Treść opublikowana przez maczo1982
-
Zabezpieczenie drzwi przed dziećmi
Witam może temat już był ale czy ten model Audi ma jakąś blokadę drzwi przed dziećmi?
-
Ciężko pali
o kolego a mozesz cos obszerniej napisac jak to sprawdzic?
-
Ciężko pali
Ok dziś zobacze i dam znać ---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ---------- Ok odpalałem na gazie to samo, odpiąłem akumulator to samo więc już niewiem może jakieś inne pomysły a swoją drogą dużo pali wydaje mi się w porównaniu do początków instalacji LPG ---------- Post dopisany 23-03-2013 at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 19:59 ---------- Podbijam!
-
Ciężko pali
Odpalam na benzynie i dzieje się tak zarówno jak jest zimny jak i ciepły, jeśli chodzi o bezpośrednie odpalanie na LPG nie próbowałem
-
Ciężko pali
II generacje ---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- Lovato ---------- Post dopisany 12-03-2013 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2013 at 11:18 ---------- I co żadnych więcej podpowiedzi? A może to nie ma nic wspólnego z LPG? Jak myślicie
-
Ciężko pali
kurde sprawdzałem metodą wody z płynem i niby nic może zamieścicie zdjęcie albo schemat co sprawdzić
-
Ciężko pali
cenne uwagi postaram sie jak najszybciej to sprawdzic i dam znac Z góry dzięki ---------- Post dopisany 06-03-2013 at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 23:09 ---------- Sorki koledzy ale jak sprawdzic ten parownik ---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ---------- Musze stwierdzić że parownik nie puszcza gazu w podciśnienie co do modułu zapłonu jeszcze niewiem ale dodam ze ciężko pali jak jest zimny, jak ciepły trochę lepiej ale też bez rewelacji
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
A znacie kogoś dobrego w Częstochowie?
-
Ciężko pali
Witam! Przepraszam jeśli jest już gdzieś opisany ten problem ale po prostu nie mogłem znależć. Chodzi o to że moja Audi A4 95r. jest zgazowana i od jakiegoś czasu ciężko ją odpalić tzn. kręci ale odpala dopiero za drugim czy trzecim razem po "chechłaniu". Oddałem do znajomego mechanika który przejrzał wszystko przeczysćił wtryski nawet wymienił całą listwę i ciągle to samo.Stwierdził że nie wie o co chodzi ale sugeruje że coś może być z pompką że się nie wyłącza, proszę o pomoc i sugestie.Pozdrawiam
-
[ALL B5] Przygasają zegary
Wydaje mi sie ze wczesniej bylo inaczej ale mozliwe w kazdym razie dzieki za odpowiedz
-
[ALL B5] Przygasają zegary
Witam!Od jakiegos czasu mam problem,mianowicie po przekreceniu kluczyka i wlaczeniu swiatel przygasaja zegary,niewiem w czym problem ale zauwazylem ostatnio przy wymianie zarowki w popielniczce ze jak poruszalem kostka od zapalniczki radio dostaje ladnych kolorow jasnych tak jak powinno byc.Prosze o pomoc.Zgory dziekuje
-
[ALL B5] Wymiana wyświetlacza FIS
ok ale jak w ogole rozebrac ten licznik???
-
[ALL B5] Wymiana wyświetlacza FIS
Witam koledzy mam pytanko jak się zabrać do wymiany wyświetlacza FIS w A4 95r.Może prześle ktoś jakiś schemat z opisem.Z góry dzięki
-
[B5 ADR] Aku do 1,8 ?
Mam zamiar zakupić do A4 1.8 Centre Plus 62Ah.Prosze podpowiedzcie czy moze byc czy ma to jakies znaczenie???
-
[B6 BDV]problem ze skrzynia audi a4 tiptronik
Witam posiadam Audi A4 95 r. 1.9TDI i mam ciągle problem ze skrzynią co pół roku się sypie,jaka możebyć przyczyna???
-
Zaśniedziałe klemy
dzięki nuti tak zrobie
-
Zaśniedziałe klemy
Mam pytanie na klemy w akumulatorze są cały czas zaśniedziałe posmarowałem to smarem i spoko ale cały czas śniedzieje masa obok akumulatora niewiem co zrobić żeby nie wyżarło mi blachy
-
Osłona na akumulator
Witam mam pytanie czy jest możliwość kupienia jakiejś osłony na akumulator do Audi A4 95r,bo dostaje sie woda
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć mam na imie Sławek,mam Audi A4 95r.Mam nadzieje że uzyskam pomoc w razie problemów i też chętnie pomoge.