Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie głosniki do komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę was o radę , potrzebuję głośników do komputera które dadzą dobry efekt , nie drogę coś w granicy 100zł na alegro jest tego trochę ale co wybrać nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie za 100 to za duzo wyboru nie ma w Logitech lub Creative, poszukaj czegos manty lub jak masz blisko do jakiegos media czy saturna to tam maja 2+1 czesto do 100 powystawiane i mógłbyś sobie zobaczyc.

Ja mam u siebie logitech z5500 od 2 lat i nie oddam go za zadne skarby nikomu :decayed:

co do tego kompletu co napisales to zalezy jaki masz duzy pokój, jak w bloku,jakis maly to wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie za 100 to za duzo wyboru nie ma w Logitech lub Creative, poszukaj czegos manty lub jak masz blisko do jakiegos media czy saturna to tam maja 2+1 czesto do 100 powystawiane i mógłbyś sobie zobaczyc.

Ja mam u siebie logitech z5500 od 2 lat i nie oddam go za zadne skarby nikomu :decayed:

co do tego kompletu co napisales to zalezy jaki masz duzy pokój, jak w bloku,jakis maly to wystarczy

tez mam z-5500, ale tutaj trzeba zaplacic jedno 0 wiecej

Szukasz glosnikow 2.0 czy 2.1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze dane z gazet sa najczesciej tendencyjne. zauwaz ze creative zajelo dwa pierwsze miejsca. nie wydaje ci sie to podejrzane? najlepiej przejrzyj fora i zasiegnij opinii u zrodel. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam głośniki I-Boxa

http://www.allegro.pl/item474722735_glosniki_i_box_2_1_ign_1000_aspen_czarne.html

od około 2 lat.. i moge ci z reka na sercu je polecic... swietnie jak dla mnie grają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze dane z gazet sa najczesciej tendencyjne. zauwaz ze creative zajelo dwa pierwsze miejsca. nie wydaje ci sie to podejrzane? najlepiej przejrzyj fora i zasiegnij opinii u zrodel. pozdr

Można podejrzewać ale zauważ że Creative wręcz specjalizuje się w dźwiękach do komputera począwszy od kart dźwiękowych (cała seria Sound Blaster) po zestawy głośników i jest w tym najlepsza. No ale wybór należy do autora tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech X-230 kupiłem takie dziewczynie i rzeczywiscie świetnie grają :good:, siostrze kupiłem tez logitecha takie tansze model s-120 i tez daja czadu (teraz na allegro stoja za grosze 26-30zł) , wiec z czystym sumieniem polecam logitecha... nawet tego najtanszego

http://www.allegro.pl/item474108113_tanio_glosniki_2_1_creative_a200_drewniany_subwoof.html równa 100 wraz z przesyłką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz test zestawów KLIK

A tu aukcję ze zwycięzcą KLIK cena napewno będzie odpowiadać :)

Mam te głośniki są super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącze sie do tematu :) myśle o zakupie tuby niskobudżetowej :naughty: np http://allegro.pl/item479346432_tuba_basowa_5000_hz_bass_oslona_gratis_promocja.html i chciałbym to podłaczyć pod domową miniwieze 2x80w/4ohm Podłączenie by wyglądało tak ze minus bym ciagnął od lewego głosnika a plus od prawego Grało by to?? odrazu mowie niechce jakis super głośników kupowac kolega miał podobna tube w domu to mu fajnie grało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...