Treść opublikowana przez PAW99
-
[ALL B6] Telematik
Witam, Mam pytanie jak wylaczyc vagiem system telematic, Przy kazdym sodpaleniu musze klikac ok i potwierdzac komunikaty. Nie kozystam z telematica wiec chcialbym to ograniczyc. Posiadam telefon pokładowy chciałbym żeby telefon działał tylko wyłączyć ten telematic. Chodzi mi o wylaczenie komunikatow telematica które są wyświelane na fis. Proszę o pomoc jak to wyłączyć?
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Witam mam do sprzedania SD-2
-
[ALL B6] Plus po odpaleniu silnika
gdzie znajde 12v po zapłonie pod maska
-
[ALL B6] Plus po odpaleniu silnika
Witam gdzie znajde 12v po odpaleniu silnika
-
[ALL B6] Światła dzienne jakie
GRazny a gdzie mam szukać podaj jakiegoś linka proszę
-
[ALL B6] Światła dzienne jakie
chodzi mi o to że jedze na xenonach w dzień i co wybrać te śwatła led czy moduł jako światła dzienne[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 17:08_________________________________________________Proszę o odpowieć
-
[ALL B6] Światła dzienne jakie
Witam mam pytanie co lepiej wybrać światła dzienne DRL http://www.moto-lider.pl/catalog/product_info.php?cPath=116&products_id=487 czy może moduł http://allegro.pl/swiatla-dzienne-regulator-swiatel-dziennych-sd-2-i1344518048.html czy na tym module nie ma problemów z policją Proszę o opinie
-
[ALL B6] Klima problem
Rozwiązałem swój problem czujnik od ciśnienia klimatyzacji
-
[ALL B6] Klima problem
czy napewno skończył sie płyn a te błedy to skat
-
[ALL B6] Klima problem
Witam wszystkich mam problem z klima swieci sie przycisk ECON i nie moge go wyłaczyc. Klima czasami sie właczy i chodzi wtedy nie swieci przycisk ECON czyli klima chodzi. sprawdziłem Vagiem i pokazał dwa błedy oto one Prosze o pomoc
-
[ALL B6] Klima nie działa
Proszę o pomoc mam problem z klimatyzacją świeci się przycisk ESON i nie mogę go wyłączyć mam dwa błedy które sprawdziłem vagie oto one, proszę o pomoc?Czy można to naprawić samemu czy nie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich