Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. no i czyli kupuje "nizsze" sprezynki i auto troszke nizej siadzie :gwizdanie: no i o to chodzilo
  2. ja moge wziac VAG`a no i pewnie dropsone bedzie mial...a co potrzebujesz bo ja jeszcze nie wszystko potrfie
  3. ale jakis czas posmiga tak?? :gwizdanie:
  4. pewnie ze na odpryski starczy a na wieksze rzeczy trzeba mieszac na mieszlaniku...no i tak trzeba poiwedziec sobie szczerze ze cieniowanie nowo pomalowanych elementow nie minie
  5. :gwizdanie: tak to juz jest z lakiernikami...z tym ze po takiej obwoznej za wiele bym sie nie spodziewal :gwizdanie:
  6. w B7 chyba jest w schowku wiec raczej kabelki nie podejda
  7. :polew: :polew: o ku...a :polew: :polew:
  8. no to zostaje Ci pytac nowka lub poprostu samemu pociagnmac kable do radyjka badz wzmaka jesli zostaly Ci jakies miejsca progiem i wyjsc w slupku miedzy drzwiami...tam przeciagasz slupkiem fabrycznymi otworami do drzwi i juz masz kabelki do glosnikow w tylnych drzwiach
  9. moim zdaniem regenerowana bo jest wieksza sznasa ze pochodzi chociaz jesli masz pewne zrodlo na uzywke to tez wart
  10. dokladnie jak kolega napisal powyzej od 2000zl w gore... z tym ze za 2000 to jedno oko przy odbiorze musisz zamknac
  11. to musibyc nawigacja w FIS`ie :gwizdanie:
  12. ale np. adamooo gdzies na forum pisal ze nie warto
  13. Jedrek najlepiej tak ktory obsluguje CAN`a :gwizdanie:
  14. musisz kupic przejsciowka na allegro...poszukaj tematu na forum juz taki byl o podlaczenieu wzmaka pod ori radio [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 08:47_________________________________________________tu masz moj temat ze zdjeciem przejsciowki: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t116575.0.html;highlight=wzmacniacz%20concert
  15. robil nowekbdg (szukaj go w sekcji kuj-pom)... ...ja bym czego takiego nie zakladal na tyl skoro przod gra ladnie... :gwizdanie: przeciez Ty z tylu nie jezdzisz
  16. wiec sprawa wyglada tak ze masz audio tylko pobaw sie regulacja...wiekszosc rezygnuje z tylnych glosnikow bo scena musi byc z przodu a z tylku tylko deliktny basik wiec sie zastanow
  17. Grzechu widze ze humorek dopisuje :polew:
  18. :gwizdanie: hmmmmm co masz na mysli piszac monoblock?? chodzi Ci o wzmacniacz czy o co konkretnie?? bo jesli myslisz o wzmaku to podlaczasz poprodtu jak wzmacniacz i tak z poziomu radia ori wilekiego sterowania nie ma
  19. nowek a po co Ty chcesz hamowac skoro tyle grogi przed Toba
  20. sa tacy co maja zabudowany w boczkach, kole zapasowym itd wiec da sie suba zabudowac wszedzie gdzie tylko Cie fantazja poniesie
  21. a mi sie wydaje zeby uzyl opcji i dalej sobie sam niech odpowie
  22. piekne autko a jaki felunek tam masz? (cale)
  23. tez mi sie podobaja...ale ja troche jak "baba" (sorry dziewczyny ) nie moge sie zdecydowac czy chce 17 czy 18
  24. no Grzechu powiem Ci ze ta fura jest :kox: :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.