Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. fele 18" juz na aucie Foto narzie takie bo innych nie mam na 1stronie
  2. nowki i opony tez... felgi model RS4 Et30 (dobrze ze nie bralem et35) 8"x18" Opony 225/40/18
  3. juz juz
  4. nadszedl czas zeby sie pochwalic narazie takie foto ale kiedy tam bedzie lepsze :gwizdanie:
  5. dobra :polew: pomylilo mi sie chodzi mi o sobote
  6. no i tym pistoletem to sie kladzie baze i lakier wiec lakierowac tez trzeba
  7. dobra dobra pisac tu o ktorej jutro spot...ja proponuje 17:30
  8. mi ten link od Renia dziala :gwizdanie:
  9. z tego co wiem Reniu robil z Rafim logi...moze oni Ci pomoga
  10. gurban6 uderz do dropsona - kolega z Torunia
  11. od razu pisze sorry za OT ale poprostu pytanie urwane z ksiezyca
  12. Artur82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    no tu zes podpadl forumowicza z tym odejsciem od marki :bicz3:
  13. tak sa "pistolety punktowe" jak to nazwales...tzw zaprawkowe ale to sie wiaza z ingerencja lakiernika...pozniej i tak trzeba element polerowac
  14. mi sobota tez pasi ale po 17 bo wczesniej w szkole jestem [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 14:53_________________________________________________aha i Tomiczka dotarl do pracy
  15. Tomiczka juz nie zyjesz... mam nadzije ze jestes dzis wypoczety bo po pracy na bank nie bedziesz [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 12:26_________________________________________________dobra ja ruszam do pracy
  16. szczerze to nick jest tylko...bo cos trzeba podac...moim zdaniem i tak najlepiej pisac po imieniu
  17. świeta racja...ja z moim tez mam takie wrazenie
  18. ALE tu cisza
  19. Artur82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    to jak audi jest cale Valeo...to z czego sklada sie inne marki, jak juz audi jedzie na valeo ? :polew:
  20. Inna moja poprawka "spray" właśnie przetrwała zimę. Robiona była na blachach opla Astry. podkład który użyłem pod szpachlę to wynalazek który stosuje się do malowania okrętów. Odporny na wszystko. Skoro na blachch opla się trzyma to na blachach powinno się też trzymać. Tak sądzę dobra nie bede polemizowal..."sprajem" to sobie mozna obore pomalowac a nie auto ale skoro ktos uwaza ze tak jest ok...to niech tak zostanie... aha kolego Doman na lakierowaniu sie akurat znam
  21. Nowek Ty sprzedajsz to czy kupujesz bo nie kumam ? :gwizdanie:
  22. jak tam mija dzionek ... bo ja dopiero wstalem i kawke pije
  23. dobra juz wszystko wiem, dziekuje za pomoc
  24. Witam! Zakupilem felgi z otworem 66,6...czy bede potrzebowal jakis pierscien centrujacy...jak tak to jaki?? Czy audi b6 potzrbuje otworu w feldze 57,1?? Prosze o pomoc. Z gory dziekuje za odpowiedz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.