Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aniol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aniol

  1. Aniol odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no niestety "sa najlepsi" nie wiem czemu maja takiego farta
  2. 2 osoby pokój może być 1 osobowy
  3. Aniol odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a o ktorej jest wyscig ?? ciekaw jestem czy bmw ogarnie sie zeby lepsze bolidy robic
  4. narazie rozowych nie ma ale zalatwie
  5. zapraszam do zapisow na polowki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11981.msg146412#msg146412
  6. zapraszam do zapisow na polowki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11981.msg146412#msg146412
  7. zapraszam do zapisow na polowki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11981.msg146412#msg146412
  8. zapraszam do zapisow na polowki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11981.msg146412#msg146412
  9. Aniol odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a moze wpadniecie w niedziele tj 20.05 do krakowa szykuje sie duzy spot no i jeszcze spotkanie z Audi A3 Klub. To jak ?? Jak cos to wpisujcie sie na liste w Spotach Krakowskich GWA
  10. Aniol_sc - nazywam sie Aniołek i kazdy mowi do mnie Aniol a sc bo mieszkam w Sosnowcu i to tyle ...
  11. nom zamieniaj sie !! i to szybko ja sam bym sie chetnie zamienil ale ja mam 15
  12. Ice a co sie stało w v-techu bo nie wiem o co chodzi ??
  13. Brynia to ze mam jechac do v-techa to juz wiem bo mi "kazalas" ale chodzi mi o jakies filtry i innego tymp rzeczy. ale ok juz nie wazne
  14. Może i wysoka jesteś ale i tak nie jest łatwo A co do tego lania to ja sie juz zaczynam bać :redface:
  15. NIUNIAA4 Majówka to świetny pomysł wg mnie BOMBA. Może tym razem Zakopane ?? Zjazd Audi pod Czorsztyńskim zamkiem ?? Może być zaje...
  16. NIUNIAA4, Przepraszam że się nie pożegnalem ale znaleźć Cie pod ratuszem nie było łatwo
  17. A gdzie dokladnie jest v-teck ?? I jakie to są koszty ? Bo ja jeszcze sie w tym temacie w ogóle nie orientuje.
  18. Gratuluje organizatorom. Zajeb... impreza szkoda że 2 razy w roku ale nie ma co przesadzac ...
  19. Rex i potrenuj ping ponga hahaha
  20. Witam. Chciałbym zwiększyć moc mojego samochodu i nie wiem gdzie i za ile moge to zrobic. Nic przy nim jeszcze nie robiłem. Jak zeszło z taśmy tak jest do dziś. Pozdrawiam Anioł
  21. Jak zmniejsze rozmiar zdjęć to moge wyslać bo jak narazie to maja po 3,5MB wiec troszke by sie wysyłało.
  22. Naprawde było warto być na urodzinkach !! Załuje tylko że nie mogłem być przez 3 dni ale i tak jak na jeden dzień spoko sie bawiłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.