Treść opublikowana przez talib1990
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
witam was chłopaki i dziewczyny.. może ktoś z chce kupić domek w " naszych " okolicach.. http://www.otodom.pl/index.php?mod=show&insId=1752743 pozdrawiam
-
Jakie głosniki do komputera
a ja mam głośniki I-Boxa http://www.allegro.pl/item474722735_glosniki_i_box_2_1_ign_1000_aspen_czarne.html od około 2 lat.. i moge ci z reka na sercu je polecic... swietnie jak dla mnie grają
-
Ceny paliwa marzec 2026
3.79 zł. ON jak i PB 95 ! Petronaft Sosnowiec .. i PS. cena wczorajsza bez żadnych zniżek
-
Toshiba G900 w Play Mobile
Witam mam takie pytanie.. czy ma ktoś może znajomości w ww. sieci ... ponieważ chciałbym nabyć ową Toshibe ale w Sosnowcu np. w żadnym salonie jej nie ma... promocja oficjalnie dalej obowiązuje.. tzn telefon kosztuje 1zł w abonamencie 20 zł... jeśli ktoś może pomóc w jakiś sposób to będę wdzięczny.. pozdro.
-
jak sie ustrzec przed kradzieza pieniedzy z konta bankowego
mam konto w pko.. korzystan z ipko.pl czyli inteligo ... a jesli chodzi o te podpisy w placeniu karta place czesto w sklepach ale nigdy sie jeszcze nie podpisywalem... a podczas robienia zakupów w internecie wchodze na swoje konto i robie przelew.. wg. mnie jest to bezpieczniejsza opcja niz wplata bezpośrednio na konto sprzedającego..
-
[B5 AFN] Od czego jest ten pilot ?
albo poprostu padniete baterie
-
Audi R8 Blackbird - Pogromca KITT'a
a ten facet to o ile się nie myle to startujący w wyścigach Gumball 3000 policjant z ciemnej M5
-
[ALL] Nawigacja za trzy stówy czy warto?
ale niektórzy bzdury gadają... nawigacje typu Manta Akira za ok 300 zł opłaca się kupywać !! odblokowujesz do Windowsa i wrzucasz co chcesz... nie jest to takie trudne pół godzinki lekturki tego forum http://www.my-navia.pl/ i masz w swojej navi co chcesz... nie ma sensu wydawać większą kase jak się nie używa takiego sprzętu zawodowo...
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
jak antenka ok 120 cm to polece ci w miare tanią Lemm At 1200 .. ale szczerze juz bym dolozyl i wzial Lemm At 71 lub Lemm At 1500 pare cm dluzsza na +
-
czy dalej chcecie jechać na wakacje ??
syn ma a3 1.9 2000r córka nówke focusa...
-
czy dalej chcecie jechać na wakacje ??
http://www.tur-info.pl/p/ak_id,13389,,biuro_podrozy_altur,sosnowiec,posredniczka,okradala,przywlaszczenie_mienia.html artykuł o mojej sąsiadce ...
-
Mój VW GOLF MK 1 Carbio
Gratuluje.. pięknie się prezentował golfik jak i Ty w TVN Turbo.. widze że miło było na VW Manii pozdrawiam !
-
Pierwszy taniec Pomocy
S. Krajewski- Wielka Miłość wydaje mi się fajną propozycją albo tą piosenkę co leciała w 39 i pół .. " Zabiorę Cię właśnie tam " chyba Karolaka ale mogę się mylić
-
FACELIFTING kokpitu (plastiku) w PEUGEOT 307....
http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=386626501 albo obszycie skórką
-
Ankieta, pomóżcie. :-)
poszlo
-
licytacja na ebayu
przykład chcesz kupić coś za 200 zł dajesz odrazu to 200 zł .. jesli aktualna cena to 110 zł to ty dasz tylko 111 zł .. jak ktoś da 130 to automatycznie ty 131 zł ale jesli ktos da 201 zł to automatycznie jestes przelicytowany.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Sierociniec 21 całe serie Rodziny Soprano Ali G in da House 8 części prawdy
-
[ALL] Młody pasjonat audi
każdy gdzieś się uczył jeździć.. na kolanach ojca, na parkingu itp... ostatnio widziałem dziewczyne jadąca BMW na parkingu pod hipermarketem pełnych ludzi a jej chłopak/brat/kolega z tyłu trzymał jej kierownice ! to był idiotyzm :/
-
[ALL] Młody pasjonat audi
tia... odrazu wyskoczy.. jakbyście sie przyjrzeli to jest jakies opuszczone lotnisko .. wyłożone płytami betonowymi..
-
1.9 TDI AFN logi.... troszke dużo pali..
ps z 2 miechy temu założona nowa przepływka .. po 2 tygodniach od jej wymiany..samochod znow zaczal palic ok 9-10 litrów..
-
Orange ..awaria ??
napisałem maila do orange ... i odpowiedzieli że była usterka ... niby sieć nie akceptowała połączeń z oferty MIX, POP, Orange GO itp...
-
Orange ..awaria ??
Adamq puścił cynka i działa.. wiec nie da sie tylko dzwonić... już wysłalem tym pedałem maila .. niech posprawdzają sobie ten burdel ;P
-
Orange ..awaria ??
f*ck.. jak wybieram numer to mam odrazu takie krótkie szybko powtarzające się sygnały.. :wallbash:
-
Orange ..awaria ??
witam mam takie pytanie.. czy w całej polsce tak samo jak ja nie da sie nawiązać połączenia z telefonów orange ?? smsy mog odbioreac i wysyłać ale dzwonić już nie.. nie tylko ja tak mam ze znajomych.. wie ktoś może coś o tym ??
-
Xenon pare pytań
mylisz się... samopoziomowanie działa tylko po włączeniu silnika... aktualizuje położenie tylnej osi i koryguje ustawienie lampy. potem ten system nie działa.