Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. no to jutro bede tam szukal jakiejs kostki ] a jesli tam kostka jest odlaczona to raczej wiecej nic po drodze nie ma zeby spryski nie dzialaly z elektryki (mowie o jakis kablach od pompki do sprysku) ??
  2. gdzie mam szukac dokladnie pompki do spryskiwaczy?? bo jak sie domyslam jesli gosc mi mowil ze odlaczyl to pewnie ta pompke... Ona ma w B6 wlasna kostke (zasilanie)??
  3. Koszulka 1.Nowek 2. jedrekx 3. Kierownik 2szt 4. ArturB6 - 2szt 5. Grzechu
  4. Nowek felunke ok!! co do koszulek to kierownk dzialaj!! ja sie pisze !! i t onie na jedna !!
  5. Kogo poniosla fantazja po podpieciu pod Vaga przez kolege i sprawdzeniu wyskoczyl jakis blad z termostatem ale nie wiem dokladnie jaki
  6. Panowie jako laik w temacie zadam pytanie... ...dzis poszedlem do mojego auta zeby sprawdzic czy mam faktycznie spryski lampek (okzalo sie za sa -poprzedni wlasciciel nie klamal) ...jak kupilem auto to gosc mowil ze odlaczyl bo plyn sie lal na lampki litrami i w zwiazku z tym odlaczyl... ...poradzcie gdzie on mogl je odlaczyc bo nie wiem gdzie szukac a chcialbym zeby dzialaly Prosze o podpowiedzi
  7. Nowek warto wymieniac!! PS. Podjedz do mnie w czwaretk to mozemy oblukac ten wzmak co sie tam dzieje [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 23:44_________________________________________________Nie no Nowek teraz masz dyskoteke !! :gwizdanie: Dobra lece spac jutro sie odezwe
  8. hehe a Jedrek wczoraj mnie podejrzewal i teraz juz wszystko jasne chociaz sklamabym jakbym powedzila ze byla zla
  9. a nie wiecie od czego mozna taka sprezynke podpasowac??
  10. no Reniu to juz jest ustalone 25 jedziemy :gwizdanie:
  11. Witam! odsiweze troche temat .... Czy afktycznie zeby wyjac lampe Xenon to musimy demontowac zderzak?? czy jednak wyciaga sie ja tak ja na rysunku przedstawionym powyzej???? TEMAT PILNY prosze o odpowiedzi!!!!!!
  12. Wiedzialem ze Reniu i Grzechu beda sie pisac na bank
  13. nowek odpisale Ci na @
  14. kolega Cuber ma racje Prawidlowa powloka lakiernicza to okolo 130mikronow...z tym ze na przemalowanych (pokolziji czy wypadku) elementach tez bez problemu mozna uzyskac taka wartosc
  15. mi pogoda nie przeszkada moge jechc kiedykolwiek Siucek jak cos to pisz sie przejedziemy ...pewnie jeszcze paru sie znajdzie
  16. Kiero trzeba o tym kiedyś poyśleć bo efekt jest niesamowity. Jak tylko uporam się z pierdołami które mi dokuczają to kto wie??? Dzięki za filmik. Pozdro[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 22:30_________________________________________________A byłbym zapomniał temat gościnnego spociku w Wielkopolsce trzeba nagłośnić bo jest wart uwagi, sądzę że niezła ekipa może się zebrać. Ludzie z innych regionów muszą wiedzieć że rośniemy w siłe. Ja osobiście jestem otwarty w tym temacie można to nawet pogodzić z małym shopingiem bo w naszym mieście ciężko o dobre ciuszki :> ja tez moge na spota do wielkopolski sie wybrac
  17. Spocik udany jak zawsze w takiej doborowej ekipie
  18. Jedrek bez komentarza
  19. nie nie Jedrek ja jestem zajety a jak samochod przestawialem to Tomka juz nie bylo
  20. no wlasnie wyjmaki musze zakupic bo radio zainstaklowalem ale wyjmakow nie mam
  21. Tomek4don - gdzie uciekles z tymi ładnymi kobietami????!!!! Majki mowil ta ta czarna kolezanka wolna :gwizdanie:
  22. dzieki laki83 objasnienie pierwsza klasa - jak bede wymienial to porobie zdjecia i zamieszcze do dzilu zrob to sam teraz tylko poszykac panelik i do dziela
  23. and me
  24. no to 17 pod tesco !!
  25. co tzn "rozpolawiasz"... a zdemontowanie?? ... trzeba tylko sam klimatronik wyciagac jakos czy najpierw zdemontowac radio??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.