Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. ok moze byc na pocztatek spocik w Toruniu
  2. no tak ale wybor nalezy do Ciebie :gwizdanie:
  3. a gdzie sobie zyczysz??
  4. a co Zuzka chcesz sie umowic ??
  5. na chwile powinno pomoc ale na dluzsza mete raczej silikon nie pomoze
  6. a skad Cie Karol trzeba podjac jakby co??
  7. no ale dziwne jest to ze jak sie auto nagrzeje to Ci sie klima wlacza...i tego motywu nie rozumie
  8. Czyli co Karol bo b7 bedzie b8??
  9. ja nic nie zmieniam w swoim aucie no poza felgami na ktore ciulam kase a znaczek juz jest pomalowany na probe mi sie podoba chociaz Tomiczka mowi ze to nie do konca to co chcial uzyskac
  10. :polew: DO NIEDZIELI to moge jedrek cale 6 sztuk audi ogarnac a nie tylko jeden znaczek :polew: [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 14:51_________________________________________________kierownik znowu dostrzeglem zmiany w Twoim profilu czyzby jakis zakup zostal poczyniony?? Wydaje mi sie ze zakupiles cos nie na gnojowke jak Ty to piszesz ale na GT - gas tuning...pewnie jakas benzynka 1.8 t zagazowana Chwal sie Tu szybko!!!!! :gwizdanie:
  11. no to jestem w pracy i Tomiczka w "wolnej chwili" dziala ze znaczkiem
  12. no i lakiernik sie nam ujawnil w kuj-pom brawo Tomiczka :oklaski:
  13. mi pasuej 16:20 i kazda inna godzina hehe a odnosnie tych rekawic...to mozna by sie pobawic...oczywiscie jako rywala moge wybrac kogos innego nie Zuzke :gwizdanie:
  14. podepne sie pod temat...a czy do B6 et 30 bedzie ok czy raczej nie
  15. zdecydwanie przod
  16. Panowie nie migac sie...termin spota w Toruniu wypada i nie mozna Majkiego zawiesc
  17. a propos jaki jest plan spotkania na niedzielny wypad do Torunia...kto, gdzie i o ktorej?? Ja moge otworzyc liste: 1. ArturB6 2.
  18. pewnie ze da rade spolerowac i lakiernik nie powinnien wziac wiecej niz 300zl wiec lepiej sam sie nie baw tylko daj do lakiernika i niech to zrobi
  19. w Toruniu :gwizdanie:
  20. jak nie jak tak - w niedzele praca albo spot w Toruniu Twoj wybor
  21. Kierownik ale Ty juz krok do przodu zrobiles...sprzedales Fieste ...teraz trzymam kciuki za szybki zakup [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 00:00_________________________________________________Tomiczka a Ty idz spac bo jutro mi w pracy bedziesz malo wydajny albo nie siedz bo ja mam jutro urlop to mozesz byc zmeczony i nie pracowac
  22. no powiedz juz im o tym B8 ale z kiera po prawej stronie
  23. Zuzka a ty musisz sie jeszcze duzo nauczyc...my tu nie z tych co robia tunnig wies ...audi ma dusze...a audi bez znaczka to audi bez tej duszy [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 23:43_________________________________________________Manny bedzie B8 sorry miale nie mowic ale nie wytzrymalem
  24. Jedrek znaczek musi byc...ja nwet na tylna klape specjalnie kupile ori Manny nie przejumj sie idzie w dobre rece :gwizdanie:
  25. A co sadzicie o ET 30 i 18" przy mojej B6??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.