Treść opublikowana przez Artur82
-
[ALL] Metoda na miły zapach - może komuś przypadnie do gustu.
z tym kadzidelkiem to jest dobry pomysl
-
[ALL B6] Włącznik świateł awaryjnych
da sie go wyjac bez wypinania radia...nie pamietam dokladnie bo ja wymienialem razem z wizytownikiem wiec bylo latwiej ale o ile pamietam to wystarcy dobrze ciagnac i wyjdzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam CAŁĄ WLKP: Jak wiecie wybieramy sie delegacja z kuj-pom na wspolny spot do was Mam pytanie gdzie (ulica) jest te centrum KingCross ?? pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
AKTUALIZACJA NA POZNAŃ: 12:30 STACJA ORLEN NA ULICY Szubińskiej na wylocie z BYdgoszczy (na przeciwko WZL) LISTA: 1. ArturB6 - raczej z Newmanem na pokladzie 2. Grzech4don 3. Majki (prezes byc musi ) 4. ....no i czekam na wpisy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tez tak majki slyszalem
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.
bedzie
-
[B6 AVF] Czarna A4 1,9 TDI
ladna sztuka, gratuluje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale od dawna bylo wiadomo ze mamy jechac na spot WLKP a tu nikomu nie pasuje ...no nic nie moja sprawa moze Majki jako prezes ludzi zmotywuje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale ja nie pije do nikogo z osobna tylko do calej sekcji bo musisz przyznac ze 3 no moze 4 auta to jest nic w porownaniu z tym co potrafilobyc na spotach
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
a o co Ci chodzi bo masz i mini iso i masz juz kable do CAN`a pociagniete i to chyba w fabrycznej instalacji, wiec nic tylko kupic Concerta II i podlaczac
-
[ALL B5] Remosol
znam ale w Bydgoszczy a to Cie pewnie nie interesuje
-
[ALL B6] Apteczka Techniczna
Nie slyszalem zeby cos takiego bylo ...ale, ale kto wie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi tam brak slow z 20 aut ktore potrafily sie pokazac na spocie miejscowym na wyjazd nie ma nawet 10aut !!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja jade na bank najwyzej zagoscimy w WLKP we 3 auta a reszta niech sie wstydzi :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
brak mi slow jak sie ekipa wykrusza :gwizdanie: mialobyc taki pieknie a pojada 3 samochody
-
[ALL B6] Numer przykrywki popielniczki
Diego i chodzi mi o "Pokrywa popielniczki tylnej" ale zeby byla z tymi zawisikami
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu i co z Poznaniem u Ciebie nie da sie nic zmienic ??
-
[ALL B6] Numer przykrywki popielniczki
jak w temacie potzrebuje numer przykrywki tylnej popielniczki (chodzi mi o taka pod ale drewno) Na mojej jest jakis numer 8.0865 nie wiem jak tego szukac prosze o pomoc
-
[ALL B6] Rysa na drzwiach i odpryski na masce
Z ta rysa sie zgodze ze mozna sprobowac odpolerowac a co do maski to ile ludzi tyle bedzie pomyslow...jeden by zostawil inny by malowal itd...wybor nalezy do Ciebie
-
[ALL B5] Dziurka w skórze jak to naprawić? fotka. konserwacja skóry???
Sa, sa i to bardzo skuteczne...i czyszcza i konserwuja :gwizdanie:
-
[ALL] Zdarty rant felgi
no to lakiernicy sie juz wypowiedzieli...da sie to zrobic bez wiekszych problemow
-
[ALL] Brak dżwięku
skoro koledze nie graja wszystki glosniki to albo kostka w radiu sie poluznila (ale to watpliwe) a najprawdpodobniej procesor w radiu powiedzial PAPA
-
[B6 AWX] Klima sie nie załącza nabita,szczelna nowy olej i swieci sie ECON
skoro nie mozna wylaczy econ to moze tez sterownik padl??
-
[B6 AWX] Napełnienie klimy , po 2 tygodniach znow lipa ??
podepne sie pod temat...czy na wlaczonym econ tez chlodzi do zadanej temperatury czy jak to dziala...bo u mnie mam wlaczony econ a i tak lekko chlodzi Czy to jest prawidlowe dzialanie??
-
[ALL B5] Dziurka w skórze jak to naprawić? fotka. konserwacja skóry???
Oczywiście, że skórę się konserwuje. Jak ojciec robił w reichu przy autach, to mieli tam specjalną pastę do skór. U nas może być z takową problem (chociaż wiele rzeczy, o których kiedyś nikt u nas nie słyszał, zaczęło się pokazywać i jest bez problemu dostępne np.smar miedziowy, czy klej do nakrętek i śrubek itp.). Jak mi się uda to spróbuje umieścić nazwę lub zdjęcie, bo jak mi się dobrze kojarzy to jedną tubkę przywiózł kiedyś ze sobą. nie wierze przeciez teraz jest pelno i to naprawde roznych srodkow do konserwacji skor