Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przepalone poszycie przez podgrzewanie fotela - FOTO - co mogę z tym zrobić ?


tom2009

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

7a40b246b5c8a366med.jpg

Fotel grzał mi a nawet parzył w tym miejscu co jest przepalone więc sobie czapkę podłożyłem pod siedzenie i myślałem że zimę przejerzdzę :) I przyszła wiosna więc czapkę sobie podniosłem i co widzę czapka popalona i dziura w siedzisku. Chłopaki co mogę z tym zrobić ? A może ktoś by miał takie poszycie siedziska albo całe siedzisko ? Nie wiem czy jeżeli jest pompowany odcinek lędzwiowy to siedzisko będzie inne ? Auto avant polift 99 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dobrze to wyglada moze podjedz do jakiegos tapicera i on ci cos doradzi a jak nie to szukaj na allegro takiego samego fotela i wymien a jak cie tak grzalo to czemu nie rozpioles ogrzewania fotela ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotel 100zł jak znajdziesz...

są ludziska którzy to kleją... jest specjalna technologia do tego - praktycznie niewidoczne ... dobiera się jakieś nitki termokurczliwe pod kolor i zgrzewa żelazkiem... kiedyś to widziałem... tapicer chyba więcej powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ASO nie można dokupić takiego ori obszycia siedziska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie zeby w ASO mozna było kupic sam materiał a jak juz pójdzie to cena może cie czasmi przewrucic na łopatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ASO nie można dokupić takiego ori obszycia siedziska ?

Idzie, ale poszycie kosztuje tyle co kompletna skórzana tapicerka... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam znajomego tapicera akurat rozmawialem z nim na inny temat i zapytalem czy da sie cos z tym zrobic...powiedzial ze tak i mowil cos o takim sposobie jak pisal Grazny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jak bym chciał kupić poszycie takiego siedziska jak na foto to nie ma znaczenia strona fotela ? Prawa czy lewa ? I czy jest grzany czy nie ? Chciałbym tylko materiał zmienić bo i tak muszę rozbierać bo grzanie jest zepsute. Może gdzieś dorwę taki fotel z dobrym siedziskiem a zajechanym oparciem bez poduszek.

A chyba różnicy po między avantem a sedanem nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jak bym chciał kupić poszycie takiego siedziska jak na foto to nie ma znaczenia strona fotela ? Prawa czy lewa ? I czy jest grzany czy nie ? Chciałbym tylko materiał zmienić bo i tak muszę rozbierać bo grzanie jest zepsute. Może gdzieś dorwę taki fotel z dobrym siedziskiem a zajechanym oparciem bez poduszek.

A chyba różnicy po między avantem a sedanem nie ma ?

nie ma znaczenia jeśli potrzebujesz samo poszycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję za info. A czy z tych fotek może mi powiedzieć dokładnie jakie oznaczenie ma taki fotel/kolor ?? Albo czy można to odczytać z fotela bez ściągania poszycia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...