie mają homologacji. Oficjalnie UKE zakazał ich sprzedaży i użytkowania. W razie kontroli Policja ma prawo zabrać takie radio do ekspertyzy.

Dziwne bo właśnie kupiłem 520xl i mam homologację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniden 510XL oraz 520XL zostały wycofane z legalnej sprzedaży ponieważ nie mają homologacji. Oficjalnie UKE zakazał ich sprzedaży i użytkowania. W razie kontroli Policja ma prawo zabrać takie radio do ekspertyzy.

Dziwne bo właśnie kupiłem 520xl i mam homologację.

starą już nieważną :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniden 510XL oraz 520XL zostały wycofane z legalnej sprzedaży ponieważ nie mają homologacji. Oficjalnie UKE zakazał ich sprzedaży i użytkowania. W razie kontroli Policja ma prawo zabrać takie radio do ekspertyzy.

Dziwne bo właśnie kupiłem 520xl i mam homologację.

starą już nieważną :tongue4:

Serio?

Co za typ, pytałem się gościa. Mówił, że wszystko jest ok.

Nikomu nie można wierzyć :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio serio :naughty:

ale nie bój się... ostatnio zatrzymały mnie typy w tajniaku i mieli CB.... uniden 520 :polew: ja do nich że panowie co z radiem bez homologacji.... policjanci zrobili tylko oczy i zapytali że po co do cb radia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka razy mnie policja zatrzymala.. i widziala CB ale jakos nie pytali o marke czy coś... a co do CB w nieoznakowanych to w mondeo co jeździ Kraków Kielce też mają Unidenka heeh:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do tematu radyjka to dziś miałem zacząć wycieczki po sklepach i warsztach celem wybadania co najlepiej kupić. Ale już w pierwszym sklepie do rozmowy ze sprzedawcą włączył sie przypadkowy facet i mówi, że już się naciął raz bo mu szkoda kasy było. Stwierdził, że jeśli to ma faktycznie dobrze działać to lepiej nie żałować kasy i kupić Presidenta. Już mam upatrzony Johnny II, za 409 złotych to chyba cena akceptowalna. Tylko antenke dobrać i powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bierz unidena520xl + własnie antenka President florida moj znajomy ma i mowi ze kozackie radyjko zero problemów ma z nim.

ja mam:

http://www.allegro.pl/item746352456_radio_cb_alan_100_plus_wtyk_gratis_wyprzedaz.html cos takiego ale to jest w sumie szumofon :tongue4: mogę ci sprzedac za 140 zł jak cos bo chciałbym zmienic na unidena;)

Jezeli chodzi o antenke to mam

http://allegro.pl/item749855548_cb_antena_magnes_president_missouri_3db_72cm.html i wg mnie jest to super sprzecik, napewno godny polecenia :>

ja sie zgadzam z kolegą bierz unidena i floridke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 zestawy CB

1. uniden 520xl + sirio ml145 w vectrze

2. johny II + president florida w audi

Ze względu na rozmiar anteny polecam 2 druga opcję. Ale oba zestawy uważam za bardzo udane i godne polecenia cenowo i jakościowo.

ps. uniden produkuje bebechy dla presidenta i wkłąda je w inne opakowanie i inkasuje za to 2 razy tyle. Uniden jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...