Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qpa007

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qpa007

  1. jak nie będę na placu sam to tak
  2. ktoś dziś przyjeżdża?
  3. http://www.milanos.pl/vid-69238-A-masz-za-swoje.html
  4. http://www.milanos.pl/vid-68603-Koth-Vader.html ---------- Post added at 18:11 ---------- Previous post was at 18:09 ---------- http://www.milanos.pl/vid-68525-Zebranie-zwierzat-przed-domem.html ---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 18:11 ---------- http://www.milanos.pl/vid-66970-Kot-ktory-nasladuje-psa.html ---------- Post added at 18:14 ---------- Previous post was at 18:12 ---------- http://www.milanos.pl/vid-66040-Kot-hazardzista-prawie-nigdy-sie-nie-myli.html
  5. ja jeszcze nie wiem
  6. emoty działają! wstawia się tak: dwukropek nazwa emota dwukropek
  7. w przyszłym tygodniu będę poza Słupskiem, ale za 2 tygodnie czemu nie
  8. http://www.milanos.pl/vid-65653-Jak-atrakcyjnie-przedstawic-uzywane-auto.html - nawet jeśli już było to co szkodzi sobie przypomnieć pomysłowego sprzedającego auto
  9. w sumie to jest trochę cieplej i się zjawić można, mam łopatę, gdybyś potrzebował to przywiozę i poszukamy
  10. weź nic nie mów, ja mam 12h zmiany na podjeździe na Shellu, załatwiam sobie L4 na luty..[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 00:09_________________________________________________Mnie, Piotrka i Tomka nie będzie jednak, robimy sobie trójkącik... komu się auto wykupało na mrozie?
  11. przybędę - o ile nie będę jedyny, ale chyba jednak zaparkujmy na galerii
  12. ktoś dziś przyjeżdża?[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 15:44_________________________________________________ ?
  13. http://www.milanos.pl/vid-56020-Pojazd-sniegowy-na-bazie-pily-motorowej.html
  14. http://www.geekweek.pl/rewelacyjny-film-360%c2%b0-z-lotu-ptaka/344671/
  15. żyjecie? ktoś dziś dotrze?
  16. to się szybko klisza kończy ![br]Dopisany: 25 Październik 2011, 21:49_________________________________________________Ja mam coś nie tak z oczami czy te auta też mają przypadłość, że tylna oś dogania przednią: http://otomoto.pl/audi-a4-C21262789.html http://moto.allegro.pl/audi-a4-tdi-1-9-130ps-6-bieg-quattro-xenon-chrom-i1890591370.html
  17. nie szkodzi, i tak nie mam jeszcze wystarczającej ilości $$, a jak dozbieram to się raczej z ERW0 albo innym Panem Robertem K. po auto wybiorę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.