Treść opublikowana przez Artur82
-
[B6 AWX] Springi WR 9 1BA vs WR10 1BE
no i czyli kupuje "nizsze" sprezynki i auto troszke nizej siadzie :gwizdanie: no i o to chodzilo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja moge wziac VAG`a no i pewnie dropsone bedzie mial...a co potrzebujesz bo ja jeszcze nie wszystko potrfie
-
[B6 AWX] Springi WR 9 1BA vs WR10 1BE
ale jakis czas posmiga tak?? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zapytanie o próbki lakieru
pewnie ze na odpryski starczy a na wieksze rzeczy trzeba mieszac na mieszlaniku...no i tak trzeba poiwedziec sobie szczerze ze cieniowanie nowo pomalowanych elementow nie minie
-
[ALL] Paint fix pro
:gwizdanie: tak to juz jest z lakiernikami...z tym ze po takiej obwoznej za wiele bym sie nie spodziewal :gwizdanie:
-
[ALL] Zmieniarka z b7 do b5 czy pasuje ?
w B7 chyba jest w schowku wiec raczej kabelki nie podejda
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: :polew: o ku...a :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Głośniki tylnych drzwi...
no to zostaje Ci pytac nowka lub poprostu samemu pociagnmac kable do radyjka badz wzmaka jesli zostaly Ci jakies miejsca progiem i wyjsc w slupku miedzy drzwiami...tam przeciagasz slupkiem fabrycznymi otworami do drzwi i juz masz kabelki do glosnikow w tylnych drzwiach
-
[B5 AHU] Używana czy po regeneracji ???
moim zdaniem regenerowana bo jest wieksza sznasa ze pochodzi chociaz jesli masz pewne zrodlo na uzywke to tez wart
-
[ALL B5] Lakierowanie całego samochodu - jakie koszty , jaki kolor polecacie ??
dokladnie jak kolega napisal powyzej od 2000zl w gore... z tym ze za 2000 to jedno oko przy odbiorze musisz zamknac
-
[ALL B6] Pokrętło i cztery guziczki Co to?
to musibyc nawigacja w FIS`ie :gwizdanie:
-
[ALL] Czy warto wymieniać na bose???
ale np. adamooo gdzies na forum pisal ze nie warto
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jedrek najlepiej tak ktory obsluguje CAN`a :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [ALL B6] Jak podłączyć monoblock pod org radio
musisz kupic przejsciowka na allegro...poszukaj tematu na forum juz taki byl o podlaczenieu wzmaka pod ori radio [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 08:47_________________________________________________tu masz moj temat ze zdjeciem przejsciowki: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t116575.0.html;highlight=wzmacniacz%20concert- [B5 AFN] Głośniki tylnych drzwi...
robil nowekbdg (szukaj go w sekcji kuj-pom)... ...ja bym czego takiego nie zakladal na tyl skoro przod gra ladnie... :gwizdanie: przeciez Ty z tylu nie jezdzisz- [B5 AFN] Głośniki tylnych drzwi...
wiec sprawa wyglada tak ze masz audio tylko pobaw sie regulacja...wiekszosc rezygnuje z tylnych glosnikow bo scena musi byc z przodu a z tylku tylko deliktny basik wiec sie zastanow- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu widze ze humorek dopisuje :polew:- [ALL B6] Jak podłączyć monoblock pod org radio
:gwizdanie: hmmmmm co masz na mysli piszac monoblock?? chodzi Ci o wzmacniacz czy o co konkretnie?? bo jesli myslisz o wzmaku to podlaczasz poprodtu jak wzmacniacz i tak z poziomu radia ori wilekiego sterowania nie ma- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nowek a po co Ty chcesz hamowac skoro tyle grogi przed Toba- [ALL B6] Concert CD by Grundig - Pytanie laika
sa tacy co maja zabudowany w boczkach, kole zapasowym itd wiec da sie suba zabudowac wszedzie gdzie tylko Cie fantazja poniesie- [ALL B6] na jaki wymienic olej?
a mi sie wydaje zeby uzyl opcji i dalej sobie sam niech odpowie- [ALL B6] Mój skromny nabytek
piekne autko a jaki felunek tam masz? (cale)- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tez mi sie podobaja...ale ja troche jak "baba" (sorry dziewczyny ) nie moge sie zdecydowac czy chce 17 czy 18- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no Grzechu powiem Ci ze ta fura jest :kox: :kox: - [ALL B6] Jak podłączyć monoblock pod org radio