Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Nowek ja na ramki sie nie piesz!! mam juz zamowione
  2. Nowek czytaj ....to jest auto dla niepelnosprawnych :polew: :polew: Na smycz sie pisze!!!!!
  3. manny ja juz pisalem ja ide na to ... ...kierownik a co do tej b5 to ostudz zapal bo fotele recaro i 180km to nie wszystko
  4. mysle ze to nie jest zly pomysl z tym ze gdyby tak mialo byc to raczej by tam zostawili ori otwor a tak to juz jest rezanko
  5. dokladnie chyba ze to komus przeszkadza
  6. ladne to auto szkoda tylko ze strona pasazera jest w 4!! odcieniach srebra
  7. no to Blondi glowy juz nie masz :gwizdanie:
  8. Ladny egzemplarz
  9. Reniu walnij sobie piwko i cisnienie opadnie
  10. Artur82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    zdecydowanie RS6
  11. JA ROWNIEZ wyminilem poduszki pod silnikiem i problem ustal
  12. piekna jest ta 2.8l 30v :slina:
  13. :polew: a co meza szukasz ?! :polew:
  14. Mam nadzieje ze kolejne B5 bedzie w naszym klubie...kolega z pracy kupil wiec raczej sie pojawi na spocie
  15. Reniu - przenies watek zdjec ze spotow do "Sticky topics" PS. A Psoci nikt nie gratuluje B7- to ona walczyla zeby byla B-siodemeczka
  16. Grzechu a Ty jak sie znalazles w Rafiego aucie??
  17. NOWEK mi ta cena cos podpada :gwizdanie:
  18. :polew: KIEROWNIK uwiecznil spot jak nic !! :polew: ale Rafi ma juz zdjecia do swojej galerii :polew:
  19. zdjecie by sioe przydaly...potomni by juz nie pytali
  20. pewnie ze moze byc z navi z tym ze do 1000 zl z navi to bedzie ciezko dostac a ja proponuje Ci zakup ConcertII za okolo 500zl na allegro, badz na forum od kogos...osobiscie takie zalozylem i jesli chodzi o jakosc dzwieku to jest
  21. tak jak kolega studziany pisze zostaje Ci tylko zakup kratki na allegro
  22. manny ja sie pisze!!
  23. ktora to, ta w dlugich wlosach?
  24. musisz wymienic mini iso z wyjsciem na "czincz"+ tyle glosnik jesli sa przez ori wzmak musisz w tej samej kostce spiac w jeden kanal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.