Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcine76

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jak jutro nic nie zrobię to wstawie[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 21:13_________________________________________________koledzy dzięki za info co do termostatu się myliłem taki jak jest to ma być
  2. ok jutro jadę do sklepu popytam dzięki pozdrawiam
  3. a czy można kupić dłuższy ???
  4. na większym jest sęk w tym że jest za krótki i nie zamyka mi węższym końcem wlotu czy tam wylotu nie wiem
  5. jeśli pytasz o uszczelkę na tym węższym końcu to nie
  6. panowie mam taki problem termostat w mojej a4 jest za niski i nie zamyka układu ,dzisiaj wykręciłem pompę wodną i zauważyłem że termostat nie dochodzi do końca ,kupiłem nowy o wysokości 31 mm od tej szerszej do węższej zatyczki czy jak to tam się nazywa w każdym razie jest za krótki o jakięs 7-8 mm dodam że mam silnik 1,9 tdi 110 czy ktoś miał taki problem
  7. Witam klubowiczów .Prze-glondałem forum i nie natrafiłem na taki przypadek jak mój . Jestem posiadaczem audi a 4 1,9 TDI 110KM i problem dotyczy ubywania płynu chłodzącego ale tylko w czasie jesieni ,zimy kiedy korzystam z ogrzewania w lecie kiedy kiedy korzystam z klimy nic nie ubywa.Samochód jest garażowany i zauważyłem że po przejechaniu około 100 kilometrów i pozostawieniu go na noc cieknie gdzieś z przodu czy może to być jakaś nie szczelność w pompie wodnej ,proszę o jakieś rady i z góry dziękuje .
  8. miałem podobny problem ale mechanik pokrencił pompą ,wydaje mi się że w lewo i auto pali o 100% lepiej,ale zgadzam się z kolegą sowa73 że może mieć zerwany klin na
  9. Jak na mój pierwszy spocik to było nie zle ale mam nadzieje że następne bendą z większą ilością klubowiczów
  10. panowie czy ten spocik w Zamościu 7 marca jest aktualny bo jestem nowy i chętnie bym zajrzał
  11. szukałem informacji na temat płynów chłodzących w audi a4
  12. Żulice witam wszystkich klubowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.