Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. na spota kompa i kabelek zabiore to sie zobaczy a w miedzy czasie poczytam na forum co to moze byc i czy wystarczy usunac sam blad i bedzie ok czy jak
  2. nie scana potrafie juz zrobic wiec spoko :gwizdanie: ale siucek ma jakis tam blad...to dobrze byloby jakby powiedzial jaki
  3. wywal zegary,diode i po kłopocie [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:19_________________________________________________ Kierownik jest fura do kupienia :gwizdanie: Kieras nie chciał diesla i avanta z tego co pamiętam chcial czy nie jest pewna sztuka :gwizdanie: a z tym kompem to spokojnie...ucze sie dopiero ....siucek a co masz za kontrolke to obczaje temet na forum i sie zrobi i bedzie
  4. Kierownik jest fura do kupienia :gwizdanie:
  5. hmmmm ciekawa oferta kolega z czego podobnego korzystal ale nie wiem jak sie firma nazywala ale chwalil sobie
  6. piekne auto nic dodac nic ujac !!
  7. to wezme kabelek i kompa na kolejny spot i sie zobaczy scanem czy cos wyrzuci :gwizdanie:
  8. grzechu jak cos potzrebujesz mozesz podjechac tez do mnie kabelek z programem juz dziala nawe u siebie CAN`a niem uruchomilem
  9. bedzie chyba 18" PS. Pablo My lakiernicy znamy sie na kolorach podaj link do swojej
  10. a jezdzi ktos aktualnie na 225/40/R18 ?? Bo zastanawiam sie nad takimi i do felg RS8 czy jakos tak...
  11. Jesli masz maszyne do polerowania to kup mleczko i jazda...zawsze mozna calego "zaswiecic"
  12. Grzechu a Ty gdzie Bialymi Blotami smigales??
  13. w planach sa wieksze minimum 17" ale musze sie ogarnac z finansami po jej zakupie i ubezpieczeniu
  14. kup ori ladowarke i powinno byc git - gadalm z kumplem tak mial i zadzialalo
  15. widze ze chyba ta dziurak jest na laczeniu wiec jedz do tapicera obszyje dziurke w kolo (wokol dziury pusci scieg) i dziurka nie bedzie sie powiekszac
  16. nie musi byc koniecznie to co Pawel napisal :gwizdanie: ale Pawel zna sie na rzeczy i to mleczko jest dobre a nawet bardzo dobre. Inne mleczko tez da rade
  17. wydaje Ci sie
  18. piekny sedanik
  19. zakłócenia CB spowodowane są właśnie przez navi, jej sygnał strasznie zakłuca, przerabiałem ten sam problem, już nawet myślałem że mój Uniden padł, okazło się że to sygnał z Navi jest winny, tomtom, garmin, nokia, wszystkie tak samo sieją :gwizdanie: tego bym nie powiedzial ale jest to mozliwe
  20. ten odprys maluj a reszte niech samych mleczkiem ci przepoleruje bez matowania papierem, moze da rade jeszcze troche wyciagnac ryski po pierwszej polerce... a teraz z innej beczki moze te drzwi byl malowane i swiezy lakier byl polerowany stad te slady?? nic nie wiesz an ten temat ?? :gwizdanie:
  21. czytalem teraz teamt od pocztaku do konca i jedyny wniosek ktory wyciagnalem to taki: "Ciekwe ile z aut na forum bylo tak delikatne uderzonych, odpowiedz wiekszosc byla pewnie we wiele gorszym stane" Gratuluje zakupu i udanej "rekonstrukcji"
  22. jesli nie masz narazie kasy to mozesz msigac na tej oponce (ale 250km/h nie osiagaj) ale najlepiej (patrz:najbezpieczniej) byloby to wymienic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.