Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy można przejść z Visty na XP ???


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

W niedawno zakupionym nowym laptopie mam legalną Vistę i teraz pytanie. Orientuje się ktoś czy Microsoft dopuszcza legalne przejście z Visty na XP oczywiście bez żadnej dopłaty ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo ale np, jak kupowałem pudełkowego XP-ka kilka miesięcy przed premierą Visty to miałem kupon na legalne przejście na Vistę na symboliczną opłatą coś koło 30zł. Myślałem,że w drugą stronę też jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Downgrade z Visty na XP jest możliwy (legalny), tylko jeżeli masz wersję Business i Ultimate...

EDIT:

Zapomniałem o tym, że musi być wersja OEM Visty. Link do strony Microsoft'u - http://www.microsoft.com/poland/licencje/produkty/windows.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam wersję Home Basic więc będę musiał się męczyc z Vistą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas

ludzie

co Wami powoduje, ze uzywacie tego syfu?

nawet systemu nie mozecie sobie postawic jaki chcecie, bo jakis wiesniak z redmond ma takie widzimisie

szok

Instalowałbym XP-ka ale szkoda mi kolenych 300zł na licencję,a chcę mieć legala.Nie nasza wina,że do nowych komputerów intalują już praktycznie tylko Vistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas

ludzie

co Wami powoduje, ze uzywacie tego syfu?

nawet systemu nie mozecie sobie postawic jaki chcecie, bo jakis wiesniak z redmond ma takie widzimisie

szok

Wustyle i pozostali

Po co sie unosicie :wallbash: ? Nie po to jest ten post.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie unosze:)

ja sie tylko dziwie, ze 90% uzytkownikow PC jakich znam wciaz narzeka na system operacyjny zamiast cos z tym zrobic i przesiasc sie na cos innego

i posty na forum sa odbiciem moich codziennych spostrzezen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na XP-ka nie narzekam i dlatego chciałem go mieć także w laptopie ale niestety licencja obejmuje 1 komputer więc XP zostanie w PC,a w laptopie Vista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...