Treść opublikowana przez Artur82
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ciezko powiedziec bo troche za tanie jak na ten rocznik o jakies 7 do 8k zl za malo nawet jak na benzynke
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no spot jak zawsze na miejscu to udany a tak powaznie to spot no i Rafi - graty za B7
-
[ALL B6] Klima grzeje
tu kolega ma racje...zalezy jak jest temp. na zewnatrz...po co ma sie wlaczac wiatrak jesli nie ma co chlodzic tu masz ten sam watek... http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_klima_a_nagrzane_wnetrze-t130842.0.html i kolega wkoncu skumal o co chodzi ... przypomne jeszcze raz B6 maja klimatronik a nie manuala i on sam wie po zadaniu danej temp. czym ma dmuchac :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
rafi dalej milczy z autem :gwizdanie: czyli chce sie pochwialic na spocie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to o 18:00 i gdzie??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Rafi czemu nic nie piszesz, ze kupiles B7??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja sie pisze :gwizdanie:
-
[ALL B6] Kable do wzmacniacza B6
ja mam puszczony pod "puszka" gdzie znajduje sie filtr klimatyzacji
-
[B6 AVF] Klima a nagrzane wnętrze
no poczekaj i powinno byc
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no Kieras kawal dobrej roboty
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kierownik czekamy
-
[B6 AVF] Klima a nagrzane wnętrze
nie bo jesli powietrze wpadajace nie potrzebuje ostudzenie to klima sie nie wlaczy bo po co ?! to jest klimatronik a nie klima manualna ze wlaczasz i studzi na full O ile sie nie myle LO=16st.C wiec jesli powietrze, ktore wpada do studzenia jest "chlodniejsze" to po co ma sie klima wlaczyc??
-
[B5 AFN] Jak zdemontować przedni błotnik
no i lampe tez trzeba chyba bedzie wyjac lub jesli nie masz zespolonych to kierunek (o ile dobrze pamietam )
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no nowek teraz zes blysnal wiedza na temat wzorow felg a w Poznaniu byles i felgami Bart-s`a sie zachwycales :polew: Jedrej bedzie 18"
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bez komentarza!!!! nikt nie wiedzial!!! RAFI STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co powiecie na taka opcje felg?? RENIU jeszcze raz dziekuje za VT
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
furka piekna no felga...popieram przedmowcow :gwizdanie:no i jest tak niko ze fela na zdjeciach wyglada jak 17
-
[B6 AVF] Klima a nagrzane wnętrze
no to ja tez sie poddaje nie ogarniam juz tematu :wallbash:wszystko ok ale jednak nie ok bo nie chlodzi poddaje sie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
alpina ma piekne a ma nawet lusterka od M_power :polew: BMW - to auto dla ludzi co nie maja ambicji :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu ta co ogladaliscie to sorry za sformuowanie - ale z nij bije jak z muzeum
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to akurat jestem w stanie zrozumiec
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Aska Rafi moze pracowac a Ty mozesz jechac z nami
-
[B6 AVF] Klima a nagrzane wnętrze
a przycisk eco sie swieci czy nie??
-
[ALL B7] Automatycznie podnoszona tylna klapa bagażnika - sedan
skoro drzwi sie otwieraja na "odskok" to mysle ze nie ma wiekszego problemu zeby to zrobic
-
[B6 AVF] Klima a nagrzane wnętrze
sorry ale nie kumam...wlaczasz silnik, wlaczasz klime i zacyna chlodzic, wiatrak sie wlacza, wiec w czym problem bo nie czaje wiadomo ze na zew. nie ma upalow wiec zaraz mrozem klima nie zacznie walic...wydaje mi sie ze szukasz dziury w calym