Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. ale tu dzis spokoj...pewnie wszyscy auta pucuja na spota
  2. co prawda to prawda no i jeszcze wrclaguna tez moze Ci duzo pomoc...co zreszta widac po postach tych klubowiczow
  3. no to zostaje tylko Vag`owanie bo innej opcji juz nie ma ja tez mialem problemy z Vag a robiles juz kiedys cos Vagiem?? bo moze mas nie aktywny ?? to jest najczestszy problem (sam go mialem)
  4. tajemnica
  5. felunek kasa sie zbiera poraz drugi
  6. 16:20 stzyzawa
  7. no widze ze cisza ale pewnie jutro sie klubowicze obudza i sie zbiora - mam taka nadzieje :gwizdanie:
  8. ja nie powiedzilem ze malatura jest perfaekcyjna ale jst good a Toyotke mozna ustawiac regularnie - wchodze w to
  9. a Cana do licznikow podlaczyles...bo jesli tak to radio jest chyba kopane ze nie moze sie polaczyc
  10. moim zdaniem znaczek jest a z noga to zeby kazdy byl tak sprawny jak Ty to byloby Tomiczka w Piatek byl pokaz jazdy co?? Dlugiemu tez sie podobalo... niezle z nas diably nie :evil: [br]Dopisany: 29 Maj 2010, 20:36_________________________________________________Karolussss a co z Twoja czarna tsrzala?? poszla czy nie??
  11. no ale co niektorzy sadza ze jesli cos nie dotyczy ich to cos jest nie mozliwe
  12. "wszystkie" plastiki ciagniesz i schodza...jak bedzie to robil to zrob fotostory i bedzie dla potomnych
  13. Tomiczka gdzie Ty z ta noga...jak to po plaskim szurasz :gwizdanie: A co do jutrzejszego spota to gdzie i o ktorej sie spotykamy??
  14. dobra ja lece spac bo jutro na uczelnie z samego rana...dobrej nocki
  15. cos obstawiam ze mam bo po sprzedazy fiesty nie bylo zmiany profilu tylko teraz nastapila
  16. kieras sie nie odzywa bo on juz pewnie cos ma ze tak cicho siedzi :gwizdanie: Zuza a co do Twoich kolan to moze jednak bym sprobowal i sam ocenil
  17. no ja uwazam ze po to tu jestesmy i po to jest forum [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 21:02_________________________________________________Reniu jedziesz w niedziele do Torunia ?? [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 21:04_________________________________________________i nastala cisza wrecz grobowa :gwizdanie:
  18. ja mialem cos podobnego po myciu podwozia w aucia ale jak dokladnie wszystko wyschlo to problem znikl
  19. u mnie tez po odlaczeniu aku po paru metrach wszystko wraca do normy
  20. albo gdzies w tym przycisku styki zaśniedziały
  21. manny pozycze Ci mojego furacza bo ja sie z Zuza zabieram przynajmniej jest wesolo
  22. Zuza ale ja do bagaznika sie nie pcham ... tylko na kolana
  23. ja tam wole sie przejechac B7 z Zuza
  24. no pewnie nawet sie bijemy kto Cie w niedziele zabierze
  25. Jedrek a co Tobie w glowie siedzi [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 20:17_________________________________________________Jakbysmy chcieli sie spotkac z Zuza sam na sam to bysmy pisali na PW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.