Treść opublikowana przez bartte
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dopóki nie mam pompy to nie mogę się na mocniejszą mapę przełączać bo od 5 tys brakuje już paliwa. Jak dobrze pójdzie to na wtorek wieczór będzie ok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak będzie , jakbyś zamówił około tyg musiałbyś poczekać aż go sprowadzę. Jeszcze nie, narazie we wtorek mi pompre paliwa wymienią i wtedy dopiero na storojonko będę się umawiał.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie żeby rozwiać wątpliwości 550zł za komplet konwersujący na xenony tzn przetwornice,żarniki itd. Nie ma w tej cenie naturalnie reflektporów , cudotwórcą nie jestem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak poza tematem, dorzuciłem parę zdięć do albumu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na stadionie mówili, że to to samo , jestem pewien
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No mi za Fidanze 700zł wyszło ale to tak mocno po znajmosci, poprostu jak w kazdej pracy i ta ma swoje profity
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Docisk też mam wzmocniony u niego, koło mam seryjne ale już zapłaciłem i zamówiłem fidanzy więc powinien się lepoej wkręcać wkrótce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No co do sprzęgieł to ja Radzikowskiego polecam koło ronda Radosława, moje było w strasznym stanie i super mi zrobił, spiek a naprawdę jeździ się bardzo dobrze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawsze się znajdzie ktoś mocnijeszy ale nie o to chodzi liczy sie zabawa a ta uważam że była dziś świetna mam nadzieję że niekt nie żałuje że nie zostaliśmy pod Torwarem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze mówi no pozatym zostawaniem dłużej w pracy A co do zimna to wystarczy sie ścignąć parę razy, adrenalina podskakuje i odrazu jest cieplej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wkoncu nie chodzim spac po dobranocce wiec mozna sie troszke pozniej umawiac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmm to trzeba bedzie pomyslec o jakims innym miejscu, to bylo by dobre ale tak teraz po 23
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U siebei też planuje 4 łapki zbieram częsći właśnie , szpera też coś pomoże mam nadzieję . Next time dłuższy dystans trzeba, to może szanse sie wyrównają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
11.04.2006 brzmi bardzo dobrze jak dla mnei przynajmniej , Poziek szykuj się niech tylko wystroje furę żartuje ( piękne Ci lata furka <ok> ). Zdięcia super
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie dzieki wielkie bylo super , przepraszam wszystkich z ktorymi sie nie pozegnalem ale jak uslyszalem o smerfach wolalem szybko sie zmywac, raczej moi woz nie przypadlby im do gustu . Ono musimy sie jakos ustawic i do Grzesia podjechac pogadac bo mam dola po dzisiejszym wieczorze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylkio niech ktoś "sprzęta" weźmie by było ją na czym robić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No co Ty sloneczko u mnie juz wychodzi, wieczorem bedzie super ( mam nadzieje )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie co z kiełbaskami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też będę dziś już wypucowałem autko , z olejem możesz do nas podjechać, dowiem się ile by wzieli od znajomego
-
Drobiazgi do tuningu silnika
Może już lepiej pomyśl o wydechu wraz z kolektorem, jeśli ktoś to dobrze wykona powinno coś dać. Tylko to już troszkę droższa zabawa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zgłaszam sie Tylko 3? :> a bagażnik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co co RS6 to ciesze sie ze mnie nie było bo nie chciał bym z niego wysiadać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Grunt zebys był kamerzysta napewno sam sie znajdzie , zreszta trzeba bedzie sie pozmieniac bo wkoncu kazdy musi pojeździć
-
Świeczki NGK PFR6Q ?
Mam spore żniżki w Intercarsie jakbyś chciał, mogę także HKS załatwić ale to już koło 80zł za sztukę trzeba liczyć . Jakbyś chciał jakiś konkretny model NGK daj znać, ,. jutro mogę spr co było by najlepsze do Twojego audiczka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmmm Adam to przyjeź jakoś troszkę później poczekamy wkońcu napewno nie bedziemy się nudzić ale niech ktoś Cie na 2 godzinki zastąpi chociaż