Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PAW99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PAW99

  1. PAW99 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Mam pytanie jak wylaczyc vagiem system telematic, Przy kazdym sodpaleniu musze klikac ok i potwierdzac komunikaty. Nie kozystam z telematica wiec chcialbym to ograniczyc. Posiadam telefon pokładowy chciałbym żeby telefon działał tylko wyłączyć ten telematic. Chodzi mi o wylaczenie komunikatow telematica które są wyświelane na fis. Proszę o pomoc jak to wyłączyć?
  2. gdzie znajde 12v po zapłonie pod maska
  3. Witam gdzie znajde 12v po odpaleniu silnika
  4. GRazny a gdzie mam szukać podaj jakiegoś linka proszę
  5. chodzi mi o to że jedze na xenonach w dzień i co wybrać te śwatła led czy moduł jako światła dzienne[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 17:08_________________________________________________Proszę o odpowieć
  6. Witam mam pytanie co lepiej wybrać światła dzienne DRL http://www.moto-lider.pl/catalog/product_info.php?cPath=116&products_id=487 czy może moduł http://allegro.pl/swiatla-dzienne-regulator-swiatel-dziennych-sd-2-i1344518048.html czy na tym module nie ma problemów z policją Proszę o opinie
  7. Rozwiązałem swój problem czujnik od ciśnienia klimatyzacji
  8. czy napewno skończył sie płyn a te błedy to skat
  9. Witam wszystkich mam problem z klima swieci sie przycisk ECON i nie moge go wyłaczyc. Klima czasami sie właczy i chodzi wtedy nie swieci przycisk ECON czyli klima chodzi. sprawdziłem Vagiem i pokazał dwa błedy oto one Prosze o pomoc
  10. Proszę o pomoc mam problem z klimatyzacją świeci się przycisk ESON i nie mogę go wyłączyć mam dwa błedy które sprawdziłem vagie oto one, proszę o pomoc?Czy można to naprawić samemu czy nie?
  11. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.