Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto ma podłączenie-Komputer+Tv LCD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie.Jak w temacie,chodzi o podłączenie PC pod LCD i jak to jest

u Was z jakością dzwięku i obrazu?

W moim przypadku na dzwięk nie narzekam ale mam problemy z jakością obrazu,

jest jakby lekko zamglony obraz,ikonki da się odczytać ale też są rozmyte.

Jak poprawić jakość obrazu bo próbowałem różnych ustawień i nic?

TV Samsung 37''. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim kablem masz podpięty PC pod LCD ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobnie. jeśli masz karte graficzną z HDMI to kup normalny kabel HDMI <==> HDMI a jak brak to kup ( tak jak ja mam ) DVI <==> HDMI i wszystko wporządku działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam karte HDMI jest naprawde super, kiedys mialem VGA obraz klasa dzwiek zero .fayera sprobuj z VGA na pewno bedzie lepiej z obrazem

[/quot

Tak myślałem,że przez euro będzie lipa.

Tyle,że kumpel ma Funai 32'' i u niego na tym kablu wzorcowo lata.

Tv mam HD ready nie będzie różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Euro-S-Video-Cinch gubi duzo sygnalu VGA jest duzo lepszy i na HD redy bedzie smigal dobrze :good:

zobaczysz roznice jezeli postawisz obok tv fullHD z kablem i odtwarzaczem i z filmem co najmiej DVD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trza kupić VGA.

I jeszcze jak będzie z dzwiękiem,trzeba się oddzielnie podpinać>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w samsungach poza tym, że jak w każdym LCD najlepiej użyć kabla HDMI-HDMI lub DVI-HDMI, ważne jest też żeby ustawić w menu rodzaj gniazdka pod jakie jest podpięty nasz komp na "PC". Po takim zaprogramowaniu TV wyłącza ulepszacze i sygnał jest czysty jak na monitorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinałem laptopa po kablu vga do tv i obraz igiełka że normalnie palce lizać :slina:

Teraz podejmę próbę podpięcia tv jako drugiego monitora pod kompa stacjonarnego również prze VGA.

Dźwięk zawsze podpinam osobno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w samsungach poza tym, że jak w każdym LCD najlepiej użyć kabla HDMI-HDMI lub DVI-HDMI, ważne jest też żeby ustawić w menu rodzaj gniazdka pod jakie jest podpięty nasz komp na "PC". Po takim zaprogramowaniu TV wyłącza ulepszacze i sygnał jest czysty jak na monitorze.

Dokladnie tak. Ponadto jendo z wejsc hdmi w samsungach jest zawsze dedykowane pod PC. W serii "A" bylo to hdmi 2, natomiast w serii "B" hdmi 3. Po podpieciu w te wejscia oraz wylaczeniu skalowania na karcie graficznej (jesli posiadasz karte graficzna ATI) obraz jest idealny. Powiem wiecej... Ja od ponad roku uzywam 32B650 jako monitora komuterowego i nie narzekam :) Co do dzwieku to zawsze lepiej podpiac osobno bo te glosniczki w telewizorach lcd to jawna parodia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVI <==> HDMI

Tak jak kolega mowi...

najlepsze rozwiazanie to HDMI <=> HDMI lub DVI <==> HDMI.

Innym rozwiazaniem (w zalezności od tego do czego potrzebne jest podłaczenie kompa do LCDka) jest serwer DLNA (o ile tv jest w to wyposazony).

Wrzucasz sobie na kompie filmy,zdjecia,muze,czy to tam chcesz...i poprostu na tvku sobie to otwierasz. U mnie na samsungu UE40B7000 smiga to jak powinno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...