Treść opublikowana przez Artur82
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
no to jutro bede tam szukal jakiejs kostki ] a jesli tam kostka jest odlaczona to raczej wiecej nic po drodze nie ma zeby spryski nie dzialaly z elektryki (mowie o jakis kablach od pompki do sprysku) ??
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
gdzie mam szukac dokladnie pompki do spryskiwaczy?? bo jak sie domyslam jesli gosc mi mowil ze odlaczyl to pewnie ta pompke... Ona ma w B6 wlasna kostke (zasilanie)??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Koszulka 1.Nowek 2. jedrekx 3. Kierownik 2szt 4. ArturB6 - 2szt 5. Grzechu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek felunke ok!! co do koszulek to kierownk dzialaj!! ja sie pisze !! i t onie na jedna !!
-
[B6 AWX] Niestabilne wskazania temperatury silnika.
Kogo poniosla fantazja po podpieciu pod Vaga przez kolege i sprawdzeniu wyskoczyl jakis blad z termostatem ale nie wiem dokladnie jaki
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
Panowie jako laik w temacie zadam pytanie... ...dzis poszedlem do mojego auta zeby sprawdzic czy mam faktycznie spryski lampek (okzalo sie za sa -poprzedni wlasciciel nie klamal) ...jak kupilem auto to gosc mowil ze odlaczyl bo plyn sie lal na lampki litrami i w zwiazku z tym odlaczyl... ...poradzcie gdzie on mogl je odlaczyc bo nie wiem gdzie szukac a chcialbym zeby dzialaly Prosze o podpowiedzi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek warto wymieniac!! PS. Podjedz do mnie w czwaretk to mozemy oblukac ten wzmak co sie tam dzieje [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 23:44_________________________________________________Nie no Nowek teraz masz dyskoteke !! :gwizdanie: Dobra lece spac jutro sie odezwe
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehe a Jedrek wczoraj mnie podejrzewal i teraz juz wszystko jasne chociaz sklamabym jakbym powedzila ze byla zla
-
Wizytownik- zasada działania
a nie wiecie od czego mozna taka sprezynke podpasowac??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no Reniu to juz jest ustalone 25 jedziemy :gwizdanie:
-
[B6 AKE] Demontaż przedniej lewej lampy
Witam! odsiweze troche temat .... Czy afktycznie zeby wyjac lampe Xenon to musimy demontowac zderzak?? czy jednak wyciaga sie ja tak ja na rysunku przedstawionym powyzej???? TEMAT PILNY prosze o odpowiedzi!!!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wiedzialem ze Reniu i Grzechu beda sie pisac na bank
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nowek odpisale Ci na @
-
[B8 CDN] Grubość lakieru
kolega Cuber ma racje Prawidlowa powloka lakiernicza to okolo 130mikronow...z tym ze na przemalowanych (pokolziji czy wypadku) elementach tez bez problemu mozna uzyskac taka wartosc
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi pogoda nie przeszkada moge jechc kiedykolwiek Siucek jak cos to pisz sie przejedziemy ...pewnie jeszcze paru sie znajdzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kiero trzeba o tym kiedyś poyśleć bo efekt jest niesamowity. Jak tylko uporam się z pierdołami które mi dokuczają to kto wie??? Dzięki za filmik. Pozdro[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 22:30_________________________________________________A byłbym zapomniał temat gościnnego spociku w Wielkopolsce trzeba nagłośnić bo jest wart uwagi, sądzę że niezła ekipa może się zebrać. Ludzie z innych regionów muszą wiedzieć że rośniemy w siłe. Ja osobiście jestem otwarty w tym temacie można to nawet pogodzić z małym shopingiem bo w naszym mieście ciężko o dobre ciuszki :> ja tez moge na spota do wielkopolski sie wybrac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spocik udany jak zawsze w takiej doborowej ekipie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jedrek bez komentarza
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie nie Jedrek ja jestem zajety a jak samochod przestawialem to Tomka juz nie bylo
-
[ALL B6] Wymiana przycisków w klimatroniku
no wlasnie wyjmaki musze zakupic bo radio zainstaklowalem ale wyjmakow nie mam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tomek4don - gdzie uciekles z tymi ładnymi kobietami????!!!! Majki mowil ta ta czarna kolezanka wolna :gwizdanie:
-
[ALL B6] Wymiana przycisków w klimatroniku
dzieki laki83 objasnienie pierwsza klasa - jak bede wymienial to porobie zdjecia i zamieszcze do dzilu zrob to sam teraz tylko poszykac panelik i do dziela
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
and me
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to 17 pod tesco !!
-
[ALL B6] Wymiana przycisków w klimatroniku
co tzn "rozpolawiasz"... a zdemontowanie?? ... trzeba tylko sam klimatronik wyciagac jakos czy najpierw zdemontowac radio??