Treść opublikowana przez Artur82
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek ja na ramki sie nie piesz!! mam juz zamowione
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek czytaj ....to jest auto dla niepelnosprawnych :polew: :polew: Na smycz sie pisze!!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
manny ja juz pisalem ja ide na to ... ...kierownik a co do tej b5 to ostudz zapal bo fotele recaro i 180km to nie wszystko
-
[ALL] Wykonanie otworu w osłonie pod silnikiem
mysle ze to nie jest zly pomysl z tym ze gdyby tak mialo byc to raczej by tam zostawili ori otwor a tak to juz jest rezanko
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dokladnie chyba ze to komus przeszkadza
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ladne to auto szkoda tylko ze strona pasazera jest w 4!! odcieniach srebra
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to Blondi glowy juz nie masz :gwizdanie:
-
[B6 AWX] A4 1.9tdi moja czarna ebony xDD
Ladny egzemplarz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu walnij sobie piwko i cisnienie opadnie
-
[ALL] S4 czy RS6 felga 18"
zdecydowanie RS6
-
[B6 AVF] Drgania i poruszanie się gałki biegów
JA ROWNIEZ wyminilem poduszki pod silnikiem i problem ustal
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
piekna jest ta 2.8l 30v :slina:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: a co meza szukasz ?! :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mam nadzieje ze kolejne B5 bedzie w naszym klubie...kolega z pracy kupil wiec raczej sie pojawi na spocie
-
[ALL B6] Montaż detali w Audi A4-B6 pochodzących z Audi A4-B7 (dot. kolorystyki)
tak...momi zdaniem jest roznica odcieni
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu - przenies watek zdjec ze spotow do "Sticky topics" PS. A Psoci nikt nie gratuluje B7- to ona walczyla zeby byla B-siodemeczka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu a Ty jak sie znalazles w Rafiego aucie??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
NOWEK mi ta cena cos podpada :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: KIEROWNIK uwiecznil spot jak nic !! :polew: ale Rafi ma juz zdjecia do swojej galerii :polew:
-
[ALL B6] Kable do wzmacniacza B6
zdjecie by sioe przydaly...potomni by juz nie pytali
-
Jakie radi do B6 2002r
pewnie ze moze byc z navi z tym ze do 1000 zl z navi to bedzie ciezko dostac a ja proponuje Ci zakup ConcertII za okolo 500zl na allegro, badz na forum od kogos...osobiscie takie zalozylem i jesli chodzi o jakosc dzwieku to jest
-
[ALL B6] Kratka nawiewu
tak jak kolega studziany pisze zostaje Ci tylko zakup kratki na allegro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
manny ja sie pisze!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ktora to, ta w dlugich wlosach?
-
[ALL] Wyjście na wzmacniacz
musisz wymienic mini iso z wyjsciem na "czincz"+ tyle glosnik jesli sa przez ori wzmak musisz w tej samej kostce spiac w jeden kanal