Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. no troche racji to On chyba ma :gwizdanie:
  2. nic dodac nic ujac
  3. nie denerwuj sie po to przeciez jest forum a ze troche spamu ktos sypnie to przeciez nie koniec swiata Pozdrawiam Cie!!
  4. jak jestes taki mocny w tym szukaniu to podaj linka !!
  5. Witam! Moje pytanie brzmi czy podlaczyl ktos pod orginalne radio wzmacniacz (nie orginalny) przez "czincze"?? Jesli tak to poprosze jakies info Pozdro
  6. supocik super :> fotki super :> NO I WIELKIE DZIEKI DLA Dropsona za kompa
  7. 1. manny90 2. Reniu 3. jedrekx 4. mrt (?) 5. Newman 6. Kierownik 7. Petara 8. nowekbdg 9. karolusss 10. felipe 11. Grzechu (?) 12. dropsone (?) 13. hbd (?) 14. Kukoc (jak zdazy wrocic z pracy) [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 21:26_________________________________________________czyli 18??
  8. WITAM!! sorry ze w tym watku ale ... pomozcie...gdzie w BYDGOSZCZY zamontuja mi urwana dokladke zderzak przedniego ale tak zeby to bylo wykonane jakbyc powinno :>
  9. dzieki za pomoc ... bylem w pracy i aukcja sie skonczyla dzwonie do goscia i mowi "nie ma takiego numeru"
  10. mam pytanie : bedzie pasowalo do mojej b6: http://www.allegro.pl/item891675344_audi_concert_ii_do_a4.html
  11. najlepszego !! :drunk:
  12. stalo sie urwalem dzis w tych pierd.... zaspach dokladke zderzaka przedniego jutro czek mnie pol dnia lezenia w sniegu zeby cos z nia jeszcze zrobic
  13. jutro cos sie gdzies bedzie zbierało z w Bydgoszczy ??
  14. nowek co z tymi felami co do mnie pislaes ??
  15. nie w ta srode pracuje do 22 wiec odpadam ale nastepna mi pasuje
  16. dzieki za spota na nastepnym tez sie wstawie pozdro
  17. postaram sie podjechac ale doslownie na chwileczke zeby sie przywitac i ustalic kiedy nastepny spocik bede doslownie 5 minut :>
  18. ja moge o 17 bo na 18 jade do brata wiec 18 odpada jesli bedzie to 17 to na chwile podjade
  19. mi jutro pasuje a w srode odpadam, poniewaz pracuje ale nastepna sroda pasuje... ...to jak moze jutro??
  20. witam! Jestem nowy Kiedy, gdzie i o ktorej kolejny spocik?? Pozdrawiam
  21. Witam! Od dzis jestem szczesliwym posiadaczem Audi A4 Mam nadziej, ze na forum duzo sie dowiem i uzyskam pomoc w razie potrzeby! Pozdrawiam!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.