Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.6] Moje A4 1,6 ADP


Gość TURBOPABLO

Rekomendowane odpowiedzi

No widze ze grono :a4fan: ADP sie powieksza.

Furka fajna, tylko ten wydech - mi jusz przeszlo - ale to moje zdanie, co dokiery to jak wiekszosc uwaza, beznadzieja.

Reszta super, ja tesz sie musze wziasc za swoja :a4fan: ale niestety brak kasiury :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TURBOPABLO

Kierownica typowo rajdowa i profesjonalna(z homologacją).

Jestem fanem rajdów i poprostu nie mogę jeździć z kierownicą ori z plastiku i z AIRBAGiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu nie mogę jeździć z kierownicą ori z plastiku i z AIRBAGiem.

nie ma to jak porządnie zaje.... głową w kawał metalu :twisted: :twisted: :twisted:

chłopie..nie ma to jak ori... skórzana.. wyszukaj z sline kiere ze skórki i masz poduche też w tym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak porządnie zaje.... głową w kawał metalu :twisted: :twisted: :twisted:

chłopie..nie ma to jak ori... skórzana.. wyszukaj z sline kiere ze skórki i masz poduche też w tym..

Chyba się zgodzę z kolegą. Ja mam taką kierę od S-a i jest fajniutka. A co do autka to Ok! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TURBOPABLO
poprostu nie mogę jeździć z kierownicą ori z plastiku i z AIRBAGiem.

nie ma to jak porządnie zaje.... głową w kawał metalu :twisted: :twisted: :twisted:

chłopie..nie ma to jak ori... skórzana.. wyszukaj z sline kiere ze skórki i masz poduche też w tym..

Kwestia gustu kto co lubi.Kiera od S-Line fajna skórzana i z poduchą tylko jej średnica nijak ma się do sportu(S-Line).Tania imitacja sportowej kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tania imitacja sportowej kierownicy.

Nie powiedziałbym, że tania :rotfl: A czy przypadkiem ona (ta od S-a) nie jest mniejsza od normalnej? :question::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib1990 napisał/a:

TURBOPABLO napisał/a:

poprostu nie mogę jeździć z kierownicą ori z plastiku i z AIRBAGiem.

nie ma to jak porządnie zaje.... głową w kawał metalu :twisted: :twisted: :twisted:

chłopie..nie ma to jak ori... skórzana.. wyszukaj z sline kiere ze skórki i masz poduche też w tym..

Kwestia gustu kto co lubi.Kiera od S-Line fajna skórzana i z poduchą tylko jej średnica nijak ma się do sportu(S-Line).Tania imitacja sportowej kierownicy.

no ok ...ale co Ci to da ze masz mniejszą kiere? co wydusisz z tych 101 km ? chłopie na forum są ludzie co mają fury 200-300 a nawet więcej koni i mają ori kiery .. czyżby mała kiera jest ci potrzebna do tego aby szybko kręcić kierownicą w jeździe miejskiej czy co.. nie czaje.. racjja co racja ..każdy ma swój gust.. ale zamontowałbyś ori kiere z s line i byś miał komfort zapewniony i fajne trzymanie.. takie kiery jak ty masz to fajne są w Civicach albo SC ..bo kabina jest tak wąska ze zwyklej kiery nie wsadzisz :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chlopie w Audi pracujesz i taka kiere wsadzasz ? :biggrin: Odrazu powinni Cie wywalic :bicz::rotfl: Zapraszam na spota co niedziele !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wtrącić. Może koledze rzeczywiście podoba się ta kierownica i dla niego jest praktyczna, może przemawiały względy finansowe przecież od s-line kiera kosztuje z poduchą ok. 600 zł a taka pewnie z połowę mniej, może ma wartość sentymentalną?. Ja tego nie będę krytykował - bo każdy swój gust ma. Ja na tym spał nie będę ;-). Zjedziecie kolegę i tyle go zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib1990, ale ja tego nie napisałem co zacytowałeś... :rotfl::bicz::bicz::bicz::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib1990, ale ja tego nie napisałem co zacytowałeś... :rotfl::bicz: :bicz: :bicz:

ojojoj kolego.. jak się cytuje fragmenty tekstów paru osób z jednego postu..to tak to wyglada ...oj dużo się musisz jeszcze nauczyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoj kolego.. jak się cytuje fragmenty tekstów paru osób z jednego postu..to tak to wyglada ...oj dużo się musisz jeszcze nauczyc ;)

Dobra dobra :wink: Ale w tych postach nie ma ani jednego mojego słowa... Cytując cokolwiek mogłeś zwrócić uwagę na początek cytatu kogo cytujesz. I proszę Cię nie pouczaj starszego :rotfl::bicz: Bo powiem Twojej mamie :rotfl::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera od S-Line fajna skórzana i z poduchą tylko jej średnica nijak ma się do sportu(S-Line).

tak samo jak twój silnik, zawieszenie i cała reszta :twisted: - powodzenia na rajdach, aha o klatce zapomniałeś w kabinie, fotelach i pasach rajdowych myślę że niedługo je zobaczymy i o kasku nie zapomnij :wink:

przeznaczeniem tej kierownicy są auta rajdowe, gdzie w kabinie panują spartańskie warunki ale nie do seryjnego auta z wyposażeniem (ładny kokpit, tapicerka,fotele)

ależ jestem zgryźliwy ale nie mogłem się powstrzymać widząc coś tak brzydkiego jak ta kierownica w cywilnym aucie z niedoborem mocy

:rolleyes:

nie gniewaj sie stary ale tu szczere odpowiedzi dostajesz bez zciemy :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...