Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin27

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zaden kibol KOLEJORZA nigdy by czegos takiego nie napisał, a Ty obnosisz sie wszedzie ze only Lech- zenada DAMIANO
  2. pod fotelem masz kostki-porozpinaj,przeczysc, pospinaj i jak skasujesz bład vagiem bedzie git
  3. :mysli: mam cały czas innej opcji nie ma jeśli nie załącze xenonów W tygodniu (chyba wtorek) koło południa leciałes w strone Lubonia obok starej mleczarni na Debcu-miałes wyłaczone, nie znam Cie ale obstawiam ze to Ty bo autko takie jak Twoje i kierowca z podpisu to musiałem być ja .... ale to miałem spalone żarówki które na spocie Bart-S mi wymienił .... a co tam robiłeś .... bo ja tam jestem często - pozdrawiam :hi:mieszkam na Debcu,wyjezdzałem granatowa b5 avant
  4. :mysli: mam cały czas innej opcji nie ma jeśli nie załącze xenonów W tygodniu (chyba wtorek) koło południa leciałes w strone Lubonia obok starej mleczarni na Debcu-miałes wyłaczone, nie znam Cie ale obstawiam ze to Ty bo autko takie jak Twoje i kierowca z podpisu
  5. -Madas -swiatła do jazdy dziennej nalezy miec właczone
  6. Ja jak odbiore autko to podjade na Głogowska jutro uswiadomic tych fachowcow z rachunkiem z ASO, bo bardzo cwaniakowali wczoraj a Ja stałem i słuchalem tylko bo nie miałem jeszcze pojecia na jaki koszt mam sie nastawic. Jutro to Oni beda słuchac mnie
  7. No dokladnie, warto podzwonic podowiadywac sie. Za kolko zaplacilem dokladnie 61zl 11gr. Nowka ori. I kto by pomyslał ze w ASO najtaniej i od reki dostane
  8. Madas w tym INTER CARS pracuje niedokształcona wiara, według pana z ktorym rozmawiałem nie mozna kupic samego kolka pasowego, tylko razem z pompa wspomagania . I na dodatek uparcie obstawia przy swoim. Zadzwoniłem do ASO na Krancowa i 62zl nowka. Panowie ze sklepu z ul. Glogowskiej-Audi czesci-nastepni "fachowcy" chcieli mi za 200-300 zl opylic i jeszcze musialbym czekac bo zamowic musza. Wpierali mi ze taka sama cene ASO ma, a nawet drozej. Co za swiat-masakra :no:
  9. Witam wie ktos gdzie moglbym kupic do mojego autka kolko pasowe pompy wspomagania? Tylko nie serwis bo tam mi wolaja 200zl za to :blink:
  10. [Poznan witam] Czesc jestem Marcin :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.