Treść opublikowana przez Artur82
-
[ALL B6] Szyna Can a Fis ??
Czyli Vag`uje i FIS powinnien RDS z radia wyswietlac tak ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
popieram ale majkibedzie znowu krzyczal
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
wyglada ze pompka podlaczona (niestety bo) nie wiem gdzie teraz dakej szukac co proponujecie??[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 19:28_________________________________________________jest mozliwosc ze gdzies kolo przekaznikow jest odlaczony kabelek czy gdzie mam szukac???? Prosze o pomoc bo nie daj mi to spokoju
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
-> Kanal 62 (Verbauliste Datenbus-Display) STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62 +01 - Radio (Mehrausstattung) +02 - Telefon (Mehrausstattung) +04 - Navigation (Mehrausstattung) +08 - Telematik (Mehrausstattung) +16 - Kombiinstrument (nur codiert falls ein 2. Gerät verbaut wurde) czyli musisz do liczby która wyjdzie w tym kanale dodać jeszcze 1 wsio (chyba grin ) czy te ustwienia odblokuja mi RDS na wyswietlaczu Fis w zegarach????????
-
[ALL B6] Wymiana przycisków w klimatroniku
jeszcze nie kupilem panela szukam czego w dobrych pieniadzach...ale jak juz kupie i bede wymienial to postanowilem zrobic foto story dla potomnych co by wiedzieli jak to sie wymienia
-
[B6 ALL] Lokalizacja przekaźników
Witam! Gdzie w B6 sa umiejscowione przekazniki??
-
[B6 ALT] Audi A4 B6 problem ze spryskiwaczami
Odswieze temat ...no u gdzie sa te przekazniki??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na Poznan ja sie tez pisze :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
poprosze o kontakt do Rafiego :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dropson albo Rafi byscie mi zVAG`owali radyjko koncert wg instruckcji ktora jest tu: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_podlaczenie_can_z_zegarow_do_radia-t22520.0.html
-
[ALL B6] Szyna Can a Fis ??
Tylko nie piszcie bo troche sie naczytalem i wiem ze sa rozne odpowiedzi w tej sprawie ale chcialby jednoznacznej odpowiedzi A wiec problem jest nastepujacy>>> Kupilem Concerta II, cala instalacje wyrezalem - GRA pieknie ze wzmakiem Magnat w bagazniku i skrzynka... ...dzis podlaczylem kabelki wg : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_podlaczenie_can_z_zegarow_do_radia-t22520.0.html podswietlenie jest, wylacza po kluczyku wszystko ladnie pieknie ALE: nie wyswietla nic na FIS czy teraz pozostalo tylko VAG`owanie???? Prosze o jednoznaczna odpowiedz
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
a czy taka moge zalozyc 8D0 199 379 M...niby powinno byc tak 8E0 199 379 M ale czym one sie roznia????
-
[ALL] Mini konektorki
dobra juz wam podaje ktore sa do szyny can i sa dostepne : http://allegro.pl/item955766585_piny_pin_konektorki_fakra_vw_audi_seat_skoda.html POLECAM
-
[B6 AVF] Radio concert
spokojnie nie tak oczywiscie bo mostek to raczej nic dobrego oczywiste to jest ze bedzie odbrze jak zakupisz jakis wzmak i wtedy tyl pusicisz przez wzmaka lub odwrocisz tyl z przodem bo lepiej wieksza moc dac na przod (bo z przodu jest wtedy scena)
-
[ALL B6] Wymiana przycisków w klimatroniku
powycierane sa i to dosc mocno
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja w ten weekend tez odpadam [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 00:03_________________________________________________ hehe chyba Majki was nastraszyl ze taka cisza od wczoraj
-
[B5 AFN] Problem ze zdjęciem przedniego zderzaka
opalarka bedzie ciezko
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no a gdzie Ty sie podziewales podczas ost. spotu???? :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i niech tak zostanie nic nie zmieniajcie chlopaki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chyba czeka Cie rozmowa na boku z Majkim...ja bym się tak nie wychylał jako świerzak DAL MAJKIEGO SZACUNEK za zaangazowanie i oddanie ... ale musi zrozumiec ze Lubimy tu pisac o wszystkim i niczym i tak jest dobrze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: Panowie od kiedy Tu sie zapisalem nastukalo sie ledwo 100 stron a to juz 3 miesiace beda co daje 90 dni czyli po okolo 3 strony dziennie... oj oj forum jest po to zeby na nim pisac a nie czeakac tylko na termin spotu :gwizdanie: Wiec spamerzy do roboty A kto nie chce nie czyta!!!!!
-
[ALL B6] Klimatronic wymiana frontu (ramki)
Przepraszam z gory bo wiem ze tu nie powinno sie tego pisac ...ale moze ktorys z panow na pryciski nie powycierane do odsprzedania bo poszukuje tego !! jak tak to prosze na PW
-
[ALL B6] Wymiana przycisków w klimatroniku
radio mam 1din ConcertII ale wyjamki juz "dojechaly" poczta wiec jak cos to sobie poradze chyba juz a jak nie to pociagne teamt
-
[B5 AFN] Problem ze zdjęciem przedniego zderzaka
jesli masz dostep i mozliwosci to podgrzej srube palnikiem wtedy powina puscic
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
hehe do Belgii nie zadzwonie bo jezyka nie znam