Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. ma ktoś ochote na wypad na Słowacje albo aquapark Poprad albo Tatralandia.. rano jade z Dawid835 i Iwonką..co wy na to ?
  2. kolego dziwnie podchodzisz do sprawy ..a nie możesz zrobic tak ze z bratem spiszesz umowe kupna/sprzedaży felg i wszystko bedzie legalne ? tochyba lepsze wyjście.
  3. kolego ja bym Ci proponował nic nie robic..taki jest wzór i tego się trzymaj.. albo może pomyśl o jakiś skromnych halogenach... pomysl troszke napewno znajdziesz jakis fajny pomysl.. :twisted:
  4. http://video.google.pl/videoplay?docid=238584745131441352&q=wyc**janie moja lekcja..autentyczna haha
  5. Yelo ... głośniki w półke gdzie pojemnośc skrzyni wynosi ok 400 l ...to smiech ... ciekaw jestem który z producentów car audio by zalecił taki montaz.. każdy głośnik ma jakąś preferowaną pojemność, głębokość montażową.. i uwierz jakbyś te same głośniki wsadził na dobrym okablowaniu w wytłumione drzwi to by zagrały o wiele lepiej ... a o piecyk..jak nie chcesz duzo kaski wydawać zastanów się nad Blaupunktem np. GT2
  6. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Rob weź Sony ... Samsung to ostateczność ... ale fajnie by było jakbyś sie wstrzymał w okolicach Wrocławia budują fabryke matryc LCD i tv LCD maja strasznie potaniec .. HD Ready jest dobre.. już możesz telewizje N sobie wziąść.. Sony,Sony ,tylko SONY
  7. a może ma wersje dla tych co marzą o xenonach
  8. najważniejsze :exclaim: dlatego należymy do tego klubu :twisted: :twisted: ps. tylko że tuning nie przejawia sie w dokładkach i jakiś dziwnych malunkach na samochodach..to nie HONDA czy jakiś inny chińczyk..ale jak tobie sie podoba to jest OK
  9. dzięki za spotkanie... no spotkalismy sie... po ch** ....ehh trudno..ale do jutra jestem w WWA ..ps. jak coś to moj nr. jest w Assistance ... ps. sorki za gadke ale trzexwieje po poprawinach..
  10. chłopaki ...przed 9 wyjeżdżam do WWA już jak coś to Oniak i Poziek macie do mnie fony.. napisze jak będe już na obrzeżach warszaffki pozdro Miśki
  11. chłopaki ..gadałem z Oniakiem i Poźkiem.. macie ochote się spotkać ...to z nimi pogadajcie ja jestem jutro wolny ok 14 mysle
  12. napewno coś w tym jest.. bo aby przyspieszyć i potem jechać z sensownymi prędkościami musisz mocniej depnąć niż w przypadku czegoś z większą mocą i momentem.
  13. ogólnie fiat to szmelc.. ale JTD robią ciekawe .. ale i tak nic nie przebije TDi
  14. piękna niunia.. naprawde... Zdeniu .. nie bądź gorszy ..szukaj 20" ciekawe ile na 19" jeździ w klubie a ile na 18"
  15. no... jakaś nadzieja
  16. widze, że chyba jednak nikt nie ma czasu w sobote.. trudno.
  17. a skad wiesz że równo zmatujesz..a poza tym ten napis..to chyba jakas naklejka..nic wiecej.. wiec to za pieknie nie bedzie wyglądało
  18. zależy od Ciebie jaką chcesz barwe.
  19. zdjęcia WSZYSTKICH modeli są w odpowiednim temacie w FAQ tego działu
  20. nigdy nie będzie niedoczekanie twoje :twisted: :twisted:
  21. ojj sorki.. zapomniałem.. faktycznie nawet ostatnio ją oglądałem dokładnie :redface:
  22. Cuberku :exclaim: -xenonki -ramki szyb - chrom -listwa na zakończeniu tylnej klapy w chromie a obudowy lusterek w chromie jak tam uważasz i masz... cacy niunie ! :twisted: :twisted:
  23. szczerze.. nie podoba Mi się to... po co montować takie coś.. mówicie że podświetlania jakieś są do Audi złe a te znaczki piszecie, że są ok.. jasne każdy ma swój gust.. ale to nie dla Mnie
  24. i kod do IMO prosze :twisted: :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.