Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. orginalne to one chyba sa :gwizdanie: ale stan sredni
  2. w Bydgoszczy juz nie pada :gwizdanie:
  3. zrob tak : kup papier wodny (scierny) granulacja 1500 i 2000, pasa polerska (farecla firmy G3) moczysz papier napierw 1500 i jedziesz po tym syfie - pozniej 2000 i robisz to samo- pozniej bieresz szmatke nie koniecznie miekka, moczysz ja i nakladasz na nia pase o ktorej mowa wyzej i jedziesz az sie zasiweci - DZIAŁ na pewno bo sam to robilem nie raz!! (pracuje na lakierni)
  4. zalezy jak glebokie i do ktorej warstwy sa te odpryski - jesli naruszona jest warstwa podkladowa lakieru to samo zatuszowanie nic nie da bo i tak bedzie pod spodem ognisko korozji (pracuje na lakierni) wiec trzeba napoczatek zakropic podkladem antykorozyjnym i dopiero pozniej kolor!!!!!!! chyba ze jest odprysk samego lakieru bazowego to wystarczy wykalaczka o ktoej pisza koledy wyzej o ile niechcesz lakierowac elementu to to i tak jest na chwile
  5. :polew:100 zl to duzo najlpiej zeby za 20zl zrobic same materialy z 30zl wyjda jesli to ma byc dobrze - w kuj-pom nawet 150zl za taka usluge sie placi - wiec 100zl to dobra cena
  6. Witam! Mam jakies tam radyjko sony...zakupilem concert II czy jesli wyjme tego sonacza to kosz bedzie pasowal pod ori radyjko?? czy cos trzeba zmieniac??
  7. no w marcu na letnie to chyba troche za szybko tym bardzie ze zima slaba nie jest
  8. pada pada :gwizdanie: niestety
  9. hehe nowek co Ty kombinujesz?? co jest na tych relingach?? moge Cie poinstruowac jak to zrobic!!
  10. NAJLEPSZEGO RENIU!!!!!!! :gwizdanie: STO LAT STO LAT NIECH ZYJE RENIU NAM !!!..... :drunk:
  11. jak sie pali lampka na rzyciku econ to klima nie dziala
  12. to i ja sie podepne ...z tym ze ja mam b6 mam podobny problem i czy wystarczy wymienic sam termostat czy trzeba wymieniac tez te ten czujnik?? dodam ze Vag pokazal blad termostatu
  13. no i radyjko kupione
  14. no to za tydzien podbijamy Torun - majki szykuj sie
  15. manny widzi Ci sie?? a co sadzisz jak wyglada na moim ??
  16. a ja pewnie ze 5 miesiecy :gwizdanie:
  17. ale zawieszenie tak samo szybko dostanie na 18" DZIEKUE ZA WT
  18. wiem ale ja nie chce 18" bo troche mi szkoda auta PS. Reniu a Twoje na lato jaki maja rozmiar??
  19. RENIU mam prosbe jak masz troche czasu - to prosilbym o WT : http://allegro.pl/item931317632_17_audi_rs4_5x112_vw_poler_mega_wypas.html
  20. ale kody w B6 ponoc nie dzialaja :gwizdanie:
  21. Vag pokazal blad termostatu :gwizdanie: wiec od tego zaczne
  22. dobra skoro majki chce nas ugoscic za tydzien to niech bedzie za tydzien
  23. wszyscu juz spia ?? :gwizdanie:
  24. no to juz grzechu zapisuj sie na liste majki77 ugoscicie nas tam gdzies???????????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.