Treść opublikowana przez Artur82
-
[B5 AHU] Ściąga w obydwie strony
a laczki jakie masz zapodane na auto?? bo ja tak mialem jak zalozylem do poprzedniego auta za szerokie laczki
-
[ALL B5] Co jak nie BOSE? Fachowcy pomóżcie!
kolega miro ma swieta racje!! ja mam podobnie od dwoch dni i jest rewelacja ... z tym ze u mnie 4kanalowy oldscholl`owy Magnat zasila tyl +suba w bagazniku i nie potrzeba az 10 glosnikow
-
[ALL B6] Wymiana przycisków w klimatroniku
Witam! Uzylem opcji :szukaj:i nie znalazlem - jest gdzies jakis schemat albo cos jak wymienic przyciski w klimatroniku ?? Jak go wogole zdemontowac itd??
-
[ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?
hehe a ja myslalem ze taki "szajs" tylko mi sie zdarzyl
-
[ALL B5] Przepalone poszycie przez podgrzewanie fotela - FOTO - co mogę z tym zrobić ?
mam znajomego tapicera akurat rozmawialem z nim na inny temat i zapytalem czy da sie cos z tym zrobic...powiedzial ze tak i mowil cos o takim sposobie jak pisal Grazny
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu to co jutro 17 pod tesco??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: dzien przed spotem a tu Cisza jak makiem zasial niedowiary nawet nie wiadomo czy sie odbedzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ustalmy wstepnie parking pod TESCO zawsze mozna gdzies przejechac jak pogoda pozwoli a godzina jak Reniu pisal moze 17!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
TO O KTÓREJ SIĘ JUTRO SPOTYKAMY?????????
-
Wizytownik- zasada działania
no walsnie tylko gdzie i jak ta sprezynka jest umiejscowiona ??
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
Reniu :good:
-
[ALL] Mini konektorki
te sa chyba do mini iso z tego co pisze to sa raczej do kostki w radiu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spot niedziela 21.03.2010 Bydgoszcz 1. Reniu 2. Manny 3. Grzechu4don 4. ArturB6 5. d3b4 (?) 6. Tomek4don 7. jedrekx 8. ... No to jest ostatni zapis :gwizdanie: jedziemy dalej ludzie
-
[ALL] Mini konektorki
widze ze wiecej propozycji nie ma a szkoda liczylem na jakis link!!
-
[ALL B6] Grzane fotele????
Witam Moj problem polega na tym ze zastanawiam sie czy mam podgrzewane fotele wiem wiem, zaraz napiszecie ze jesli na klimatroniku nie ma regulacji to nie ma...ale problem w tym ze klimatronik moglbyc wymieniony przez poprzedniego wlasciciela i nie zalozyl takiego jak byc powinnien Patrzac pod fotel widze ze jest tam jakis kabel i nie wiem od czego on moze byc ;/ moze moglby ktos kto ma podgrzewane foteliki wrzcuci jakis foto jak to wyglada od spodu... Z gory wielkei thx
-
[ALL] Audi Concert + dwa wzmacniacze-problem z głośnikami
ja tez mam przezmini iso i kablami RCA i wszystko hula jak trza - moze radio cos fiksuje
-
[ALL] Mini konektorki
Witam Ma ktos namiary na mini konektorki do szyny can...chodzi mi o te co sa w liczniku z gory thx
-
[ALL] Audi Concert + dwa wzmacniacze-problem z głośnikami
a w jaki sposob podajesz syganal do obu wzmakow??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kieras nie boj nie boj :gwizdanie: BEDA nigdy nie zawiedli
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a w niedziele bedziesz na spocie mial spodnie????
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja poszukuje konektorkow ktore bede mogl wpiac pod wtyczke licznika (chodzi o can)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu a tu cos nie dopasdujesz: http://allegro.pl/item936759253_stopery_montazowe_do_dywanikow_pewne_mocowanie.html[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 19:47_________________________________________________ nie wiem czy finansowo dam rade w tym roku z dobrymi aluskami ale obawiam sie ze nie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
listwy z s-line mi nie podejda bo mam juz progi obnizajace
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tez mam niespodzianke ... :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
no RENIU gratki!!!!