-
Liga Światowa Siatkarzy
no niestety "sa najlepsi" nie wiem czemu maja takiego farta
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
2 osoby pokój może być 1 osobowy
-
F1 Wyniki Roberta K
a o ktorej jest wyscig ?? ciekaw jestem czy bmw ogarnie sie zeby lepsze bolidy robic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
narazie rozowych nie ma ale zalatwie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapraszam do zapisow na polowki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11981.msg146412#msg146412
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zapraszam do zapisow na polowki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11981.msg146412#msg146412
-
Spoty wrocławskie
zapraszam do zapisow na polowki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11981.msg146412#msg146412
-
Spoty Olsztyńskie
zapraszam do zapisow na polowki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11981.msg146412#msg146412
-
SPOTY RADOMSKIE
a moze wpadniecie w niedziele tj 20.05 do krakowa szykuje sie duzy spot no i jeszcze spotkanie z Audi A3 Klub. To jak ?? Jak cos to wpisujcie sie na liste w Spotach Krakowskich GWA
-
Historia naszych nicków
Aniol_sc - nazywam sie Aniołek i kazdy mowi do mnie Aniol a sc bo mieszkam w Sosnowcu i to tyle ...
-
Okazja zamiany
nom zamieniaj sie !! i to szybko ja sam bym sie chetnie zamienil ale ja mam 15
-
Nawigacja Nokia N73 + Moduł GPS LD-3W (lubModuł GPS LD-1W)
aaa NOKIA E50 tez moze byc jako navi ??
-
[B6 AVJ] Podniesienie mocy
Ice a co sie stało w v-techu bo nie wiem o co chodzi ??
-
[B6 AVJ] Podniesienie mocy
Brynia to ze mam jechac do v-techa to juz wiem bo mi "kazalas" ale chodzi mi o jakies filtry i innego tymp rzeczy. ale ok juz nie wazne
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Może i wysoka jesteś ale i tak nie jest łatwo A co do tego lania to ja sie juz zaczynam bać :redface:
Aniol
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta