-
[B5 ADR] Przestał palić na benzynie całkiem?
paliwa jest ok.20L zalana jest verva98 a w bagażniku cicho
-
[B5 ADR] Przestał palić na benzynie całkiem?
Mój dzisiaj po małej trasie jak wyjeżdżałem zapalił na benzynie bez zarzutu jak dojechałem i chciałem odpalić ponownie koniec nie dało rady wykręciłem świece iskra jest czyżby pompka paliwa ale jeżeli by się zatarła lub spaliła czy wysadziłby bezpiecznik natomiast na gazie odpaliłem i auto chodzi jak powinno i teraz nie wiem o co chodzi
-
[ALL B6] Luzy w maglownicy
tak to był drążek chociaż lekkie stuki jeszcze są
-
[ALL B6] Luzy w maglownicy
a ja mam coś takiego jak ruszam fajerą w lewo i prawo słychać stuki w maglownicy na lewym kole jest wszystko OK ale na prawym jest luz jak ch....a czy to można jakoś zrobić bez regeneracji
-
[B5 AHU] FOTOSTORY - rozrząd, popychacze, pompa wody, termostat
zakładałem jakiś 1000 km temu i dlaczego dużo pracy
-
[B5 AHU] FOTOSTORY - rozrząd, popychacze, pompa wody, termostat
o cholera a ja założyłem go odwrotnie to teraz pewnie nowy pasek mnie czeka
-
[B5 AHU] FOTOSTORY - rozrząd, popychacze, pompa wody, termostat
czy pasek rozrządu jest kierunkowy
-
[B5 AHH] Rozrząd -parę pytań
a ja mam pytanie czy pasek rozrzadu jest kierunkowy
-
[B5 ADR] Jakie objawy uszkodzonej wiskozy?
panowie wy jesteście zadowoleni bo macie klimę a mój to pierwsza wersja a4 także moja klima w lato to szyby w dół i po sprawie
-
[B5 AJL] Jak wymienić łożysko w tylnym kole (quattro) ?
no dobra ale co trzeba ściągnąć dekielek odkręcić śrubę i wyjdzie łagodnie czy trzeba ściągaczem je potraktować
-
[B5 ADR] Jakie objawy uszkodzonej wiskozy?
witam , u mnie jest tak jak wkręcam silnik na wysokie obr. to nie słychać nic a w innych A4 słychać szum ciągniętego powietrza na dodatek po wymianie termostatu temp. włazi na 95 st. w korku nawet po przegazowaniu czy to wiskoza
-
[B5 AJL] Jak wymienić łożysko w tylnym kole (quattro) ?
a jak je ściągnąć żeby coś nie pękło
-
[B5 AJL] Jak wymienić łożysko w tylnym kole (quattro) ?
a jak to zrobić w zwykłej a4 o ile się nie myle to są tam 2 łożyska stożkowe czy załatwie to ściągaczem
-
[B5 ADP] Problem z obrotami
Problem mam rozwiązany pali na dotyk przyspiesza kiedy ja chce a nie kiedy jemu się podoba pracuje jak wcześniej a wszystkiemu winien był gaz pojechałem do gazowników tam gdzie mi go zakładali opowiedziałem im to co się działo a oni ponownie wymienili filtry gazu ciekłego i lotnego zregenerowali wtryski gdzie 2 tłoczki były tak rozklepane że to wogóle chodziło wgrali mi nowszą wersję oprogramowania , skalibrowali i ustawili mięszanke jak ustawiali to wszystko to powiedzieli że sonda pracuje idealnie co najlepsze to powiedzieli że takie jaja które działy się na benzynie były spowodowane rozkalibrowaniem mapy dawki gazu i benzyny i taki interes kosztował mnie 150 zł.
-
[B5 ADP] Problem z obrotami
filtry zarówno benzyny jak i gazu były zmieniane w tej chwili mam ok.20 litrów paliwa tankowanego w ubiegłym tygodniu verva 98 a poza tym instalacja gazowa jest ustawiona na 30 st,C dopiero przerzuci się na gaz
PAWEL 007
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta