Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.6] Moje A4 1,6 ADP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów.

Chciałem wam pokazać moje a4.Foty są z dnia zakupu.Dziś tylne lampy są już po 2 lifcie,białe kierunki na błotniku.Wnętrze standard.W planach mam wyrzucenie tłumików i wstawienie tylko ostatniego(przelot).Jeśli ktoś z Was ma podobny wydech to chciałbym się dowiedzieć czy jest dokuczliwy na dłuższych trasach.Jak tylko będę miał chwilę to to wrzucę aktualne fotki.

GL010.jpg GL011.jpg

P.S.czekam na wasze opinie.

Opublikowano

No Paweł myślałem że sie nie doczekam powodzenia w modyfikacjach a że fura fajna to już ci mówiłem :a4fan: :564:

Opublikowano

kolorek masz widzę ten sam co ja :564: jest świetny bo czasami wygląda jak czarny ;) zapodaj ładne lampki na tył tylko proszę nie lexusy i na przód angele albo orginalne z modelu 99 i będzie super :564:

Opublikowano

no nawet ładna, ale tyłek trochę za wysoko stoi...

To jest kolor czarny ?

Opublikowano

fajna nawet :)

Opublikowano

Ladna 1,6 :one: I z Wroclawia widze nowi, zapraszamy na spoty i do pisania na forum ;)

Opublikowano

ładna, ładna, boczne kierunki sobie zmień, koszt zakupu jest nie duży, a efekt ... :027:

Opublikowano

jak miło powitać krajana z Wrocławia :D Tak nas mało na forum. Furak konkret

Opublikowano

Panowie TURBOPABLO zaraził mnie Audi A4 i dlatego kupiłem, w swojej A4 tak jak pisze ma juz lampy po II lifcie, ogólnie autko super wygladą :564:

Opublikowano

na podstawie fotek - ladna seria :621:

W planach mam wyrzucenie tłumików i wstawienie tylko ostatniego(przelot).

tylko po co masa huku bez jazdy :027:

pomyśl lepiej o czym z silnikiem a nie hałasowaniem :622:

Opublikowano
na podstawie fotek - ladna seria :621:
W planach mam wyrzucenie tłumików i wstawienie tylko ostatniego(przelot).

tylko po co masa huku bez jazdy :027:

pomyśl lepiej o czym z silnikiem a nie hałasowaniem :622:

Czytaj: Zmień na 1.8T+czips, ewentualnie 1.9TDi z czipsem ; ]

Ładny furacz :]

Silnik jak w 'moim' więc wiem z czym sie je ; ]

Opublikowano
To jest kolor czarny ?

Tak, według ETKI czarny wulkan metalik.

Lampy tylne są już po drugim lifcie.

P.S. A 1.8T to moje marzenie.

Opublikowano

oj 1.8T po chipsach lata az milo...200KM i 300Nm miazdzy serie okrutnie

Opublikowano

tak samo ładna jak moja :P (kolor i silnik) :564:

Opublikowano

Ładnie się prezentuje :a4fan:

Opublikowano

Dziękuje wszystkim za komentarze.Chciałbym Wam pokazać moje drugie Audi 80.

Audi_32_.jpg Audi_34_.jpg Audi_95_.jpg

Audi_157_.jpg IMGA5748.jpg 02_04_06_1210.jpg

Opublikowano

A4 takie jak moje - czyli ładne :D możesz podać ile wydałeś na lampy tylne po lifcie?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Zmiana kierownicy(SPARCO 383) i wydechu (dwa ori wyleciały, a wstawiłem jeden przelot) chodzi pięknie i zaczął reagować na gaz.

Tu można posłuchać:

:arrowr:

IMGA0758.jpg IMGA0765.jpg IMGA0763.jpg

Opublikowano

Zmiana świateł na plus, zmiana kiery na minus

Zawieszki nie zmieniasz? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.