Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Artur82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    gdzie kupić?
  2. Artur82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    ciezko to podlaczyć?
  3. no coś TY
  4. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domin pamiętasz?
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. Józek to Ty jeszcze tego nie miałeś? Gratki moda
  9. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widzieli Umyła myjką ciśnieniową środek auta - Autokrata.pl
  12. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :bry:Panie Prezesie
  13. Gratuluje MODA... sam się przymierzałem ale lekko zmieniły się prioprytety chwilowo Dzieki dzieki No kasy to trzeba trochę przeznaczyć na tego moda ale powiem ze warto szczególnie ze wykonawca odwalil kawał dobrej roboty. wiem wiem też byłem do Piotra umówiony ale musiałem zrezygnować i przełożę to na bank
  14. ale po co, żeby chlał paliwo ? a Diselkiem polata spokojnie to i spalanie nieznacznie wzrośnie Gratuluje MODA... sam się przymierzałem ale lekko zmieniły się prioprytety chwilowo
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ---------- Post dopisany at 06:26 ---------- Poprzedni post napisany at 06:19 ---------- ze zdjęć naprawdę jest lalka! :slina:no i sedanik
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ćwiara no kto jak ktyo ale Ty takie rzeczy wyczuwasz na odległość
  18. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w dobie powszechnego dostępu do internetu każdy ma do niej dostęp wystarczy się w battalionie dobrze zakręcić koło pierwszego postu... totalnie nie rozumiem, dlaczego b6d nie ma czegoś takiego, jak przydatne linki, które są właśnie tam umieszczone między innymi z etką. Pisałem o tym już dawno ale Artur chyba czasu nie ma. A po za tym nie jest sam tutaj od moderacji:whistling: IFI service nie dziala po vin. A przynajmniej ja tego nie potrafie tak obsłużyć Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Artur Czas ma i obserzwuje watek poza Tobą Wandej nikt nie dosłał żadnego linka i co ja mam tam wstawić!! ?? Czas ma i wypite pewnie tyż no masz Ci los... Dziś był awans to i coś łyknąć trza było delikatnie bo jutro na rano do pracy
  19. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w dobie powszechnego dostępu do internetu każdy ma do niej dostęp wystarczy się w battalionie dobrze zakręcić koło pierwszego postu... totalnie nie rozumiem, dlaczego b6d nie ma czegoś takiego, jak przydatne linki, które są właśnie tam umieszczone między innymi z etką. Pisałem o tym już dawno ale Artur chyba czasu nie ma. A po za tym nie jest sam tutaj od moderacji:whistling: IFI service nie dziala po vin. A przynajmniej ja tego nie potrafie tak obsłużyć Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Artur Czas ma i obserzwuje watek poza Tobą Wandej nikt nie dosłał żadnego linka i co ja mam tam wstawić!! ??
  20. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiesz co ja mam takie cos na calym aucie i musze go mleczkiem polerskim potarktowac
  21. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i jak Marcino auto żyje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.