Treść opublikowana przez marcin27
-
Piłka nożna
Zaden kibol KOLEJORZA nigdy by czegos takiego nie napisał, a Ty obnosisz sie wszedzie ze only Lech- zenada DAMIANO
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pod fotelem masz kostki-porozpinaj,przeczysc, pospinaj i jak skasujesz bład vagiem bedzie git
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli: mam cały czas innej opcji nie ma jeśli nie załącze xenonów W tygodniu (chyba wtorek) koło południa leciałes w strone Lubonia obok starej mleczarni na Debcu-miałes wyłaczone, nie znam Cie ale obstawiam ze to Ty bo autko takie jak Twoje i kierowca z podpisu to musiałem być ja .... ale to miałem spalone żarówki które na spocie Bart-S mi wymienił .... a co tam robiłeś .... bo ja tam jestem często - pozdrawiam :hi:mieszkam na Debcu,wyjezdzałem granatowa b5 avant
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli: mam cały czas innej opcji nie ma jeśli nie załącze xenonów W tygodniu (chyba wtorek) koło południa leciałes w strone Lubonia obok starej mleczarni na Debcu-miałes wyłaczone, nie znam Cie ale obstawiam ze to Ty bo autko takie jak Twoje i kierowca z podpisu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
-Madas -swiatła do jazdy dziennej nalezy miec właczone
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jak odbiore autko to podjade na Głogowska jutro uswiadomic tych fachowcow z rachunkiem z ASO, bo bardzo cwaniakowali wczoraj a Ja stałem i słuchalem tylko bo nie miałem jeszcze pojecia na jaki koszt mam sie nastawic. Jutro to Oni beda słuchac mnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No dokladnie, warto podzwonic podowiadywac sie. Za kolko zaplacilem dokladnie 61zl 11gr. Nowka ori. I kto by pomyslał ze w ASO najtaniej i od reki dostane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas w tym INTER CARS pracuje niedokształcona wiara, według pana z ktorym rozmawiałem nie mozna kupic samego kolka pasowego, tylko razem z pompa wspomagania . I na dodatek uparcie obstawia przy swoim. Zadzwoniłem do ASO na Krancowa i 62zl nowka. Panowie ze sklepu z ul. Glogowskiej-Audi czesci-nastepni "fachowcy" chcieli mi za 200-300 zl opylic i jeszcze musialbym czekac bo zamowic musza. Wpierali mi ze taka sama cene ASO ma, a nawet drozej. Co za swiat-masakra :no:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam wie ktos gdzie moglbym kupic do mojego autka kolko pasowe pompy wspomagania? Tylko nie serwis bo tam mi wolaja 200zl za to :blink:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[Poznan witam] Czesc jestem Marcin :gwizdanie: