Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. przy polerowaniu glebsze rysy tez nie koniecznie znikna
  2. no i co jest jakis sposob na odatkanie tego odpowietrznika bo jakos temat umarl a nikt konkretow nie podal
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Stokrotka temat w Audi A4 B5
    z tym ze do tego lakiernika to Ty juz nie jedz bo to jakis ćwok, ktory sie nazwal lakiernikiem
  4. Artur82 odpowiedział(a) na laki83 temat w Audi A4 B6
    z tym ze na "plastiku" to raczej latwo nie bedzie
  5. Grzechu mam nadzieje ze do wypadu na Poznan ogarniesz ta pompe
  6. Petara a Ty smigasz do Poznania ??
  7. Wiec musimy sie umowic o 12:30 na ORLENIE
  8. Ja sie nagrzalem na ta sztuke...Rafi bierz moja a ja kupie to 3.0
  9. NAJLEPZEGO NEWMAN!!!!!!!!! :drunk: :drunk: :drunk:
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Artur82 temat w Audi A4 B6
    czyli nie ma mozliwosci dokupienia w aso nowych kolek ??
  11. piekna sztuka!! kolorek jak moje ale felunek masz konkretny !!
  12. Artur82 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam! Mam prosbe moze ktos podac numer czesci a konkretnie znak audi (kolka) na tyla klape do sedana B6. Jesli watek w niewlasciwym dziale prosze o przeniesienie. Z gory bardzo dziekuje !!
  13. Mysle ze jak masz juz wzmak ESX to glosnik tej samej forimy by dobrze pod nim zagraly...ale znam z tych co podales tylko Hertza(slyszalem jak gra) i powiem ze najgorzej to nie gra
  14. Wiec wzmacniacz jest montowany w bagazniku w boczku...a concert bez wzmacniacza na tyl nie zagra PS. Uzyj opcji i troche poczytaj wszystko na ten temat znajdziesz
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Stokrotka temat w Audi A4 B5
    Remosol ma za zadanie zezrec wszystko co napotka na swojej drodze...wiec zje wszystko do golej blachy potem ja umyj nitro i mozna ja malowac od nowa...a skad masz pewnosc ze to remosol?? To jest srodek chyba dosc trudno dostepny
  16. no ja wlasnie mam clean ass i chce wrzucic na tyl kolka ale tak do konca to sam nie wiem
  17. Panowie a jak tak z innej beczki...orientuje sie ktos moze jaki jest koszt orginalnego znaczka na tylna klape...mowie o albo moze jakis numerek tej czesci
  18. 100lat Jedrek !! :drunk:
  19. nie naleze do zwolennikow ze wszystko mus byc ori ale te lampy
  20. piekne ale cena koncowa pewnie zabije
  21. Nowek jedzie wyjasnic ta Supre do Torunia :polew: :polew:
  22. no i malina 25.04 uderzamy na Poznan tylo trzeba teraz sie jakos gdzies umowic ...co proponujesz majki??
  23. czyli jedziemy grzechui na bank tez kase zorganizuje
  24. no to najwyzej pojedziemy we dwoch :gwizdanie:
  25. tez chce takie zestawienie zapodac i wiem ze pasuje do B6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.