Treść opublikowana przez Artur82
-
[B6 AWX] Springi WR 9 1BA vs WR10 1BE
podepne sie pod temat jako laik : a wiec mam B6 tez AWX i pytanie brzmi czy aby opuscic auto o 2cm to wystarczy wymienic same sprezyny??
-
[B6 AWX] Work in progress...
no to wizualizacja by RENIU na Nuvo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
progi sa od S4 tylko listwy musilbym kupic (te drzwiowe)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i felgi na 90% wybrane RENIU DZIEKUJE!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
RENIU zrobilbys mi WT na tych NUVO?? PROSZE
-
[B5 AHU] Głośniki w półce
nabank zwykle glosniki odpadaja bo sam piszesz ze musisz miec aktywne...wiec albo szukaj na allegro ori takiego jak masz albo kup nowe innei i jakis wzmak do tego (lub jesli sie da to wykorzystaj wzmaki z ori instalacji)
-
[B6 BFC] 2,5 tdi powyżej 5000 obrotów -czy nic nie będzie?
kto blondynce daje 2.5tdi na poczatek ale autku nic nie bedzie chyba ze czescie ja tak przeciagnie
-
[B6 AWX] Work in progress...
zastanowie sie miedzy mam7 a mam8 PS. Fotki wnetrza beda - obiecuje :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Work in progress...
inaczej ani kiera ani drazek nie sa wytarte ale poprzedni wlasciciel(ka) nosila konktetne piersicnie na palcach i od zlota kremowa skora jest drudna (czarna) nie wiem moze sie obejdzie bez obszywania moze da sie to wyczyscic
-
[ALL] Opony 18" - co wybrać?
dobry temet jezdzi ktos na takich oponkach lub podobnych bo tez nie chce majatku wydawac na 18" i sie zastanawiam czy na tkiach da rade jezdzic
-
[B6 AWX] Work in progress...
tak feli MAM8 i 18" jesli wejda to beda takie - POSTANOWIONE!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
SIUCEK wiec sprawa wyglada tak jak chyba Reniu pisal musi byc nadal jakas nieszczelnosc ukladu...chlopaki napisali ze bald nie pojawia sie byle skad i trzeba szukac przyczyny a Ty pislaes cos o nieszczlnosci wiec trzeba niestety szukac
-
[B6 AWX] Czarnula
piekna czarnula
-
[ALL] Paint fix pro
no nie takie zwykla...bo nie stacjonarna
-
[ALL] Zarysowania (metalic)
:polew: no nie wierze milosnik audi :polew: to czemu jeszcez nie pojechales do lakiernika kolego san tego nie usunisz... PS Pablo2004 zna sie na rzeczy i stad jego tak duze zdziwnienie
-
[B6 AWX] Work in progress...
to sa tylko nakladki ale takie juz byly
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wiem wiem a zaczal sie za mnie zaberac przy 140km/h i do 190 nie miel szans dopiero powyzej zaczl lekko odchodzic to odpuscialem
-
[B6 AVJ] Problem z błędem
ok przepraszam za zamieszanie a gosciowi powiem nich szuka nieszczelnosci
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a co jej dolega?? moje wirusa w przyszyl sezonie dostanie bo dzis przy 190km/h foru couguar mnie objechal i sie wkurzylem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no 30 by Ci Reniu starczylo :gwizdanie: nie przesadzaj :evil:za duzo bys chcial
-
[B6 AVJ] Problem z błędem
Nie wiem ale domjenick mnie tu skierowal i skopiuje watek ktory usunal: dodam dane: Model: A4 B6 Silnik: AVJ 1.8T 150PS Instalacja LPG: Tak Rodzaj napędu: QUATTRO Nadwozie: Limuzyna Rocznik: 2002 i tersc wiadomosci: Witam! Kolega ma problem i opisuje go tak: "Wyskoczył mi błąd silnika, wcześniej też mi wykoczył ale to było jak jeszcze miałem problem z przewodem do turbiny, przewód wymieniłem i znowu błąd się pojawił. Ten ostatni błąd jak odczytałem bo pokazywał że do turbiny nie doszło odpowiednie ciśnienie czy coś takiego." Czy to moze byc nieszczelnosc przewodow czy poprostu wystarczy usunac blad VAG`iem. Silnik jak on ma to 1.8T Quattro no i dodoam ze zagazowany Z autem nie dziej sie nic ale blad jest...skasowac go czy cos grzebac (szukac nieszczelnosci)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no Reniu w koncu uzyl WŁADZY :gwizdanie:
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
widzialem to na zywo i naprawde polecam
-
[ALL B6] Concert CD by Grundig - Pytanie laika
1. co gdzie sie montuje bo link taki jakby nie na temat!! 2. tez rzeczy ktore musialbys kupic to pryszczy w porownaniu z tym jak ori radio sie prezentuje w B6
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wieze ze CAR przyjal moje zaproszenie Siucek nie martw sie dasz rade z tak ekipa ja jest na tym forum to zadne proble z tym ze Ty chyba nigdzie na forum nie szukasz albo nie masz czasu :gwizdanie: