Treść opublikowana przez Artur82
-
[ALL] Paint fix pro
przy polerowaniu glebsze rysy tez nie koniecznie znikna
-
[ALL B6] Paliwo ucieka przez odpowietrznik baku
no i co jest jakis sposob na odatkanie tego odpowietrznika bo jakos temat umarl a nikt konkretow nie podal
-
[ALL B5] Remosol
z tym ze do tego lakiernika to Ty juz nie jedz bo to jakis ćwok, ktory sie nazwal lakiernikiem
-
[ALL B6] Rysa na lampie
z tym ze na "plastiku" to raczej latwo nie bedzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu mam nadzieje ze do wypadu na Poznan ogarniesz ta pompe
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Petara a Ty smigasz do Poznania ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wiec musimy sie umowic o 12:30 na ORLENIE
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja sie nagrzalem na ta sztuke...Rafi bierz moja a ja kupie to 3.0
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
NAJLEPZEGO NEWMAN!!!!!!!!! :drunk: :drunk: :drunk:
-
[ALL B6] Numer części
czyli nie ma mozliwosci dokupienia w aso nowych kolek ??
-
[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM
piekna sztuka!! kolorek jak moje ale felunek masz konkretny !!
-
[ALL B6] Numer części
Witam! Mam prosbe moze ktos podac numer czesci a konkretnie znak audi (kolka) na tyla klape do sedana B6. Jesli watek w niewlasciwym dziale prosze o przeniesienie. Z gory bardzo dziekuje !!
-
[ALL B6] Które głośniki wybrać
Mysle ze jak masz juz wzmak ESX to glosnik tej samej forimy by dobrze pod nim zagraly...ale znam z tych co podales tylko Hertza(slyszalem jak gra) i powiem ze najgorzej to nie gra
-
[ALL B6] Problem z nagłośnieniem
Wiec wzmacniacz jest montowany w bagazniku w boczku...a concert bez wzmacniacza na tyl nie zagra PS. Uzyj opcji i troche poczytaj wszystko na ten temat znajdziesz
-
[ALL B5] Remosol
Remosol ma za zadanie zezrec wszystko co napotka na swojej drodze...wiec zje wszystko do golej blachy potem ja umyj nitro i mozna ja malowac od nowa...a skad masz pewnosc ze to remosol?? To jest srodek chyba dosc trudno dostepny
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no ja wlasnie mam clean ass i chce wrzucic na tyl kolka ale tak do konca to sam nie wiem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie a jak tak z innej beczki...orientuje sie ktos moze jaki jest koszt orginalnego znaczka na tylna klape...mowie o albo moze jakis numerek tej czesci
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
100lat Jedrek !! :drunk:
-
[ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
nie naleze do zwolennikow ze wszystko mus byc ori ale te lampy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
piekne ale cena koncowa pewnie zabije
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek jedzie wyjasnic ta Supre do Torunia :polew: :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i malina 25.04 uderzamy na Poznan tylo trzeba teraz sie jakos gdzies umowic ...co proponujesz majki??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czyli jedziemy grzechui na bank tez kase zorganizuje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to najwyzej pojedziemy we dwoch :gwizdanie:
-
[ALL B6] Czy te felgi podejda po obnizeniu auta?
tez chce takie zestawienie zapodac i wiem ze pasuje do B6