Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. witam was chłopaki i dziewczyny.. może ktoś z chce kupić domek w " naszych " okolicach.. http://www.otodom.pl/index.php?mod=show&insId=1752743 pozdrawiam
  2. a ja mam głośniki I-Boxa http://www.allegro.pl/item474722735_glosniki_i_box_2_1_ign_1000_aspen_czarne.html od około 2 lat.. i moge ci z reka na sercu je polecic... swietnie jak dla mnie grają
  3. 3.79 zł. ON jak i PB 95 ! Petronaft Sosnowiec .. i PS. cena wczorajsza bez żadnych zniżek
  4. Witam mam takie pytanie.. czy ma ktoś może znajomości w ww. sieci ... ponieważ chciałbym nabyć ową Toshibe ale w Sosnowcu np. w żadnym salonie jej nie ma... promocja oficjalnie dalej obowiązuje.. tzn telefon kosztuje 1zł w abonamencie 20 zł... jeśli ktoś może pomóc w jakiś sposób to będę wdzięczny.. pozdro.
  5. mam konto w pko.. korzystan z ipko.pl czyli inteligo ... a jesli chodzi o te podpisy w placeniu karta place czesto w sklepach ale nigdy sie jeszcze nie podpisywalem... a podczas robienia zakupów w internecie wchodze na swoje konto i robie przelew.. wg. mnie jest to bezpieczniejsza opcja niz wplata bezpośrednio na konto sprzedającego..
  6. albo poprostu padniete baterie
  7. a ten facet to o ile się nie myle to startujący w wyścigach Gumball 3000 policjant z ciemnej M5
  8. ale niektórzy bzdury gadają... nawigacje typu Manta Akira za ok 300 zł opłaca się kupywać !! odblokowujesz do Windowsa i wrzucasz co chcesz... nie jest to takie trudne pół godzinki lekturki tego forum http://www.my-navia.pl/ i masz w swojej navi co chcesz... nie ma sensu wydawać większą kase jak się nie używa takiego sprzętu zawodowo...
  9. jak antenka ok 120 cm to polece ci w miare tanią Lemm At 1200 .. ale szczerze juz bym dolozyl i wzial Lemm At 71 lub Lemm At 1500 pare cm dluzsza na +
  10. syn ma a3 1.9 2000r córka nówke focusa...
  11. http://www.tur-info.pl/p/ak_id,13389,,biuro_podrozy_altur,sosnowiec,posredniczka,okradala,przywlaszczenie_mienia.html artykuł o mojej sąsiadce ...
  12. Gratuluje.. pięknie się prezentował golfik jak i Ty w TVN Turbo.. widze że miło było na VW Manii pozdrawiam !
  13. S. Krajewski- Wielka Miłość wydaje mi się fajną propozycją albo tą piosenkę co leciała w 39 i pół .. " Zabiorę Cię właśnie tam " chyba Karolaka ale mogę się mylić
  14. http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=386626501 albo obszycie skórką
  15. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    przykład chcesz kupić coś za 200 zł dajesz odrazu to 200 zł .. jesli aktualna cena to 110 zł to ty dasz tylko 111 zł .. jak ktoś da 130 to automatycznie ty 131 zł ale jesli ktos da 201 zł to automatycznie jestes przelicytowany.
  16. Sierociniec 21 całe serie Rodziny Soprano Ali G in da House 8 części prawdy
  17. każdy gdzieś się uczył jeździć.. na kolanach ojca, na parkingu itp... ostatnio widziałem dziewczyne jadąca BMW na parkingu pod hipermarketem pełnych ludzi a jej chłopak/brat/kolega z tyłu trzymał jej kierownice ! to był idiotyzm :/
  18. tia... odrazu wyskoczy.. jakbyście sie przyjrzeli to jest jakies opuszczone lotnisko .. wyłożone płytami betonowymi..
  19. ps z 2 miechy temu założona nowa przepływka .. po 2 tygodniach od jej wymiany..samochod znow zaczal palic ok 9-10 litrów..
  20. napisałem maila do orange ... i odpowiedzieli że była usterka ... niby sieć nie akceptowała połączeń z oferty MIX, POP, Orange GO itp...
  21. Adamq puścił cynka i działa.. wiec nie da sie tylko dzwonić... już wysłalem tym pedałem maila .. niech posprawdzają sobie ten burdel ;P
  22. f*ck.. jak wybieram numer to mam odrazu takie krótkie szybko powtarzające się sygnały.. :wallbash:
  23. witam mam takie pytanie.. czy w całej polsce tak samo jak ja nie da sie nawiązać połączenia z telefonów orange ?? smsy mog odbioreac i wysyłać ale dzwonić już nie.. nie tylko ja tak mam ze znajomych.. wie ktoś może coś o tym ??
  24. mylisz się... samopoziomowanie działa tylko po włączeniu silnika... aktualizuje położenie tylnej osi i koryguje ustawienie lampy. potem ten system nie działa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.