Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto ma podłączenie-Komputer+Tv LCD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie.Jak w temacie,chodzi o podłączenie PC pod LCD i jak to jest

u Was z jakością dzwięku i obrazu?

W moim przypadku na dzwięk nie narzekam ale mam problemy z jakością obrazu,

jest jakby lekko zamglony obraz,ikonki da się odczytać ale też są rozmyte.

Jak poprawić jakość obrazu bo próbowałem różnych ustawień i nic?

TV Samsung 37''. :hi:

Opublikowano

Jakim kablem masz podpięty PC pod LCD ??

Opublikowano
  • Autor

Euro-S-Video-Cinch

Opublikowano

miałem podobnie. jeśli masz karte graficzną z HDMI to kup normalny kabel HDMI <==> HDMI a jak brak to kup ( tak jak ja mam ) DVI <==> HDMI i wszystko wporządku działa :)

Opublikowano

ja mam karte HDMI jest naprawde super, kiedys mialem VGA obraz klasa dzwiek zero .fayera sprobuj z VGA na pewno bedzie lepiej z obrazem

Opublikowano
  • Autor

ja mam karte HDMI jest naprawde super, kiedys mialem VGA obraz klasa dzwiek zero .fayera sprobuj z VGA na pewno bedzie lepiej z obrazem

[/quot

Tak myślałem,że przez euro będzie lipa.

Tyle,że kumpel ma Funai 32'' i u niego na tym kablu wzorcowo lata.

Tv mam HD ready nie będzie różnicy?

Opublikowano

na Euro-S-Video-Cinch gubi duzo sygnalu VGA jest duzo lepszy i na HD redy bedzie smigal dobrze :good:

zobaczysz roznice jezeli postawisz obok tv fullHD z kablem i odtwarzaczem i z filmem co najmiej DVD

Opublikowano
  • Autor

No to trza kupić VGA.

I jeszcze jak będzie z dzwiękiem,trzeba się oddzielnie podpinać>

Opublikowano

nie stety przy VGA audio musi byc osobno

Opublikowano
  • Autor

No dobra dam znać jak wszystko podepnę-jeszcze nie kupiłem S-sub-a...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Do dźwięku jack na cinch :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

w samsungach poza tym, że jak w każdym LCD najlepiej użyć kabla HDMI-HDMI lub DVI-HDMI, ważne jest też żeby ustawić w menu rodzaj gniazdka pod jakie jest podpięty nasz komp na "PC". Po takim zaprogramowaniu TV wyłącza ulepszacze i sygnał jest czysty jak na monitorze.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Podpinałem laptopa po kablu vga do tv i obraz igiełka że normalnie palce lizać :slina:

Teraz podejmę próbę podpięcia tv jako drugiego monitora pod kompa stacjonarnego również prze VGA.

Dźwięk zawsze podpinam osobno :wink4:

Opublikowano

w samsungach poza tym, że jak w każdym LCD najlepiej użyć kabla HDMI-HDMI lub DVI-HDMI, ważne jest też żeby ustawić w menu rodzaj gniazdka pod jakie jest podpięty nasz komp na "PC". Po takim zaprogramowaniu TV wyłącza ulepszacze i sygnał jest czysty jak na monitorze.

Dokladnie tak. Ponadto jendo z wejsc hdmi w samsungach jest zawsze dedykowane pod PC. W serii "A" bylo to hdmi 2, natomiast w serii "B" hdmi 3. Po podpieciu w te wejscia oraz wylaczeniu skalowania na karcie graficznej (jesli posiadasz karte graficzna ATI) obraz jest idealny. Powiem wiecej... Ja od ponad roku uzywam 32B650 jako monitora komuterowego i nie narzekam :) Co do dzwieku to zawsze lepiej podpiac osobno bo te glosniczki w telewizorach lcd to jawna parodia. Pozdrawiam.

Opublikowano

DVI <==> HDMI

Tak jak kolega mowi...

najlepsze rozwiazanie to HDMI <=> HDMI lub DVI <==> HDMI.

Innym rozwiazaniem (w zalezności od tego do czego potrzebne jest podłaczenie kompa do LCDka) jest serwer DLNA (o ile tv jest w to wyposazony).

Wrzucasz sobie na kompie filmy,zdjecia,muze,czy to tam chcesz...i poprostu na tvku sobie to otwierasz. U mnie na samsungu UE40B7000 smiga to jak powinno :)

Opublikowano

DLNA jest super ;] tylko trzeba mieć router do tego i wszystko śmiga pięknie :hi: jak coś to pisz prv pomogę przy konfiguracji :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.