Treść opublikowana przez Artur82
-
[B6 AWX] Moja nowa B6 srebrna w sedanie:))
ladna sztuka i widac ze zakochales sie w niej :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzis na os. lesnym stalem za audiola w moim kolorze (B6)z tylu z naklejka klubowa...rejestracja CSW ... i silnik chyba 3.0 w Q zna ktos??
-
Czy radio AUDI CONCERT z bose będzie działac na zwykłych głosnikach??
tak podejdzie i przejsciowki tez sa na allegro wiec bierz i wymieniaj z tym ze concert na slabe sterowanie wzmakiem...praktycznie wogole nie ma tekiego sterowania :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Klima a nagrzane wnętrze
czyli wlaczasz slinik, wlaczsz klime na lo i nie wlacza sie wentylator na klimie tak??
-
[ALL B7] Czujnik cofania - problemy po deszczu
ja bym jednak obstawal przy sciagnieciu i sprawdzeniu bo jesli woda...to pewnie jakies zwarcie...wiec albo luzna kostka, albo przetarte kable
-
[ALL] Rysy i magiczna kredka
sorry za ot ale jak juz to rozszlifowujesz a nie zeszlifowujesz a to miejsce i ta pozniej walisz w podklad
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja sie pisze jakby co
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no bo Rafi tak szuka zeby nie znalesc :gwizdanie: oczywiscie zart, z tym ze jakby bardzo chciał to moje zdanie jest takie ze dawno by znalazl
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak tak Artur byl w pracy do 13 tylko dzis
-
[B6 AVF] Problem z nagłośnieniem?
ciezko powiedziec bo troche malo szczegolow podales...moze poprostu kwestia ustawien
-
[B6 AVF] Klima a nagrzane wnętrze
nie rozumie jest na dworzu cieplo i masz wlaczona klime to czym ma dmuchac jak nie cieplym powietrzem?? daj jej chwilke az powietrze ostudzi i zobacz czy nie masz wlaczonego jakiegos obiegu zamknietego albo cos w tym stylu :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Brak nakładki od kieszeni na napoje gdzie kupić
no a na allegro okolo 70zl...uzywka...spytaj uzytkownika czaki22 on czest ma takie cacka na sprzedaz ...sam u nigo kupile i jestem bardzo zadowolony
-
[ALL B6] Pęknięty wspornik wycieraczki
niestety obawiam sie ze cale ramie do wymiany
-
[B6 AWX] Work in progress...
prosze o rade jakie fele wybrac: mam7 czy rs4 takie: http://allegro.pl/item1017036853_model_new_rs4_yokohama_toyo_oryginalne_fv_22.html Chodzi mi o 18".
-
[ALL] Elektryzujące drzwi
jak was auta kopia to zmiencie plyn do plukania ubran :polew:
-
[B5 AFN] Skórzana tapicerka konserwacja??
sonax - zdecydowanie tak
-
[B6 AWX] Brak nakładki od kieszeni na napoje gdzie kupić
samej nakladki nie dostaniesz raczej caly uchwyt musialbys kupic...a na allegro to koszt okolo 70zl
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
gratuluje spota .... ja chce tylko wiedziec kto wygral wyscig...jedrek vs. nowek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1.Grzechu (+familia) 2.Marcin + Sandra 3.jedrekx 4.Dropsone + (jeszcze niewiem czy sam czy z rodzina) 5.ArturB6 6.Karwat23 + Milena cheesy 7. Felipe odpadam
-
[ALL B6] Instalacja car audio
to sie tak nie da krok po kroku...Orange napisz na pocztaek jakie masz radio...ori czy nie...bo to jest wazne a dalej moge tu pisac krok po kroku jak to zrobic :gwizdanie:
-
[ALL] Rysy i magiczna kredka
:polew: to czym wypelnic ryse jak nie podkladem "wypelniajacym"?? a kredki to mozna kupic dzieciom do szkoły :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja sie rano okresle czy jade bo zaraz uderzam na libacje :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Najlepszego D3B4
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1.Grzechu (+familia) 2.Marcin + Sandra 3.jedrekx 4.Dropsone + (jeszcze niewiem czy sam czy z rodzina) 5.ArturB6 PS. Bydgoszcz, skad ruszamy i o ktorej??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ciekawe ile razy jeszcez pokazecie kierownikowi ta sama fure