Treść opublikowana przez Aniol
-
Liga Światowa Siatkarzy
no niestety "sa najlepsi" nie wiem czemu maja takiego farta
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
2 osoby pokój może być 1 osobowy
-
F1 Wyniki Roberta K
a o ktorej jest wyscig ?? ciekaw jestem czy bmw ogarnie sie zeby lepsze bolidy robic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
narazie rozowych nie ma ale zalatwie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapraszam do zapisow na polowki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11981.msg146412#msg146412
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zapraszam do zapisow na polowki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11981.msg146412#msg146412
-
Spoty wrocławskie
zapraszam do zapisow na polowki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11981.msg146412#msg146412
-
Spoty Olsztyńskie
zapraszam do zapisow na polowki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11981.msg146412#msg146412
-
SPOTY RADOMSKIE
a moze wpadniecie w niedziele tj 20.05 do krakowa szykuje sie duzy spot no i jeszcze spotkanie z Audi A3 Klub. To jak ?? Jak cos to wpisujcie sie na liste w Spotach Krakowskich GWA
-
Historia naszych nicków
Aniol_sc - nazywam sie Aniołek i kazdy mowi do mnie Aniol a sc bo mieszkam w Sosnowcu i to tyle ...
-
Okazja zamiany
nom zamieniaj sie !! i to szybko ja sam bym sie chetnie zamienil ale ja mam 15
-
Nawigacja Nokia N73 + Moduł GPS LD-3W (lubModuł GPS LD-1W)
aaa NOKIA E50 tez moze byc jako navi ??
-
[B6 AVJ] Podniesienie mocy
Ice a co sie stało w v-techu bo nie wiem o co chodzi ??
-
[B6 AVJ] Podniesienie mocy
Brynia to ze mam jechac do v-techa to juz wiem bo mi "kazalas" ale chodzi mi o jakies filtry i innego tymp rzeczy. ale ok juz nie wazne
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Może i wysoka jesteś ale i tak nie jest łatwo A co do tego lania to ja sie juz zaczynam bać :redface:
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
NIUNIAA4 Majówka to świetny pomysł wg mnie BOMBA. Może tym razem Zakopane ?? Zjazd Audi pod Czorsztyńskim zamkiem ?? Może być zaje...
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
NIUNIAA4, Przepraszam że się nie pożegnalem ale znaleźć Cie pod ratuszem nie było łatwo
-
[B6 AVJ] Podniesienie mocy
A gdzie dokladnie jest v-teck ?? I jakie to są koszty ? Bo ja jeszcze sie w tym temacie w ogóle nie orientuje.
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
Gratuluje organizatorom. Zajeb... impreza szkoda że 2 razy w roku ale nie ma co przesadzac ...
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Rex i potrenuj ping ponga hahaha
-
[B6 AVJ] Podniesienie mocy
Witam. Chciałbym zwiększyć moc mojego samochodu i nie wiem gdzie i za ile moge to zrobic. Nic przy nim jeszcze nie robiłem. Jak zeszło z taśmy tak jest do dziś. Pozdrawiam Anioł
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Jak zmniejsze rozmiar zdjęć to moge wyslać bo jak narazie to maja po 3,5MB wiec troszke by sie wysyłało.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Naprawde było warto być na urodzinkach !! Załuje tylko że nie mogłem być przez 3 dni ale i tak jak na jeden dzień spoko sie bawiłem.