Treść opublikowana przez talib1990
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
będziemy sie razem prowadzić .. zawsze we dwóch raźniej :twisted: :twisted: napewno ktoś sie jeszcze przyłączy ...a tu zong.. i w 10 śpimy na jednym wyrku
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a tak wogóle chłopaki ..proźba mała..yyyy.... jakbym nie był w stanie.. to mam nadzieje, że odstawicie mnie do pokoju hehehe
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
furka fajna..skrzynia ...ciekawy pomysł .. ale felgi mam nadzieje że zimowe.. bo na lata min. 18 zapraszamy do Wisły lub na spoty śląskie ..piątki 17. 3 stawy go sport.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
jest :twisted: ale nie non stop można też piwko.. driny.. po troche ..nie lubie siedzieć przy jednym :smile:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a może by zadzwonić do TVN TURBO i powiedzieć im o takiej imprezie..? ciekawe czy się zainteresują :twisted:
-
[A4 B6 1,8T Q] No to chyba teraz moja kolej
piekna furka :twisted: :twisted: :twisted: a tak OT to te drogi w USA są takie złe, że gorsze od polskich ? ( w USA nie byłem więc pytam :redface: )
-
turbo garret K04
z tego co sie orientuje turbo diesla i PB są inne ..a tak wogóle przeczytaj REGULAMIN !!!!
-
[B5 1,9 TDI AVG] Pierwsza odsłona charakteru gnojówki...
samochód naprawde ładny... brakuje jeszcze chyba tylko Q mniami.. gustownie zrobiona..
-
1.8T AEB chip ale....
porządna instalka kiedy zostanie wystrojona pod samochód już po chipie będzie chodzić napewno dobrze ! .. jest pare osób z takimi silnikami i sekwencją i działa to ok..
-
neon w bagazniku - prosze o opinie
otóż nie ! weź pod uwage że dach jest w wiekszej odległości od podłoża więc światło ma większe rozproszenie
-
[ALL B5] Montaż parktronica
a nie lepiej było zakupić czujnik który wydaje tylko dźwięk ? we wnętrzu nic byś nie zmieniał a dojeżdżając do przeszkody i tak wiedziałbyś o niej poprzez dźwięk.. a wnętrze pozostałoby ORI ..
-
neon w bagazniku - prosze o opinie
a przypadkiem jak oświetlisz całe wnętrze to nie będą mocniej oświetlały podłogi bliżej miejsca w którym będą zamontowane..a dalej będą świeciły " resztki" ich promieni ?
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
niestety same oeski.. ale może chłopaki co znają tamte okolice coś wynajdą dla nas jakieś miłe, przytulne miejsce wolne od ludzi i studzienek kanalizacyjnych lece spać.. dobranoc chłopaki.. już nie cały tydzień
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ono ..chodzi Mi o jakieś miejsce do wyścigów rodem z F&F :twisted:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
chłopaki ..a jest jakaś kreska w Wiśle..aby spróbować się ? cała polska się zjedzie więc będzie co testować :twisted: :twisted: :twisted:
-
neon w bagazniku - prosze o opinie
ja Ci proponuje taki zestaw jak ma Keżor podpiąć pod prowadnicami rolety..jest tam troszke miejsca czy trzeba rezac..? a jakbys to zrobil w dachu ale zaraz przy klapie bagaznika ? skierowane bardziej w strone skrzyni i foteli..? otwierajac bagaznik tego nie zobaczysz bo bedzie to zasloniete w strone otwierajacego klape..
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
co to się dzieje !?!?!?! niedługo do 1.03 dostaniemy wiadomość że 20 osób jedzie.. ehhh ..ale i tak powinna być zabawa przednia ..
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
trzymam za słowo
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
a no tak ..doczytałem teraz.. jedziesz z ONO ..szkoda.. można poznac powód takiej decyzji ? w kwietniu jade na wesele do rodzinki do Białołęki ( nie nie do więzienia ) więc może wtedy się spikniemy co Ty na to ?
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
jezuuuuu... jezuuuu ... jezuuuu ... massakra fura świetna ! Q 3.0 i wogóle.. magia furka.. to co ..w Wiśle czekam na przejażdżke i na ostrą palpitacje serca co lukas
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
hahaha to napewno .. dzwonią takie do mnie to wiem.. sam potem dochodzisz do wniosku że ta rzecz jest Ci potrzebna.. ( chociaż jest ci kompletnie niepotrzebna ) potrafią manipulowac ludźmi ..taka ich praca
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
jeśli to jest piękna blondi ew. brunetka o kręconych włoskach lubiąca się ubierać tak, że zawsze jest mniej niż więcej ciuszków to mogę wykorzystać swój urok osobisty i ją przekonać na swój sposób :twisted: wezmę jeszcze Murzynka, Rexa, Podsiego ..napewno nie odmówi a jak jest to łysiejący pan po trzydziestce to raczej nic nie zwojuje :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
-
[B4 1.9TDI Avant] Moje TDI AFN
wojtek26, Audi ok.. ale to troche nie to forum to jest forum A4 Klubu ..a nie Audi 80 .. jest jeszcze AKP .. można prosić jakieś foto silniczka ;>? [ Dodano: 20-02-2007, 21:50 ] yyy kolego czemu zmieniłeś fotki ?
-
jaka moC ?
albo samochod bity a klapa od ( 90 km tdi)
-
Wysokie spalanie 1.9 tdi 90 km ??
oj to sorki:P