Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emzet

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emzet

  1. emzet odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    zwłaszcza pokój na świecie jest przekonywujący Zmieniłem na ten synthoil LM, zobaczymy czy bedzie różnica. Wcześniej miałem 1.9TDI ASZ A3, lany był bodajże Motul 8100 X-Clean C3, klasyfikacja napewno 5w40. Pomimo, że silnik był w b.dobrym stanie, na Motulu odczuwalnie było słychać pracę silnika do momentu rozgrzania. Po przejściu na LM problemy zniknęły. Dlatego przy tym oleju zostałem poszedł LM 5w40 synthoil zostalem przy LM, tylko zmienilme na synthoil
  2. emzet odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Ale czy cokolwiek da, skoro na obecnym wszystko jest OK? Nie chodzi mi o zmianę dla zmiany. Auto jest normalnie użytkowane. Motul odpada, mam nauczkę z poprzedniego silnika, zeby nie lać tej oliwy a przynajmniej się zraziłem.
  3. emzet odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Panowie, przyszła pora wymiany oleju do mojego auta (B6 1.8 t BFB), auto mam od roku, zrobione około 9000 km, po zakupie wlałem : LIQUI MOLY TOP TEC 4100 5W40 Auto pracuje dobrze i nie zużywa oleju. Zostać jezeli wszystko jest OK? Czy zmieniać na coś innego, co polecacie w tym temacie, np LM 5w40 synthoil? Z
  4. Nie wiem jak z kierunkami technicznymi, ale znam kilka osób, które płaciły i wymagały, a potem płaciły więcej za warunki, a że nadal wymagały, to wyleciały. Więc tam akurat wcale nie jest tak różowo z tym. A przynajmniej nie było za moich czasów. dokładnie, za moich czasów, też tak tam nie było, a w sumie nie są to odległe czasy
  5. emzet opublikował(a) temat w 1.8T
    Panowie, zastanawiam się mocno nad zwiększeniem mocy w moim BFB, trochę mi jej po prostu brakuje. Natomiast nie wiem czy warto się w to bawić. Auto ma przelatane 255 000 na blacie. Silnik nie ma wycieków, jeździ na PB, nie ma LPG. Czy przy tym przebiegu warto się bawić w taką operację, czy jest to bezpiecznie? Możecie polecić dobrych speców, którzy się takimi akcjami zajmują w Warszawie? Z góry dzięki za odpowiedź
  6. Czy moglbym poprosic o rozkodowanie wyposazenia auta po VIN? Mam nadzieję ze z zerami się nigdzie nie pomyliłem z góry dziękuję! WAUZZZ8E040A23602 Pozdrawiam,
  7. Bialy986, moglbys podac jakis telefon do tego magika?
  8. Cześć wszystkim! Na forum konto mam od dawna, w międzyczasie zjeździłem kilka aut Do tej pory się nie udzielałem, ale teraz się to zmieni kupiłem A4 B6. Mam nadzieję, że będę zadowolony z auta Pozdrawiam!
  9. Witajcie czesc i czolem, Obecnie poszukuję do kupna Audi 1.8 T B5. Stąd też moja obecność na forum. Jestem mocno zielony w temacie Waszej marki. Mam nadzieje, ze kupujac auto OOOO nie nadzieje sie na minę pozdrawiam, Marcin

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.