Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. jak kiedys zlapiesz gume to dzwon :gwizdanie:
  2. nawet nie mam zamiaru sie migac spedzic czas w milym towarzystwie to czysta przyjemnosc
  3. no to trche stron Zuza naklepalismy beda mieli rano chlopaki co czytac zamiast gazety
  4. Zuza ja nigdy nie wymiekam... ale cenie to ze nie kazdy ma czas itd... Nie boj sie o mnie ja Cie nie zawiode
  5. teraz Karol i manny przebijaja sie przez gaszcz wiadomosci :polew: powodzenia chlopaki Zuza a Ty tak trzymja masz zapal i to sie ceni
  6. popostu niech jest jak jest a kto moze wiecej ten da z sibie wiecej [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 01:00_________________________________________________ja koncze bo rano nie wstane do pracy :polew: ale powiem na koniec...JEST DOBRZ A BEDZIE JESZCZE LEPIEJ
  7. wedzialem wiedzialem ze Reniu cos madrego napisze i za to GOSCIA SZANUJE!!!!!!! :notworthy:
  8. :polew: kazdy...
  9. a co bys wykorzystala Zuza?? ok to juz tego argumentu nie uzywam i poddaje sie Tobie
  10. Artur, szkoda, że się tak szybko ulotniłeś, następnym razem wymyślę coś lepszego niż tylko guma...[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 00:39_________________________________________________ daj na priv namiary gdzie pracujesz To wcale nie jest śmieszne. Mam najgłupszy zawód świata. Zuzka trzymam Cie za slowo...Powaznei wszyscy to przeczytaja i poswiadcza... ...jesli tylko czas pozwoli to nastepnym razme jade z Toba na wspinaczke
  11. A reniu teraz widze ze czyta i nie wierzy :polew: :polew: RENIU pozdrowienia dla Ciebie!!!!!! Widzisz jak mlodziez szlaej z Torunia pod 200km/h cigneli w ulewie :polew: :polew: Zuza ja napstepny razem jade z Toba na wspinaczke
  12. Naowek ale zrozum tak sie nie da!!!! sam o tym dobrze wiesz ...przyjdzie czas to ustalimy na nastepny w Bydzie i to narazie niech wystarczy!! PS. Zuza dzis Ty i Twoje auto "byliscie" atrakcja spota i to dale Ciebie za atrakcje
  13. :polew: :polew: Majki chyba Cie zdejma z tronu Prezesa :polew: :polew:
  14. Nowek ja nie mam do nikogo pretensji..o nic tylko hamuj swoje zapedy bo nie kazdy jest tak szybki w dzialaniu jak Ty...byly kiedy teksty ze trzeba sie spotkac obgadac rozne tematy (np. koszulki) i co i nic...Kierownik wrzucil temat na forum a na spocie ani slowem nie wspomina...i co uwazasz ze np. ja bede drazyl temat...otoz nie zamowie poprostu koszulke klubowa i bede mial...bo to sa wlasnei mlodziencze zapedy tak jak napisal Majki... SKONCZMY TEMAT bo to do niczego nie prowadzi!!!!! POPROSTU NASTEPNY SPOT BEDZIE ZORGANIZOWANY!!!!!!!!
  15. tak pija do Cibie bo Ty to napisales a teraz Ty przyznaj ze napisales to dlatego bo nie mogles dzis Grzesiu byc z nami a jak narzie w tym roku jak byla pogoda to zrobiliscie grila i bylo (tylko sie domyslam bo nie bylem) a wiecej okazji nie bylo na organizacje czegos w plenerze
  16. byle Nowek w poznaniu i niczym wielkim tamten spot od naszego sie nie roznil ... a co do mlodziezy to pewnie ze kazdy ma racje glosu...sam jestem swiezy w klubie a4...z tym ze nie zawsze jest tak jakbys sobie to wymarzyl... poprostu nastepny spot sie zorganizuje lepiej i bedzie a dzisiejszy i tak byl mega udany bo pogoda nas zawiodla a autek bylo jak nalezy I na kolejny wyjazdy jeden wyznaczony gosc jedzie przodem i jego sie trzymamy a nie jakies mijanki itd...kto wycisnie wiecej...spytaj Tomka jak rowniotko sobie wracalismy i bylo ok... Nie zpominajmy ze Majki jest prezesem sekcji kuj-pom i sluchajmy sie jeden osoby a nie...jakies rewolucje...i jeszcze jedno jak komus spoty stane nie odpowiadaja to przeciez na lince go na spota nie ciagniemy [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 00:15_________________________________________________a i co do ramek i smyczy to ja kiedys na luczniczce sie pytalem komu zamowic i temat ucichl a ja 5lat nie mam zeby sie 100razy pytac...jak widzieliscie ja juz smigam z ramkami klubowymi...
  17. :polew: na stacji w stzyzawie powiedzilem do rafiego ze poprowadzi nas droga na Toruni i co...i kierownik musial pokazac ze ma 125km i wydarl pierwszy i piskiem opon wiec gdzie tu mowa o jakiejs organizacji jak sie mlodziez przed szereg wystawia :polew: PS. Nowek nie goraczkuj sie...nastepnym razme sie cos zorganizuje i bedzie git...tego roku to jeszcze nawet paru dni pogody nie bylo i jak pada to ciezko cos organizowac...
  18. nowek to jest nowek Majki a mam czego zalowac - tzn bylo jeszcze cos po moim wyjezdzie?? Tomek4don dziekuje za eskorte do samej bydzi troche Cie zalewalem ale dales rade
  19. kierownik czas na wstwienie oznaczen do profilu
  20. raczej nie byloby podswietlenia ale tego nie jestem pewien...podejdz do kogos z innym Vagiem jeszcze
  21. potwierdzam mozna otwierac od reki
  22. tez obstawiam wode...poczekaj chwile az przestanie padac i wszystko wyschnie wtedy zobaczysz
  23. nowek a jak Ci polecilem mechanika to pojechales "gdzies" teraz masz efekty
  24. ja juz w domu...dziekuje za spota
  25. wyjscia sa dwa jesli nie mozesz polaczyc sie z radiem...albo zle podlaczone kableki albo radi jest uszkodzone...bo o ile sie nie myle to z Vagiem powinno sie polaczyc bez problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.