Treść opublikowana przez Artur82
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ok moze byc na pocztatek spocik w Toruniu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no tak ale wybor nalezy do Ciebie :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a gdzie sobie zyczysz??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a co Zuzka chcesz sie umowic ??
-
[ALL] Piszcząca szyba
na chwile powinno pomoc ale na dluzsza mete raczej silikon nie pomoze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a skad Cie Karol trzeba podjac jakby co??
-
[B6 AVF] Klima a nagrzane wnętrze
no ale dziwne jest to ze jak sie auto nagrzeje to Ci sie klima wlacza...i tego motywu nie rozumie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czyli co Karol bo b7 bedzie b8??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja nic nie zmieniam w swoim aucie no poza felgami na ktore ciulam kase a znaczek juz jest pomalowany na probe mi sie podoba chociaz Tomiczka mowi ze to nie do konca to co chcial uzyskac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: DO NIEDZIELI to moge jedrek cale 6 sztuk audi ogarnac a nie tylko jeden znaczek :polew: [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 14:51_________________________________________________kierownik znowu dostrzeglem zmiany w Twoim profilu czyzby jakis zakup zostal poczyniony?? Wydaje mi sie ze zakupiles cos nie na gnojowke jak Ty to piszesz ale na GT - gas tuning...pewnie jakas benzynka 1.8 t zagazowana Chwal sie Tu szybko!!!!! :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to jestem w pracy i Tomiczka w "wolnej chwili" dziala ze znaczkiem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i lakiernik sie nam ujawnil w kuj-pom brawo Tomiczka :oklaski:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi pasuej 16:20 i kazda inna godzina hehe a odnosnie tych rekawic...to mozna by sie pobawic...oczywiscie jako rywala moge wybrac kogos innego nie Zuzke :gwizdanie:
-
[ALL B6] Felgi opony i sprężyny-czy będzie ocierać??
podepne sie pod temat...a czy do B6 et 30 bedzie ok czy raczej nie
-
[ALL B8] Felgi do białej
zdecydwanie przod
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie nie migac sie...termin spota w Toruniu wypada i nie mozna Majkiego zawiesc
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a propos jaki jest plan spotkania na niedzielny wypad do Torunia...kto, gdzie i o ktorej?? Ja moge otworzyc liste: 1. ArturB6 2.
-
[B5 1Z] Naprawa powłoki lakierniczej
pewnie ze da rade spolerowac i lakiernik nie powinnien wziac wiecej niz 300zl wiec lepiej sam sie nie baw tylko daj do lakiernika i niech to zrobi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w Toruniu :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak nie jak tak - w niedzele praca albo spot w Toruniu Twoj wybor
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kierownik ale Ty juz krok do przodu zrobiles...sprzedales Fieste ...teraz trzymam kciuki za szybki zakup [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 00:00_________________________________________________Tomiczka a Ty idz spac bo jutro mi w pracy bedziesz malo wydajny albo nie siedz bo ja mam jutro urlop to mozesz byc zmeczony i nie pracowac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no powiedz juz im o tym B8 ale z kiera po prawej stronie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zuzka a ty musisz sie jeszcze duzo nauczyc...my tu nie z tych co robia tunnig wies ...audi ma dusze...a audi bez znaczka to audi bez tej duszy [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 23:43_________________________________________________Manny bedzie B8 sorry miale nie mowic ale nie wytzrymalem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jedrek znaczek musi byc...ja nwet na tylna klape specjalnie kupile ori Manny nie przejumj sie idzie w dobre rece :gwizdanie:
-
Znaczenie ET Felgi
A co sadzicie o ET 30 i 18" przy mojej B6??