Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fabi20

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam.Potrzebuje nr aparatu zapłonowego SAGEM do tego silnika (podobno został zastąpiony przez inny nr) Najlepiej jakbym miał oba nr Oraz jaki jeszcze można zamiennie zastosować Pozdrawiam
  2. To się może zamienimy panelami Bo twoj działa prawidłowo [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 20:53_________________________________________________Brak jakichkolwiek sugestii i pomysłów?? [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:34_________________________________________________Nikt nie miał podobnego problemu? Nikomu tryb auto nie działa na wiecej niż 3 kreski?
  3. Witam was.Z doświadczenia z klimatronikami wiem ze moje B5 96r ma problem.Temp otoczenia -4 st.Odpalam auto siła nawiewu jest na 1 kresce.Auto rozgrzewa się do 90st siła nawiewu utrzymuje sie max na 3 kresce.Można się bawić zakresem temp od 19 do 27 st siła nawiewu się nie zmienia-zawsze 3 kreski ani jednej więcej.Cały czas Tryb AUTO.Ustawiając na LO albo na HI siła nawiewu jest max na 3/4 wartości.Można podnieśc na maxa tylko trybem ręcznym.To samo było latem , tylko inne temp wew i zew.Gdzie tkwi problem? [mod]Gdzie jest prefix!!! - poprawione[/mod]
  4. Krotkie pytanie, krotka odp-bez spamu Jaka jest cena czołowej szyby (zwykłej) z zielonym paskiem do A4 B5 96 rok Chodzi oczywiscie o ori-tylko! Zadne zamienniki
  5. Mi w moim A4 B5 z klimatronikiem pomogło zwykłe płukanie nagrzewnicy...niby mało osadu wyleciało ale grzeje juz niemiłosiernie Przed płukaniem przy -10st na zew w aucie sie jezdziło z kurtka zimową-teraz mozna w krotkim rekawku
  6. Czesc. Niedawno kupiłem pierwsze audi, bede miał pare pytań, mam nadzieje ze sie na jakimś okręgowym spocie wkrótce spotkamy.Pozdrówka i wesołych świąt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.