Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Czyli Vag`uje i FIS powinnien RDS z radia wyswietlac tak ??
  2. popieram ale majkibedzie znowu krzyczal
  3. wyglada ze pompka podlaczona (niestety bo) nie wiem gdzie teraz dakej szukac co proponujecie??[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 19:28_________________________________________________jest mozliwosc ze gdzies kolo przekaznikow jest odlaczony kabelek czy gdzie mam szukac???? Prosze o pomoc bo nie daj mi to spokoju
  4. -> Kanal 62 (Verbauliste Datenbus-Display) STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62 +01 - Radio (Mehrausstattung) +02 - Telefon (Mehrausstattung) +04 - Navigation (Mehrausstattung) +08 - Telematik (Mehrausstattung) +16 - Kombiinstrument (nur codiert falls ein 2. Gerät verbaut wurde) czyli musisz do liczby która wyjdzie w tym kanale dodać jeszcze 1 wsio (chyba grin ) czy te ustwienia odblokuja mi RDS na wyswietlaczu Fis w zegarach????????
  5. jeszcze nie kupilem panela szukam czego w dobrych pieniadzach...ale jak juz kupie i bede wymienial to postanowilem zrobic foto story dla potomnych co by wiedzieli jak to sie wymienia
  6. Witam! Gdzie w B6 sa umiejscowione przekazniki??
  7. Odswieze temat ...no u gdzie sa te przekazniki??
  8. na Poznan ja sie tez pisze :gwizdanie:
  9. poprosze o kontakt do Rafiego :>
  10. Dropson albo Rafi byscie mi zVAG`owali radyjko koncert wg instruckcji ktora jest tu: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_podlaczenie_can_z_zegarow_do_radia-t22520.0.html
  11. Tylko nie piszcie bo troche sie naczytalem i wiem ze sa rozne odpowiedzi w tej sprawie ale chcialby jednoznacznej odpowiedzi A wiec problem jest nastepujacy>>> Kupilem Concerta II, cala instalacje wyrezalem - GRA pieknie ze wzmakiem Magnat w bagazniku i skrzynka... ...dzis podlaczylem kabelki wg : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_podlaczenie_can_z_zegarow_do_radia-t22520.0.html podswietlenie jest, wylacza po kluczyku wszystko ladnie pieknie ALE: nie wyswietla nic na FIS czy teraz pozostalo tylko VAG`owanie???? Prosze o jednoznaczna odpowiedz
  12. a czy taka moge zalozyc 8D0 199 379 M...niby powinno byc tak 8E0 199 379 M ale czym one sie roznia????
  13. dobra juz wam podaje ktore sa do szyny can i sa dostepne : http://allegro.pl/item955766585_piny_pin_konektorki_fakra_vw_audi_seat_skoda.html POLECAM
  14. spokojnie nie tak oczywiscie bo mostek to raczej nic dobrego oczywiste to jest ze bedzie odbrze jak zakupisz jakis wzmak i wtedy tyl pusicisz przez wzmaka lub odwrocisz tyl z przodem bo lepiej wieksza moc dac na przod (bo z przodu jest wtedy scena)
  15. powycierane sa i to dosc mocno
  16. ja w ten weekend tez odpadam [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 00:03_________________________________________________ hehe chyba Majki was nastraszyl ze taka cisza od wczoraj
  17. opalarka bedzie ciezko
  18. no a gdzie Ty sie podziewales podczas ost. spotu???? :gwizdanie:
  19. i niech tak zostanie nic nie zmieniajcie chlopaki
  20. chyba czeka Cie rozmowa na boku z Majkim...ja bym się tak nie wychylał jako świerzak DAL MAJKIEGO SZACUNEK za zaangazowanie i oddanie ... ale musi zrozumiec ze Lubimy tu pisac o wszystkim i niczym i tak jest dobrze
  21. :polew: Panowie od kiedy Tu sie zapisalem nastukalo sie ledwo 100 stron a to juz 3 miesiace beda co daje 90 dni czyli po okolo 3 strony dziennie... oj oj forum jest po to zeby na nim pisac a nie czeakac tylko na termin spotu :gwizdanie: Wiec spamerzy do roboty A kto nie chce nie czyta!!!!!
  22. Przepraszam z gory bo wiem ze tu nie powinno sie tego pisac ...ale moze ktorys z panow na pryciski nie powycierane do odsprzedania bo poszukuje tego !! jak tak to prosze na PW
  23. radio mam 1din ConcertII ale wyjamki juz "dojechaly" poczta wiec jak cos to sobie poradze chyba juz a jak nie to pociagne teamt
  24. jesli masz dostep i mozliwosci to podgrzej srube palnikiem wtedy powina puscic
  25. hehe do Belgii nie zadzwonie bo jezyka nie znam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.