Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. ladna sztuka i widac ze zakochales sie w niej :gwizdanie:
  2. Dzis na os. lesnym stalem za audiola w moim kolorze (B6)z tylu z naklejka klubowa...rejestracja CSW ... i silnik chyba 3.0 w Q zna ktos??
  3. tak podejdzie i przejsciowki tez sa na allegro wiec bierz i wymieniaj z tym ze concert na slabe sterowanie wzmakiem...praktycznie wogole nie ma tekiego sterowania :gwizdanie:
  4. czyli wlaczasz slinik, wlaczsz klime na lo i nie wlacza sie wentylator na klimie tak??
  5. ja bym jednak obstawal przy sciagnieciu i sprawdzeniu bo jesli woda...to pewnie jakies zwarcie...wiec albo luzna kostka, albo przetarte kable
  6. sorry za ot ale jak juz to rozszlifowujesz a nie zeszlifowujesz a to miejsce i ta pozniej walisz w podklad
  7. ja sie pisze jakby co
  8. no bo Rafi tak szuka zeby nie znalesc :gwizdanie: oczywiscie zart, z tym ze jakby bardzo chciał to moje zdanie jest takie ze dawno by znalazl
  9. tak tak Artur byl w pracy do 13 tylko dzis
  10. ciezko powiedziec bo troche malo szczegolow podales...moze poprostu kwestia ustawien
  11. nie rozumie jest na dworzu cieplo i masz wlaczona klime to czym ma dmuchac jak nie cieplym powietrzem?? daj jej chwilke az powietrze ostudzi i zobacz czy nie masz wlaczonego jakiegos obiegu zamknietego albo cos w tym stylu :gwizdanie:
  12. no a na allegro okolo 70zl...uzywka...spytaj uzytkownika czaki22 on czest ma takie cacka na sprzedaz ...sam u nigo kupile i jestem bardzo zadowolony
  13. niestety obawiam sie ze cale ramie do wymiany
  14. prosze o rade jakie fele wybrac: mam7 czy rs4 takie: http://allegro.pl/item1017036853_model_new_rs4_yokohama_toyo_oryginalne_fv_22.html Chodzi mi o 18".
  15. jak was auta kopia to zmiencie plyn do plukania ubran :polew:
  16. sonax - zdecydowanie tak
  17. samej nakladki nie dostaniesz raczej caly uchwyt musialbys kupic...a na allegro to koszt okolo 70zl
  18. gratuluje spota .... ja chce tylko wiedziec kto wygral wyscig...jedrek vs. nowek
  19. 1.Grzechu (+familia) 2.Marcin + Sandra 3.jedrekx 4.Dropsone + (jeszcze niewiem czy sam czy z rodzina) 5.ArturB6 6.Karwat23 + Milena cheesy 7. Felipe odpadam
  20. to sie tak nie da krok po kroku...Orange napisz na pocztaek jakie masz radio...ori czy nie...bo to jest wazne a dalej moge tu pisac krok po kroku jak to zrobic :gwizdanie:
  21. :polew: to czym wypelnic ryse jak nie podkladem "wypelniajacym"?? a kredki to mozna kupic dzieciom do szkoły :polew:
  22. ja sie rano okresle czy jade bo zaraz uderzam na libacje :gwizdanie:
  23. Najlepszego D3B4
  24. 1.Grzechu (+familia) 2.Marcin + Sandra 3.jedrekx 4.Dropsone + (jeszcze niewiem czy sam czy z rodzina) 5.ArturB6 PS. Bydgoszcz, skad ruszamy i o ktorej??
  25. Ciekawe ile razy jeszcez pokazecie kierownikowi ta sama fure

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.