Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. podepne sie pod temat jako laik : a wiec mam B6 tez AWX i pytanie brzmi czy aby opuscic auto o 2cm to wystarczy wymienic same sprezyny??
  2. no to wizualizacja by RENIU na Nuvo
  3. progi sa od S4 tylko listwy musilbym kupic (te drzwiowe)
  4. no i felgi na 90% wybrane RENIU DZIEKUJE!!
  5. RENIU zrobilbys mi WT na tych NUVO?? PROSZE
  6. nabank zwykle glosniki odpadaja bo sam piszesz ze musisz miec aktywne...wiec albo szukaj na allegro ori takiego jak masz albo kup nowe innei i jakis wzmak do tego (lub jesli sie da to wykorzystaj wzmaki z ori instalacji)
  7. kto blondynce daje 2.5tdi na poczatek ale autku nic nie bedzie chyba ze czescie ja tak przeciagnie
  8. zastanowie sie miedzy mam7 a mam8 PS. Fotki wnetrza beda - obiecuje :gwizdanie:
  9. inaczej ani kiera ani drazek nie sa wytarte ale poprzedni wlasciciel(ka) nosila konktetne piersicnie na palcach i od zlota kremowa skora jest drudna (czarna) nie wiem moze sie obejdzie bez obszywania moze da sie to wyczyscic
  10. dobry temet jezdzi ktos na takich oponkach lub podobnych bo tez nie chce majatku wydawac na 18" i sie zastanawiam czy na tkiach da rade jezdzic
  11. tak feli MAM8 i 18" jesli wejda to beda takie - POSTANOWIONE!!
  12. SIUCEK wiec sprawa wyglada tak jak chyba Reniu pisal musi byc nadal jakas nieszczelnosc ukladu...chlopaki napisali ze bald nie pojawia sie byle skad i trzeba szukac przyczyny a Ty pislaes cos o nieszczlnosci wiec trzeba niestety szukac
  13. Artur82 odpowiedział(a) na kifu temat w Audi A4/S4 B6
    piekna czarnula
  14. no nie takie zwykla...bo nie stacjonarna
  15. :polew: no nie wierze milosnik audi :polew: to czemu jeszcez nie pojechales do lakiernika kolego san tego nie usunisz... PS Pablo2004 zna sie na rzeczy i stad jego tak duze zdziwnienie
  16. to sa tylko nakladki ale takie juz byly
  17. wiem wiem a zaczal sie za mnie zaberac przy 140km/h i do 190 nie miel szans dopiero powyzej zaczl lekko odchodzic to odpuscialem
  18. ok przepraszam za zamieszanie a gosciowi powiem nich szuka nieszczelnosci
  19. a co jej dolega?? moje wirusa w przyszyl sezonie dostanie bo dzis przy 190km/h foru couguar mnie objechal i sie wkurzylem
  20. no 30 by Ci Reniu starczylo :gwizdanie: nie przesadzaj :evil:za duzo bys chcial
  21. Nie wiem ale domjenick mnie tu skierowal i skopiuje watek ktory usunal: dodam dane: Model: A4 B6 Silnik: AVJ 1.8T 150PS Instalacja LPG: Tak Rodzaj napędu: QUATTRO Nadwozie: Limuzyna Rocznik: 2002 i tersc wiadomosci: Witam! Kolega ma problem i opisuje go tak: "Wyskoczył mi błąd silnika, wcześniej też mi wykoczył ale to było jak jeszcze miałem problem z przewodem do turbiny, przewód wymieniłem i znowu błąd się pojawił. Ten ostatni błąd jak odczytałem bo pokazywał że do turbiny nie doszło odpowiednie ciśnienie czy coś takiego." Czy to moze byc nieszczelnosc przewodow czy poprostu wystarczy usunac blad VAG`iem. Silnik jak on ma to 1.8T Quattro no i dodoam ze zagazowany Z autem nie dziej sie nic ale blad jest...skasowac go czy cos grzebac (szukac nieszczelnosci)
  22. no Reniu w koncu uzyl WŁADZY :gwizdanie:
  23. widzialem to na zywo i naprawde polecam
  24. 1. co gdzie sie montuje bo link taki jakby nie na temat!! 2. tez rzeczy ktore musialbys kupic to pryszczy w porownaniu z tym jak ori radio sie prezentuje w B6
  25. wieze ze CAR przyjal moje zaproszenie Siucek nie martw sie dasz rade z tak ekipa ja jest na tym forum to zadne proble z tym ze Ty chyba nigdzie na forum nie szukasz albo nie masz czasu :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.