Treść opublikowana przez Artur82
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja sie niestety nie pojawie - szkoła
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i wkoncu jakas sensowna podpowiedz...bo juz nie mogle czytac tych wypowiedzi...te tak te nie ale tak to jest niektorzy Polacy znaja sie na wszystkim
-
[B6 BFB] Tweeter tylnych drzwi kupować nowy ?? czy zastosować zamiennik
jesli pozostale sa ori to ten co sie konczy tez kup nowy i ori
-
[ALL] Bezinwazyjne odgrzybianie klimatyzacji srodkiem Clern Air
ten preperat mozna kupic w tesco za 19,99 a co do skutecznosci to osobiscie nie uzywalem ale brat uzyl w focusie i jest zadowolony
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
I tu się z Tobą nie zgodzę Kiero. Miałem wcześniej diesla i przy minus 20 odpalał na pstryknięcie. Mam szacun dla niech i jestem przekonany że następne autko będzie właśnie klekotem :gwizdanie: Piekne slowa Marek ... diesel jak dobry z mrozy tez odpala bez najmniejszego problemu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
trzeba bylo tak od razu a nie pisac ze niechcesz diesla
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pewnie Daras w wyscigach przegrywasz...ale za to jak Jedrek pisal jezdzisz gdzie chcesz a nie 200km pod maska i albo gaz albo auto na parkingu stoi... ...powiem tam mialem benzynke...mialem tez gaz...teraz mam diesla i juz nic innego nigdy nie kupie!! A i jeszcze jedno na gazie jest fajnie bo tanio ale gaz to zlo i scierwo!! smierdzi i nic wiecej (no moze tanio sie jezdzi)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kierownik to kup benzynke i przerob ja na gaz :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kierownik jesli widzisz co ma Pawel do sprzedania i sie zastanawiasz to.... :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
DOBRA drodzy forumaowicze...ja zamawiam sobie taka smyczke...ktos chetny czy zrobic to dla siebie indywidualnie???????????????????????? Przepraszam ale dodam jeszcze ze gdzybym na was czekal z ramkami to pewnie do dzis bym nie mogl ich zamowic a tak juz mam zamontowane wiec kto sie pisze to pisac do mnie na PW
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [ALL B6] Wyciagniecie małego schowka koło esp
w srodku w wizytowniku to jest mechanizm dzieki ktoremu on sam plynnie wyjezdza- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Majki zmien ten podpis o rodzaju silnika- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tez sie pisze na laserki 1.manny90 2.nowek + liga 3.Patrycja 4.ArturB6- [ALL B6] Wyciagniecie małego schowka koło esp
bedzie ciezko teraz Ci ta sprezyne wlozyc w miejsce gdzie powinna byc I faktycznie o tej gornej listwie zapomnialem ale koledzy Ci dalej obrazki jak na dloni- [ALL B6] Wyciagniecie małego schowka koło esp
:gwizdanie: bede wraczal z pracy to zerkne i jak sie uda to zrobie zdjecie ale z gory Ci mowie ze zeby to polamac to trzeba mniec talent- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:gwizdanie: U MNIE RAMECZKI WCZORAJ ZAWISLY- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam nowych i tych starszych audimaniakow- [ALL B6] Wyciagniecie małego schowka koło esp
ten schowek (wizytownik) poprostu wyciagasz...musisz uzyc troche sily i o ile dobrze pamietam z prawej strony (obok awaryjnych) chyba cos sie podwaza...ale wysun go i to bedzie widac :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witamy Max !!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
NAJLEPSZEGO TOMEK :drunk:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobra dobra....jedyny blad u Ciebie to problem z "immobilaizerm" i z centralnym zamkiem ale moze to kiedy cos sie dzialo i ktos to juz usunal zreszta te same bleby z centralnym ma ciurmen [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 21:18_________________________________________________SIUCEK a u Ciebie to chyba turbinka juz jest do czyszczenia- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
grzechu teraz biore sie za Twoje bledy- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tomek zapraszamy :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja siedze i tlumacze chlopakow bledy - [ALL B6] Wyciagniecie małego schowka koło esp